Atbildēt pie šī temata 58 lapa no 62 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Nākošais
SludinājumiSpēcīgie.LV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
isofix ir standarts kops ~2002.gada, jau 156 ar FL salonu bija isofix


Jā, patiešām ir, paslēpti..  super  aiwa



Pēdējoreiz rediģējis Lauvenc Tue Feb 06, 2018 8:50 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam auto isofix āķi beņķī bija paslēpti aiz rāvējslēdzējiem (uzmetot aci nemaz nelikās ka ir isofix), bet nezinu vai visiem tā ir.
Dotajā brīdī izmantoju bērnam isofix beņķi bez problēmām.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Manam auto isofix āķi beņķī bija paslēpti aiz rāvējslēdzējiem (uzmetot aci nemaz nelikās ka ir isofix), bet nezinu vai visiem tā ir.
Dotajā brīdī izmantoju bērnam isofix beņķi bez problēmām.


Mūžu dzīvo mūžu mācies..  c
Atradu Isofix stiprinājumus kā <j.k.> rakstīja - paslēptus zem maziem rāvējslēdzējiem! Tnx!  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
kaspars rakstīja:
Būšu diezgan pārsteigts ja tirgonis piekritis braukt / vest/ uz Dreiliņiem.


Katrā ziņā tas būs labs rādītājs, ka ar mašīnu viss nav tik slikti un varbūt tiešām mašīna pēc desmit gadu lietošanas ir kā jauna, otras tādas nav un nebūs un iespējams, ka tā pat vispār nav lietota un odometrs ir kruķīts uz augšu (nevis leju).


Šodien, braucam uz Dreiliņiem. Info sekos!  Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tātad, visiem ilgi gaidītais info un rezumē par melno 159. Par visu vienojāmies, uzlikām sarkanos numurus un braucām uz Dreiliņiem. Kopumā brauciens kluss, patīkams utt. Iet viņa labi, tas 2.4D, dara savu! Patīkami. Bet pirmais, kas man un servisam iekrita acīs bija - uzskaitīju zemāk!

Vizuāli eksterjers:

1. Neliela bukte kreisajā aizm. spārnā. Starp stoiku un spārnu.
2. Diski ir ar karoziju un tie ir piepūsti ar baloniņu. Nebija daudz, bet bija.
3. Kapota apakšējā daļa arī piepūsta ar baloniņu, kur ir mazliet rūsa. Nesaprotu, kādēļ to darīt?
4. Kapots bijis kopumā krāsots, iespējams, akmentiņu vai kāda cita iemesla dēļ. Varbūt, uzlikts cits kapots.
5. Mašina krāsota nav, izmērījām ar krāsas mērītāju. Viss savās vietās. tādās lielās avārijās nav cietusi.
6. Vēl citi vizuāli, sīki defekti, emblēmas utt.

Vizuāli interjers:

1. Nav paklājiņi, bet esot pasūtīti.
2. Baltie griezti nebija īsti balti, bet jau zināmi netīri. Varbūt, smēķēts.
3. Vidus konsole, saskrāpēta , švīķas bija visur uz alumīnija.
4. Bāgāžnieka "štorka" nav. Tā 100% izcelta ārā, jo var pārdot atsevišķi.
5. Liela nolietojuma pēdas nebija, krēsli, stoikas utt.

Tehniski:

1. Zem auto - Izrūsējis nav. Arkas, sliekšņi, aizm. vāks utt. viss tip top.
2. Kļūdu nav, pieslēdzām, izskatījām pamata lietas. Nobraukums īsts. Viss sakrīt. Ir dokumentācija no Vācijas pie L. Bāliņa.
3. Motors bijis mazgāts, tā kārtīgi, iztīrīts, kas rada tomēr šaubas.
4. Motors strādā labi, nekas nebija tāds, kur piesieties.
5. Sajūgs un spararats negrab, viss slēdzas un trokšņu nebija.
6. Priekšā, abās pusēs jāmaina stabilizatora bukses.
7. Aizm. bremžu kluči vēl oriģinālie

Vēl varu piemetināt, ka bija tikai viena aizdedzes atslēga, auto ir 2007.g. 4. decembra ražojums un tas kopumā viss. Ja pārdevējs nomet vēl pāris simtus eiro, es būtu viņu gatavs ņemt, bet visi šie sīkumi, tomēr attur to darīt, jo nezinu, kas var tur pēc mēneša "izlīst" ārā. Kopumā auto ir labs, bet aizdomīgs! Rolling Eyes

Tādēļ gribu pateikt paldies L. Bāliņam un viņa komandai par darbu, viss augstākajā līmenī!  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super apraksts. Man jau liekas ka pārdevējam būs tev jāuzsauc kāds konjaks, ja tas auto aizies kādam, kas šo izlasīs un izlems tomēr noriskēt.
Novēlu Tev atrast sev īsto auto un, cerams, ka tā būs Alfa!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VENOM rakstīja:

es būtu viņu gatavs ņemt, bet visi šie sīkumi, tomēr attur to darīt, jo nezinu, kas var tur pēc mēneša "izlīst" ārā. Kopumā auto ir labs, bet aizdomīgs! Rolling Eyes

Nekad nebūs 10 gadus vecs auto ar nobraukumu, bez sīkumiem, kur būtu jāpieliek roka. Brīnumi nenotiek, bet ja notiek, tad ne ar mums. Ar tādu attieksmi Jums būtu jāņem jauns auto no salona Very Happy Bet arī tad pastāv iespēja, ka "var tur pēc mēneša izlīst ārā" Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
VENOM rakstīja:

es būtu viņu gatavs ņemt, bet visi šie sīkumi, tomēr attur to darīt, jo nezinu, kas var tur pēc mēneša "izlīst" ārā. Kopumā auto ir labs, bet aizdomīgs! Rolling Eyes

