Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa nelec. Āmen un PALĪGĀ!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa nelec. Āmen un PALĪGĀ! 
Čau visiem! Nezināju, kurā foruma daļā man šo sāpi izlikt, bet zinu, ka te kaut kur noteikti būs kāds gudrāks cilvēks, kurš varētu palīdzēt, jo visiem citiem kaut kāda baile no Alfām..

Nopirku Alfa Romeo 156 Sportswagon 2002.g., 2,4JTD . Nepagāja ne mēnesis, kad jau man viņa ir uztaisījusi lielus kreņķus. Kamēr ārā bija silts laiks (novembrī), leca bez problēmām un priecājos, ka laikam būs noveicies. Tad, kad ārā no rīta bija manāms ledus uz auto, darbinu auto, griež, griež un.. neleca ar visu sveču sildīšanu. Nodomāju, ok, dīzelis, tā mēdzot gadīties (pirms tam man bija 156 1999g. 2,0 benzīns un biju pieradusi, ka lec lai tur vai kas, un nē, neesmu sajaukusi un ielējusi benzīnu). Kad dabūju kādu vīrišķi, kas iestumj, aizbraucu pie sava mehāniķa- nomainīja sveces, filtru un temperatūras dačiku (tas nestrādāja, kad iegādājos, bet pat ar visu nomaiņu temp. nerāda). Viss baigi forši, nākamā rītā Alfa pieleca ar pirmo un dūca kā bitīte. Paiet viena diena un atkal.. atkal mašīna nelec. Dabūju kādu, kas iestumj mašīna iet uz priekšu. Kā paiet nakts, atkal nelec.
Sazvanīju vienu džeku, kurš tuvāk mājām labo auto, lai pieliek vismaz pie kompja (šodien to darīšu). Izstāstot, kas un kā, viņš, protams, manējo ņemt labot arī negrib, bet teica, ka visticamāk tā neesot kompja vaina vai aizture.

Manam mehāniķim ideju nav, kas par vainu, nevienam citam negribas manu auto ņemt labošanai, es pati no tehniskām lietām pa lielam ne bū, ne bē, nezinu, ko iesākt, jo vajag to verķi dabūt pie dzīvības lai pārvietotos asap.

Varbūt ir kāda ideja, kas par vainu un ko lai iesāk (tolmets atkrīt)?

Paldies Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man bija tā....kā iestūma uzreiz gāja..silts vēl pieleca ar grūtībām..
bilde no devēja tikai ieskatam. Atrodas uz sūkņa.
Iesaku no kāda aizņemties, pamēģināt un tad tik pirkt.





_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Man bija tā....kā iestūma uzreiz gāja..silts vēl pieleca ar grūtībām..
bilde no devēja tikai ieskatam. Atrodas uz sūkņa.
Iesaku no kāda aizņemties, pamēģināt un tad tik pirkt.





To pirkšanu un maiņu uzticēju ģimenes locekim, kurš ir meistars, tāpēc par to tā neiespringu.
Man silts leca ļoti labi un nekādi crazy dūmi ar nenāca no izpūtēja. Tagad drusciņ aukstāks un viss, mašīna stumjama.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja raksti, ka pati no tehnikas neko nesaproti, varbūt labāk aizved uz servisu, kur alfas pazīst. Piem. AUTOFFICINA, lai šie apskatās. Pēc aprakstītā nevar sniegt jēdzīgu padomu... Domāju lētāk ir nomainīt to kas salūzis, nevis eksperimentālā kārtā mainīt visu, ko forumā ieraksta cilvēki, neredzot auto.
Savādāk izklausās, ka pa telefonu stāsti dakterim ka kaukas vēderā sāp, un prasi padomu- griezt aklo zarnu, iedzert purgenu vai izpūst gaisu...  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa nelec. Āmen un PALĪGĀ! 
lauraekrauze rakstīja:
nevienam citam negribas manu auto ņemt labošanai,

Lai kā tas neizklausās pēc viena servisa lobēšanas, tomēr citētā frāze ir Latvijas realitāte un lielākā daļa vēršas autofficina.lv un labo tur, jo Alfas ir viņu dzīvesveids. viņi zinās, nojautīs un no prakses izlabos to, kas jālabo, nevis taustīsies un mainīs visu pēc kārtas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu būs jāpadomā par tādu variantu, jo jālabo jau ir un ar problēmām jātiek galā.


Paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzpildi pilnu bāku un noliec auto uz nakti kalniņā, slipumā ar pakaļu gaisā.
Ja nākamajā rītā pielaižās bez problēmām, tad jāmeklē bojājums degvielas sistēmā.
Protams labāk ir meklēt spečuku, kas var reāli palīdzēt, jo iespējamo bojājumu var būt ļoti daudz un dažādu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēc "razklada" izskatās, ka jāsāk ar jautājumu - cik maksāja (un kā ražojuma) sveces? Ja pēc visa izdarītā leca un pēc dažām dienām vairs ne...


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arnijs rakstīja:
Pēc "razklada" izskatās, ka jāsāk ar jautājumu - cik maksāja (un kā ražojuma) sveces? Ja pēc visa izdarītā leca un pēc dažām dienām vairs ne...

Da šādā temperatūrā viņam ir jāstartējas pat ar visām beigtām kvēlojošajām...


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vāģītis tika aizvests pie meistara, kuram ir kompis. Cik sapratu, kaut kāda blīve sūknī nedara savu darāmo. Kamēr gaidu blīvi un laikam arī termostatu, izlīdzos ar starta gāzi. Pagaidām tas der, bet ceru, ka tā blīve un termost. kaut ko arī dos. Ja ne, tad apdomāšu to variantu par iepriekšminēto servisu.

Meistars teica, ka svecēm viss esot ok. Arī man teica, ka ar vecajām vajadzēja lekt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja devēja gumijas gredzens( sūknī), tad bosch maksāja 35 centi


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Ja devēja gumijas gredzens( sūknī), tad bosch maksāja 35 centi
okey, paldies! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database