Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Techno Classica Essen
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es arī pabiju Essen, pirmajā dienā. Tā kā esmu turp braucis vairākus gadus pēc kārtas, šogad man arī bija tāda jocīga sajūta izstādē.
Itkā bija tās pašas halles, bet bija redzami robistarp stendiem. Atjaunoto auto bija mazāk, rezerves daļas, it sevišķi b/u bija pavisam maz. To ko man kritiski vajadzēja dabūju, bet .... sajūta ka Essen un Stuttgart karš šogad nebija labs. Padovu atceros kā itāļu auto atjaunošanas paradīzi.
Tiku pie vēl viena pacēlāja, nu būs iespēja 4 auto glabāt 2 vietīgā garažā. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, forša, forša atskaitīte. Vispār jau vajag pašam vienreiz izkasīties un uz tādu aizbraukt.

Un, atgriežoties pie 164 Alfas topika. Vietā ir šis te elbee komentārs
elbee rakstīja:
Tad nu Alfas, daudz retro auto, 30. gadie, 50. gadi, tie man pilnīgi neinteresē, tapēc īpaši nepētīju, nefočēju.
. Pienāks laiks un tā pat būs arī ar 60 un 70 to gadu mašīnam un gan jau pienāks tas laiks, kad Youngtimer būs Alfa Romeo 164, Jeep Grand Cherokee ZJ, Citroen XM, Volvo 850, Opel Omega, Chrylser Town & Country  Razz un citi 80, 90 gadu rumaki.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es to elbee komentu par 30 un vēl jo vairāk 50 to gadu auto tulkotu citādi. Tie auto nav ceļami, tur cenas iet sākot no 100K.
Tie auto, kas kā Youngtimer redzami ražošanas laikā nebija plašpatēriņa prece. 164, ZJ, un citi bija tautas auto, kā tādi tie arī paliks. Izstādēs neviens nejūsmo par vaboli vai mini, kas ir no tā paša perioda.
Man domāt no modernajām Alfām Spider kā palaidniekam, Brera Q4 pēdējā gada TI komplektācijā būs karsti, arī visi kas ar Busso sirdī kāps vērtībā
Izstādē paņēmu arī katalogu, kur atspoguļo visu oldtimer un Youngtimer cenas, + parāda cenas izmaiņas pēdējo 5 gadu laikā. Daži modeļi no manas garāžas pēdējos 5 gados audzējuši vērtību vairāk kā par 60%

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klarkosonam bija joks par mentalo vecumu 9 gadi, ja nemaldos. Attieciba uz masinam mes visu muzu paliekm 9 gadu vecuma. Un, kad man bija 9, krutas tackas bija Ferrari F40, Lamborghini Diablo, Porsche 959. 87. gada man pie sienas bija Opel Senator B un Mercedes 124 izgriezums no kaut kadas vacu avizes, uz kaut kadiem koslenu papiriem bija Alfa SZ. Vel kaut kada arzemju zurnala bija Alfa 33 un Alfa 75.

11. gadu vecuma 91. gada Vacija budams vairakas dienas pavadiju Freiburgas autosalonos, pieladeju pilnu mugursomu ar bukletiem, un tajos bija BMW e36, MB 124, Ford Sierra, Opel Calibra, VW Corrado... 9 gadu vecuma man bija skaidrs, ka Vaz 2108 ir kruta, bet 2101 ar hrometajiem buferiem ir miskaste, nemaz nerunajot par vel vecakam lamatam, karlitis, pobeda, kaut kadas volgas un kas nu tur vel bija. Pirmas importa masinas, ko redzeju, bija Oepel Rekord, Ford Granada, Alfa Giulietta, Sprint, Opel Ascona B, BMW E21, MB 190. Pirmas masinas, ko es loti gribeju 90. gadu veigas, bet nevareju atlauties, bija Opel Calibra 4x4, BMW e30 m3, MB 190 Cosworth, R129, Delta Integrale, 155Q4, Saab 900 turbo u.c. Un tagad tadiem ta laika 9 gadniekiem beidzot ir iespeja sis masinas nopirkt, un vini to dara, tapec cenas tadas. Un viniem pilnigi neinterese masinas ar hrometajiem buferiem Wink

Bija ari masinas, ko vareju atlauties, piemeram, Alfa 33. Atzisos, man pa laikam niez nagi tadu "ielikt groza", bet kaut ka turos, bet daziem roka paslid, tapec ari Sprinti jau maksa 20+. Otra lieta, ko esmu jau ari kadrezi rakstijis, ka 90. agdu masinas bija reali monstri. 200~300zs turbo aparati ar pamatigam turbo bedrem,stures pastiprinatajiem, kondiskam, visadam elektro ficam. Ar tam masinam var braukt musdienas, var braukt atri, tas viusas ir loti atskirigas, tas vadit ir aizraujosi, bet nav parak gruti ka vecas lamatas ar hrometajiem buferiem, kuram nav nekadu papildus opciju un ir kadi 18zs.

Tas par temu, kapec man neinterese masinas ar hrometajiem buferiem Wink Ok, zigulu perioda (60+) masinas es vel kaut ka saprotu, ar tam vel var kaut ka braukt, lai ari katrs brauciens ir piedzivojums. Bet 30/50 gadi ir muzeja eksponati. Dargi un pilnigi bezjadzigi. Es reiz braucu ar GAZ 21, ar to man pilnigi pietiek lai zinatu, kadas tas masinas ir aiwa

Vai tie, kam tagad ir 9, pec 30 gadiem krutas bus Giulia QV? Macan Turbo? KIA Stinger? Domaju, ka ta. Un viniem maz intereses 80. gadu Alfa SZ Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pilnībā piekrītu, kad man bija deviņi tad uz špickām vilkāk čomu starpā kurš tagad stūrēs gaziku vai onkuļa kamaz pa siena pļavu, kad vīri bija jau iesiluši tad ari palaida pašam pa ceļu braukt, tad vašē bij kaifas nereālas, kalts un graudu sezona, tas bija kas īpašs, varbūt tieši tas ir tas kas mani pievelk uz "sezonu" Rolling Eyes  moskvtch un žiguli manā bērnibā bija vienā cenā ar mopēdu, likās kruti, taču pirmais golf, fiat uno un tamlīdzīgas lamatas bija pāri visam gados 16, sierra, kaudze golf2 un citas lamatas lika tomer aizmirst par psrs vieglajiem, bet ne smagajiem auto Rolling Eyes

p.s uno man laikam bijas tas kas pastūma uz itāļu autobūvi, patika man ļoti viņš Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Essen Techno Classica atkal starte 10.04

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā , šodien 14.00

šoreiz apskatīšos arī es, kas tur notiek

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Essenes Techno Classica šogad 25-29. marts. Šogad vismaz nepārklājas ar citām lielajām izstādēm kā pirms gada.
Es kā parasti aizbraukšu apskatīt situāciju, droši vien uz atklāšanas dienu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database