Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
159 ļoti zema
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kolegis bija uzlicis uz 17 diskiem par izmeru lielakas , nekas nekeras
Pa


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 ļoti zema 
zeenjaa rakstīja:
Mr.Rūdolfs rakstīja:
Kā tev ar patēriņu man ir 1.9 jtdm 16v automāts, jasaka ka pateriņš pilsetā galīhi nav kā pēx grāmatas kā citiem?


laipni lūgts automātu klubiņā  Wink  same shit  Laughing  arī 1,9 16v q-tronic. Viņš ļoti jūtīgs uz braukšanas manieri pilsētā un attālumu, ko pa pilsētu nobrauc pirms atkal uz ilgāku laiku izslēdz. Ja brauc ar aukstu un līdz 10km (nepaspēj īsti uzsilt kaut vai līdz 70C) tad ēd virs 10 l/100km arī mierīgā manierē (jo auksts). ja 10-15 min uzsilda un tad brauc, vai attālums ir lielāks par 10km un autiņš paspēj pusceļā uzsilt, tad var 9 l/100km dabūt  Embarassed Ja patīk braukt paātrinoties ātri, griežot līdz 4000 rmp tad arī virs 10 l/100km.
tīri ciešams patēriņš ir kad laukā T ir virs +5C.
Vispār interesants kārbas regulējums, jo visekonomiskākā braukšana ir ~ 85-90kmh pa štrāsi, kad nokrīt uz ~1600rmp (bet tā ir vikšanās) pēc tam ekonomiski sanāk tikai ~ 118-120 kmh pie tā arī pieturos  Rolling Eyes
Bet Alfu jau nepērk, lai ekonomētu. Ja tas sanāk, tad ir bonusiņš. Es sapratis, ka ar savu braukšanas daudzumu vairs uz dīzeļiem neskatīšos. (ja nu vienīgi ar papildu motora sildīšanas funkciju) besij, ka tikai parkojoties galapunktā sāk pūst siltu gaisu Sad

User manual norādīts, ka standartā nāk R16 215/55, R17 225/50 kā opcija  Confused tiešām sanāk ka ar R16 diametrs ir mazāks? Tad jau arī sanāk, ka es braucu lēnāk kā spodometrs rāda  Confused




@zeenjaa    

paga, tad sanāk ka ja ātrums ir 100-110 kmh tad q-tronic ir ielicis 5.tajaa robaa un apgriezieni ir ap/virs 2k, un 6.tajaa robā liek tikai pie 120 kmh? (q-tronicam tachu ir 6 robi vai ne?)

un cik tavs varētu ēst ja tu būtu agresīvais braucējs un stumdiitos pa prokpaam no viena pilseetas gala paari tiltiem uz otru?
cik daudz tu brauc ikdienā?

es savukārt esmu sapratis ka nākamais mans auto būs dīzelis jo:
1.kārt saļara kudiš lētāka par beņu un sirds iesāpas ikreiz kad jālej 98. pa 1.3 eur litrā
2.kārt patēriņš kaut cik jaudīgam benzīna aparātam pilsētas propkās būs ap 15-17 litri (dažreiz pat 20 litri) - vēlreiz sirds noasiņo...
3.kārt pa šoseju jau arī benzīnnieks nav nekāds ekonomiskais un brīžiem ir žēl kkur aizbraukt ārpus Rīgas ar patēriņu pa šoseju 9l/100km (pa 1.3 eur litrā!!!)
4.kārt mūsdienās skatos ka daži dīzeļi labāk piešķiļas ziemas mēnešos kā benzīnnieki.

nu jā tas, ka neuzsilst tik ātri kā benzīnnieks tas ir tāds mīnusiņš, bet man šķiet ka tas ir atkarīgs no auto markas. no citiem dīzelistiem esmu dzirdējis ka nav nemaz tik traki un siltu sāk pūst jau pēc pāris minūtēm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 ļoti zema 
Salvadors rakstīja:

paga, tad sanāk ka ja ātrums ir 100-110 kmh tad q-tronic ir ielicis 5.tajaa robaa un apgriezieni ir ap/virs 2k, un 6.tajaa robā liek tikai pie 120 kmh? (q-tronicam tachu ir 6 robi vai ne?)

un cik tavs varētu ēst ja tu būtu agresīvais braucējs un stumdiitos pa prokpaam no viena pilseetas gala paari tiltiem uz otru?
cik daudz tu brauc ikdienā?

es savukārt esmu sapratis ka nākamais mans auto būs dīzelis jo:
1.kārt saļara kudiš lētāka par beņu un sirds iesāpas ikreiz kad jālej 98. pa 1.3 eur litrā
2.kārt patēriņš kaut cik jaudīgam benzīna aparātam pilsētas propkās būs ap 15-17 litri (dažreiz pat 20 litri) - vēlreiz sirds noasiņo...
3.kārt pa šoseju jau arī benzīnnieks nav nekāds ekonomiskais un brīžiem ir žēl kkur aizbraukt ārpus Rīgas ar patēriņu pa šoseju 9l/100km (pa 1.3 eur litrā!!!)
4.kārt mūsdienās skatos ka daži dīzeļi labāk piešķiļas ziemas mēnešos kā benzīnnieki.

nu jā tas, ka neuzsilst tik ātri kā benzīnnieks tas ir tāds mīnusiņš, bet man šķiet ka tas ir atkarīgs no auto markas. no citiem dīzelistiem esmu dzirdējis ka nav nemaz tik traki un siltu sāk pūst jau pēc pāris minūtēm.

vispār dīzeļa patēriņa tēma šeit vienmēr izvēršas par garu diskusiju un katru reizi nonāk pie viena rezultāta.

