Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
GTV 2.0 TB V6 12V Vs. GTV 3.0 V6 24V
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
11.5eur

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
11.5eur


super shitaadaa droshvien kaads 2iits eur jaaieliek- siksnas, sveces, ritoshaa, sajuugs, kaada zonde vai meeriitaajs- un veel 50k km var nobraukt bez iipashaam raizeem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
11.5eur


super shitaadaa droshvien kaads 2iits eur jaaieliek- siksnas, sveces, ritoshaa, sajuugs, kaada zonde vai meeriitaajs- un veel 50k km var nobraukt bez iipashaam raizeem.


amjus aizmirsi piskaitiit...japielik vek viena kilo eira Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
amjus aizmirsi piskaitiit...japielik vek viena kilo eira Wink


ir ceriiba, ka GTA versijaam amji ir kaut kaadi labaaki kaa parastajaam 156. ja nav, tad amji ir otraa lietai aiz zobens, kas jaamaina naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi, ka es nenopirku 2.0TB... man liekas tikai čakars lielāks Wink Un jauda 3.0l motoram 218Zs man liekas arī pietiekama priekšs mūsu ceļiem! Galvenais, ka labi uzņem ātrumu un mierīgi var apdzīt gliemežus, svētdienas braucējus un fūras  Cool  Tāpat visi astē paliek  Razz  Un skrieties ar kādu arī īpaši liela jēga nav (It sevišķi ar BMW) ..tā pat lielākais %ts atpalicēju ir skaidrs ..un benzīnu uz tādiem jēga nav tērēt  Razz


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Labi, ka es nenopirku 2.0TB... man liekas tikai čakars lielāks Wink Un jauda 3.0l motoram 218Zs man liekas arī pietiekama priekšs mūsu ceļiem! Galvenais, ka labi uzņem ātrumu un mierīgi var apdzīt gliemežus, svētdienas braucējus un fūras  Cool  Tāpat visi astē paliek  Razz  Un skrieties ar kādu arī īpaši liela jēga nav (It sevišķi ar BMW) ..tā pat lielākais %ts atpalicēju ir skaidrs ..un benzīnu uz tādiem jēga nav tērēt  Razz

Kāds gtv 3.0 griezes moments Nm?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.einszweidrei.de/  viss par visiem auto Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTV gan umudrilis uztaisīt ar tik mazu bagāžnieku. Varētu jau zapasku izņemt un ielikt nelielu subwooferi, bet atvere ir tik maza ka nevar pat iekikt to pašu. Par skaļākas audio cienītājiem vispār aizmirsuši. Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mizish rakstīja:
GTV gan umudrilis uztaisīt ar tik mazu bagāžnieku. Varētu jau zapasku izņemt un ielikt nelielu subwooferi, bet atvere ir tik maza ka nevar pat iekikt to pašu. Par skaļākas audio cienītājiem vispār aizmirsuši. Mad

Es saprotu, ka TS īpašnieki par to varētu sūdzēties, bet tev tak ir veseli 6 instrumenti mašīnā, kas rada lielisku mūziku Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
mizish rakstīja:
GTV gan umudrilis uztaisīt ar tik mazu bagāžnieku. Varētu jau zapasku izņemt un ielikt nelielu subwooferi, bet atvere ir tik maza ka nevar pat iekikt to pašu. Par skaļākas audio cienītājiem vispār aizmirsuši. Mad

Es saprotu, ka TS īpašnieki par to varētu sūdzēties, bet tev tak ir veseli 6 instrumenti mašīnā, kas rada lielisku mūziku Smile

Bet kādreiz vajag arī apstāties un noslāpēt dzinēju. Tād arī sākās problēmas. bigparty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mizish rakstīja:
GTV gan umudrilis uztaisīt ar tik mazu bagāžnieku. Varētu jau zapasku izņemt un ielikt nelielu subwooferi, bet atvere ir tik maza ka nevar pat iekikt to pašu. Par skaļākas audio cienītājiem vispār aizmirsuši. Mad


Ja pareizi atceros, tad elbee sarkanajai TS GTV gan tur čaļi bija pamanījušies kaut kur iestumt kaut kādu(-s) subiņu(-s), tā ka viss laikam atkarīgs no audioinstalētāju inženiertehniskās domas lidojuma augstuma...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bija gan sarkanajaa, gan melnajaa, bet ne viens ne otrs nebija diez ko labs risinaajums. it kaa skaneeja, bet ne taa ka ljoti. lai GTV dabuutu labu subu, ir jaaziedo bagaazhas nodaliijums gandriiz pavisam. rezerves ritenja vietaa kompresors, domkrats misenee!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bez zapaskas arī negribās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja atrod risinājumu subam, dod ziņu. Es būtu gatavs ziedot visu bagažnieku. Bet aizvedu pie viena speca, tas teica, ka bagažniekā nederēs, jo nav jau īsti izejas uz salonu. Dārdēs tik viss pagasts...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, es par sava Zirnekļa skanējuma skaļumu īsti nevarētu sūdzēties...
Visu nosaka tas - cik naudiņas (un pacietības) esi gatavs noziedot pasākumam par godu...

Ielikt var, un ir arī kur. Pieļaju domu, ka pat grabažnieku varētu izdoties saglābt ciknecik... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database