Atbildēt pie šī temata 88 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 86, 87, 88
Alfa 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katrā ziņā noteikti nemsu viņu kad ir noskruveta dod ziņu domasu tad tālāk kā uz vpili dabūt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
UgunsX rakstīja:
Jā, jā, ar Alfu ir kā ar bitēm Very Happy

Jāmaina aizmugurējie amortizatori ar atsperēm, cik lielu tilpumu optimāli vajadzētu paņemt lai šo darbiņu paveiktu? Dzirdēju ka Alfas gadījumā vajadzēšot tā pavairāk.


166 - ļoti lielu shura 156 - mazāku, 145/146/155 - moš pat ar kefīru pietiktu Very Happy


Nebija tik traki, viens vakars - aizmugurējie amīši, atsperes, divas sviras, diski, kluči. Otrs vakars - priekšējie amīši, atsperes, augšējie plaukti, diski, kluči, roķenes troses. Visvairāk dažādi epiteti tika veltīti tieši trosēm, apakšā visas mazās skrūvītes, protams, nolūza un, lai sataisītu visu atpakaļ pa smuko, bija ko noņemties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.0TS izbeidzās ūdens sūknis un tad jau pie vienas jaukšanas vajadzētu zobsiksnu nomainīt. Kādas detaļas šim darbiņam vajadzīgas? Sūknis, tas tā kā skaidrs. Zobsiksnas komplekts - siksna + divi rullīši. Ko darīt ar balansiera siksnu - mainīt vai izmest un aizmirst par viņu? Ir kādam pieredze? Ko vēl vajag pie viena mainīt? Cik noprotu vēl vajadzētu sagādāt vārstu vāka blīvi ja siksna tiek mainīta ar visiem specintrumentiem? Un pats galvenais - kam Rīgā to uzticēt izdarīt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
UgunsX rakstīja:
2.0TS izbeidzās ūdens sūknis un tad jau pie vienas jaukšanas vajadzētu zobsiksnu nomainīt. Kādas detaļas šim darbiņam vajadzīgas? Sūknis, tas tā kā skaidrs. Zobsiksnas komplekts - siksna + divi rullīši. Ko darīt ar balansiera siksnu - mainīt vai izmest un aizmirst par viņu? Ir kādam pieredze? Ko vēl vajag pie viena mainīt? Cik noprotu vēl vajadzētu sagādāt vārstu vāka blīvi ja siksna tiek mainīta ar visiem specintrumentiem? Un pats galvenais - kam Rīgā to uzticēt izdarīt?


Domāju, ka vienkāršākais variants būtu to auto nogādāt Auto Fficina un Tev nebūs jālauza galva par to kas ir nepieciešams un vai ko mest miskastē, vai nē! Auto Fficina IR pieredze unizstāstīs ko vēl pie viena mainīt/nemainīt! Tev nav jāmēģina noprast vai vajadzētu sagādāt vārstu vāka blīvi un vai to maina ar specinstrumentiem! Nezinu vai es pietiekami labi izstāstīju kam to Rīgā uzticēt darīt...


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man firmai ir līgums ar IC un man sanāk diezgan vērā ņemama starpība uz visu šo komplektu lai es tomēr iespringtu.
Apmēram nojaušu kuru servisu Tu rekomendē Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
UgunsX rakstīja:
2.0TS izbeidzās ūdens sūknis un tad jau pie vienas jaukšanas vajadzētu zobsiksnu nomainīt. Kādas detaļas šim darbiņam vajadzīgas? Sūknis, tas tā kā skaidrs. Zobsiksnas komplekts - siksna + divi rullīši. Ko darīt ar balansiera siksnu - mainīt vai izmest un aizmirst par viņu? Ir kādam pieredze? Ko vēl vajag pie viena mainīt? Cik noprotu vēl vajadzētu sagādāt vārstu vāka blīvi ja siksna tiek mainīta ar visiem specintrumentiem? Un pats galvenais - kam Rīgā to uzticēt izdarīt?


pajautā Autofficina un viņi Tev pastāstīs, ko vajag un ko nevajag, un cik maksās to sadarīt ar tavām rez .daļam


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir arī normāls auto saimniecībā. Pats nesaprotu kā man tā paslīdēja kāja un nopirkās toreiz Alfa  Very Happy Ko lai saka, mūžu dzīvo, mūžu mācies  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
UgunsX rakstīja:
Man ir arī normāls auto saimniecībā. Pats nesaprotu kā man tā paslīdēja kāja un nopirkās toreiz Alfa  Very Happy Ko lai saka, mūžu dzīvo, mūžu mācies  Very Happy

Pirkums pa lielam nav slikts, tikai diemžēl ar nepareizo dzinēju.
Bet mierinājumam - mēs daudzi šeit esam šai 1.fāzei gājuši cauri. Laba lēta alfa ar nepareizo dzinēju, tad gemarojs, tad šeit forumā salasamies ieteikumus un pareizās izvēles un pēc tam jau nākamo pērkot esam gudrāki  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 88 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 86, 87, 88
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database