Nekad nebūs 10 gadus vecs auto ar nobraukumu, bez sīkumiem, kur būtu jāpieliek roka. Brīnumi nenotiek, bet ja notiek, tad ne ar mums. Ar tādu attieksmi Jums būtu jāņem jauns auto no salona Very Happy Bet arī tad pastāv iespēja, ka "var tur pēc mēneša izlīst ārā" Wink


Par to nav runa! Man ir priekšstats par to, kāds var auto izskatīties pēc 10 gadiem un arī pēc diviem. Viss ir atkarīgs no lietojuma un slodzes. Tur ir jāņem vērā daudz faktoru. Man tikai šķita muļķīgi tas, ka apzināti slēpt rūsas un bojājumu pēdas, kas tiek mālētas ar baloniņu. Ja taisa, tad taisa līdz galam, nevis ķepu ļepu, vai nedara neko, un tirgo auto tieši tādu kāds viņš ir. Piezīmēšu, ka man ir aizdomas, ka viņš ir izgājis caur LT rokām un aplasīts. T.I. nav "štorka" , nav paklājiņu, viena aizdedzes atslēga utt. Ir jau bijusi pieredze.

Jums der atcerēties, ka pircējiem bieži vai vienmēr ir taisnība.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VENOM rakstīja:

Jums der atcerēties, ka pircējiem bieži vai vienmēr ir taisnība.

Par to nav šaubu Smile Taču Jus pats minējāt, ka dzinējs, kārba, sajūgs, salons ir kārtībā. Tās ir būtiskas lietas, kuras jāņem vērā lietotam auto.
Kas tur ir uzpūsts, krāsots, sašvīkāts, paklājiņi, štorkas - tie jau sīkumi vien ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paskat, sludinājums ar tika uzlabots

Auto papildus pārbaudīts Alfa Romeo centrā Rīgā, Ozolu ielā 2,
izgāja pārbaudi ar uzslavu. Meistars teica, ka reti labs Auto, ko var tiešām pirkt sev.


https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/bibolp.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
super apraksts. Man jau liekas ka pārdevējam būs tev jāuzsauc kāds konjaks, ja tas auto aizies kādam, kas šo izlasīs un izlems tomēr noriskēt.
Novēlu Tev atrast sev īsto auto un, cerams, ka tā būs Alfa!


Centos attēlot, aprakstīt pēc fakta.  Wink Paldies, esmu atvērts piedāvājumiem, bet pamata prasības kandidātiem ir melns melnā ādā, A/T vai M/T, utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Principā... uz servisu varēja nebraukt, jo servisā pateica, ka viss labi, bet prikt negribās, jo paklājiņi un štorka pazuduši  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VENOM: jāsaka, ka, manuprāt, esi ļoti pareizi piegājis auto pirkšanai.

Tas ka auto pavirši uzfrišināts, protams, automātiski nenozīmē, ka slikts, bet ja liekas,  ka nav īstais auto - tad labāk neņemt.
Manuprāt labāk pirkt mašīnu, kas tiešām patīk un neliekas, ka tevi kāds mēģina uzmest.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Principā... uz servisu varēja nebraukt, jo servisā pateica, ka viss labi, bet prikt negribās, jo paklājiņi un štorka pazuduši  hmm


Uz servisa pārbaudi ir jābrauc OBLIGĀTI! Ņemot vērā to, ka tagad tirgo visādus brīnumus, tad pamatā ir jāveic diagnostika, tehniskā pārbaude un virsbūve jāmēra ar krāsas mērītāju. Uzskatu, ka par to vispār šeit nav ko diskutēt, bet man ir svarīgi, lai es esmu drošs un pārliecināts par to, ko pērku! Es jau auto pērku sev un ja man nav pārliecības par auto, es viņu laižu garām. Jo man vajadzīga automašīna pilnā aprīkojumā, tajā skaitā ietilpst paklājiņi, štorka un viss pārējais, ja tas nav, man nav laika viņus meklēt pa kaktu šrotiem. Un mani uzmanīgu dara tas, ka automašīnai ir tikai viens komplekts aizdedzes atslēgas. Precīzāk, esmu piesardzīgs, jo ir pieredzēts gadījums, ka iegādāts auto tepat LV, no rokas, bez numuriem un reģistrācijas LV ar vienu komplektu aizdedzes atslēgām un pēc 3 nedēļām tā pēkšņi auto tiek nozagts un pazūd bez pēdām. LT brāļi neguļ, viņi taisa naudu uz visu, ko var uztaisīt, arī dubultā!

Shēma:

1. Nopērk izsolē Vācijā auto pa kapeikām
2. Uzpucē saved kārtībā, izņem to, ko pašiem vajag
3. Tirgo tālāk, kā piemērs, uz LV
4. LV perekups nopērk un tirgo tālāk
5. Pārdod cilvēkam LV
6. Perekups nodod info LT un šie uzsāk darbu, jo viņiem ir aizdedzes atslēgas
7. Atbrauc uz LV, savāc tavu tikko iegādāto auto, jo izrādās perekups ir uz vienu roku ar LT bŗāliem un katram tiek sava tiesa
8. Nozog, precīzāk, vēsā mierā aizbrauc ar tavu auto no LV, jo auto ir reģistrēts, apdrošināts un viss ir kārtībā, jo kamēr tu saproti, ka tava mašīna ir nozagta, viņa jau sen ir LT vai citur.
9. Tiek līdz LT izjauc un iztirgo detaļas vai dod otro mūžu mašīnai

Filmas vērts scenārijs!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa nav iecienita zagliem, nemaz un necik, isteniba es savai taisot kasko atteicos no zadzibas riska un reali uz pusi letaka polise Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 58 lapa no 62 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database