- jā 6.robā viņš liek tikai īsi pirms 120 kmh Sad manuāli arī neļauj pārslēgt, kamēr nav kādi 2100-2200 rmp.
- diži vairāk par tiem 10-11 l/100km viņš vidēji pilsētā nekāpj (tad laikam toč kāda vaina autiņam). nu ja visu laiku pedāli grīdā spiež un atlaiž tikai lai bremzi nospiestu, tad droši vien arī vairāk ēdīs.
- ikdienā braucu, kā teikt uz veikalu un bērnus pa pulciņiem un trenniņiem izvedāt. katrs brauciens līdz 5km robežās, beiži vispār 1-2km, kad jāšķiļ tādam braucienam, katrreiz sirds asiņo.  Embarassed jo pagājušogad ar šādu braukšanu izpūde bija aizsērējusi tā, ka ar augstspiedienu nevarēja Fficinā dabūt vaļā uzreiz.Cik es no tām lietām saprotu, tad pa tiem īsiem gabaliem īsti neuzsilst izpūtēja truba un neiztvaiko kondensāts, kas rezultātā saķep ar jaunajiem tvaniem, jo sākumā ir paaugstinātas atgāzes.

Par benzīnniem, man, protams kā vienīgais nākotnes variants pēc šī ir tikai un vienīgi Giulia. un 2.0t motors apvienojumā ar 8 pakāpju automātu, cik saprotu ir diezgan fleksibls uz patēriņu: var braukt iekļaujoties 10 l/100km un pat aizdomas, ka varētu arī ražotāja datos iekļauties, īpaši pacenšoties, jo grieze un ātrumu skaits ļauj viņam braukt 1300-1700 rmp robežās, bet var arī braukt agresīvi un tad gan jau arī 20 l/100km var sasniegt.
uz atmosfēriskiem īpaši neskatos, jo tur vienīgais ekonomijas risinājums ir gāze.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav pilnmēnes ?
atkal sākas diskusijas par degvielas patēriņu SmileSmile
sarunā, kas ir par mašīnas augstumu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
nav pilnmēnes ?
atkal sākas diskusijas par degvielas patēriņu SmileSmile
sarunā, kas ir par mašīnas augstumu Smile


ir tukšmēness - tieši tālākais punkts uz pilnmēness.. Very Happy

cilvēks nopirka Alfu un skatās patēriņu - fail

Skatīties degvielas patēriņu vispār ir diezgan mazsvarīgi - patiesībā daudz vairāk "apēd" remonti un vērtības kritums.. man savulaik 159tai ar 2.4d un automātu (degvielas taupītāju murgs, pilnīga dīzeļkapsēta) degvielas izmaksas sastādīja tikai apmēram 35% no visām mašīnas izmaksām..  
Un jo mazāk brauc, jo mazāku īpatsvaru tas degvielas patēriņš kopējās izmaksās sastāda (pieaug vērtības krituma % Smile )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:

Skatīties degvielas patēriņu vispār ir diezgan mazsvarīgi - patiesībā daudz vairāk "apēd" remonti un vērtības kritums.. man savulaik 159tai ar 2.4d un automātu (degvielas taupītāju murgs, pilnīga dīzeļkapsēta) degvielas izmaksas sastādīja tikai apmēram 35% no visām mašīnas izmaksām..  
Un jo mazāk brauc, jo mazāku īpatsvaru tas degvielas patēriņš kopējās izmaksās sastāda (pieaug vērtības krituma % Smile )


Tieši tā  Wink man pagaidām  0,20 eiro/1km kas ir pat ļoti OK. Vislabāk man patīk par šo runāt jaunu autiņu kontekstā pret cenas starpību dīzelis/benzīns.
Benzīni maksā (maksāja) lētāk par dīzeļiem un bieži vien tā cenas pārmaksa apēda 5-7 gadu degvielas ekonomiju. tik vien, ka tu to nejūti pirkšanas brīdī.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
Vai alfa romeo 159 lietoshana ir pieliidzinaama seksam ar spalvainu midzhetu.

Atbilde.
 Jā, ir pielīdzināma. Very Happy

Vērtīgs slēdziens, jo, domāju, nevienam citam šai forumā pieredzes par spalvainiem midžetiem īsti nav. Re, ka arī tu vari ko noderīgu pateikt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas ir midzhets ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
kas ir midzhets ?


Lai Gangamstyle paskaidro. Vinam esot bijusi sakari ar midzhetu Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database