Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Kāda iespēja ielikt USB štepseli un handsfee?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja, atradu ebay gan ar lielo displeju navigāciju, gan arī atsevišķi vadības bloku priekš usb&bluetoots priekš parastā radio. Tagad nesaprašana - vai tas navigācijas brīnums ies kopā ar manu Alfu ja man tagad ir prastais rādža?

Līdz šim esmu bijis padsmit gadus "VW driver", tur es zinu ka viss štimmē. "Alfists" esmu pirmo nedēļu... Un, šito es gribu pacelt, šis auto to ir pelnījis. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brīdinu gan ka standarta navigācijas galvai, manuprāt, audio kvalitāte nav tā labākā.
Piem. manam auto jūtams ka mp3 kropļo skaņu, itkā tā ka būtu priekšpastiprinātājs pa skaļu uzgriezts un vidi regulāri čerkst. Iespējams, ka palīdzētu skaļruņu nomaiņa, bet kautkā šķiet ka problēma ir tieši ar galvu... Pa ausu galam esmu dzirdējis ka parastais radio/cd bez ekrāna skanot labāk.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Brīdinu gan ka standarta navigācijas galvai, manuprāt, audio kvalitāte nav tā labākā.
Piem. manam auto jūtams ka mp3 kropļo skaņu, itkā tā ka būtu priekšpastiprinātājs pa skaļu uzgriezts un vidi regulāri čerkst. Iespējams, ka palīdzētu skaļruņu nomaiņa, bet kautkā šķiet ka problēma ir tieši ar galvu... Pa ausu galam esmu dzirdējis ka parastais radio/cd bez ekrāna skanot labāk.

Nu, tā nu nav problēma. Pa lielam esmu audiofīls un konkrētajam modelim ir Bose audio. Es mp3 neklausos jau gadus 10, jo šis formāts ir kroplis pēc definīcijas. Ikdienā klausos vinilu... Wink

Bet, tad kad esmu pie stūres, mīlu klausīties dzinēju. Šim auto skaņa pārspēj visu. Man galvenais lai varu ārkārtas gadījumā uzlādēt telefonu un ja man kāds zvana, tad lai nav jāņem rokās telefons. Ciest nevaru braukt ar mobilo pie auss. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Storms rakstīja:
Nja, atradu ebay gan ar lielo displeju navigāciju, gan arī atsevišķi vadības bloku priekš usb&bluetoots priekš parastā radio. Tagad nesaprašana - vai tas navigācijas brīnums ies kopā ar manu Alfu ja man tagad ir prastais rādža?


Navigācijas brīnums nederot parastā rādžiņa vietā, tad vajadzēs mainīt arī paneli. Palasi šeit, atšķiras izmēros.

Storms rakstīja:
Man galvenais lai varu ārkārtas gadījumā uzlādēt telefonu un ja man kāds zvana, tad lai nav jāņem rokās telefons. Ciest nevaru braukt ar mobilo pie auss.


Nu tad jau Tev vajag "usb&bluetoots" nevis lielo navigāciju.


_________________
LANCIA Delta 3
AlfaRomeo Giulietta
FIAT Barchetta
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manuprat ir tikai divas opcijas, kuras ir verts izskatit, ja griubs 159,kurai nabv neka, dabut vismaz kaut ko:

1) Pie originala audio pieslegt yatour vai dension aparatu, kas atbalsat bluetooth, handsfree, usb utt.

2) Mainit visu aparatu pret aftermarket 2 din verki ar navi, dvd, usb, bluetooth utt. Letakie kiniesi darbojas uz android bazes, tiem ir viss, ko vien var veleties lai dara auto audio... Mazlietotus Pioneer, Alpine gan jau var atrast lidziga cena ka originalo Alfas lielo navi, bet tas ir suds, un vinu ielikt masinai, kurai nav bijis, nevajag nemaz meginat, tur nekas neder!!!

Viss, citu variantu nav! naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es pirms gadiem 6 veicu šo pasākumu ar Brera, tas pats 159 panelis. Oriģināli bija mazais AR radio.
Paņēmu Sony 2DIN galvu, kurai bija iekša TomTom. Papildus vajadzēja
-pāreju no ISO uz Alfas štepseli
-papildus kabeli lai strādātu audio vadība no stūres
-plastmasas rāmīti 159 lai aizpildītu lieko spraugu ap DIN2
-Galvai bija arī ieeja uz atpakaļskata kameru, to arī pie viena pieliku

Uzstādīšana diezgan vienkārša. grūtākais ir dabūt ārā oriģinālā radio stiprinājuma rāmi.
Tas tika darīts UK, auto ar labo stūri, bet procedūra ir tieši tāda pati arī kreisajai stūrei.



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ciao.
Varbūt kāds varētu apgaismot mani, pie kuriem piniem štekerī šim ir video in? Tas ir 159 Navi+ ja nemaldos... (Bet varbūt arī maldos) internetā cenšos sameklēt, bet man jau 3. dienu neizdodas atrast.







Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man gan liekas, ka 159 navi izskatās nedaudz citādi...




Kas rakstīts uz uzlīmes?


_________________
LANCIA Delta 3
AlfaRomeo Giulietta
FIAT Barchetta
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē, manējais ir kā manā 2. bildē, kā JK postā 1. lapā šim topikam.
Tur diezgan daudz uzlīmes, kuru tieši Tu domā?






Es alfaowner forumā lasot (jau raibs gar acīm) kā čaļi maina HU (galvas) uz aftermarket, tur itkā violetais vads ir tas CAN, kurš domāts priekš rear camera, bet atpakaļskata kamerai man liekas ir 2 vadi...
Es oriģinālo galvu mainīt gan negrasos, bet jebaja atpakaļskata kameru gan gribētu piemontēt, tāpēc meklēju kur pievienot video signālu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir iespejams nomainīt oem navi uz kaut kadu aftermarket, tā lai strada blue&me? Un usb stepselis bardačokā?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
Ir iespejams nomainīt oem navi uz kaut kadu aftermarket, tā lai strada blue&me? Un usb stepselis bardačokā?


Kam Tev Blue&me? Ja uzliksi aftermarket, bluetooth jau būs, pie tam jaunāks standarts.
USB bardačokā no aparāta aizvilkt arī nevajadzētu būt problēmām. Viens piemērs nedaudz augstāk redzams kur es reiz Sony galvu Brera ieliku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
Es alfaowner forumā lasot (jau raibs gar acīm) kā čaļi maina HU (galvas) uz aftermarket, tur itkā violetais vads ir tas CAN, kurš domāts priekš rear camera, bet atpakaļskata kamerai man liekas ir 2 vadi...
Es oriģinālo galvu mainīt gan negrasos, bet jebaja atpakaļskata kameru gan gribētu piemontēt, tāpēc meklēju kur pievienot video signālu


Daudz informācijas par Video In šim aparātam gan neatradu. Reku pieslēguma shēma,



varētu būt interesenti C štekera 6 un 10 izvads. Bet ļoti šaubos, ka tik vienkārši viss aizies. Otrs atrastais variants pa dārgo ar adapteri... tad jau labāk nopirkt citu galvu.


_________________
LANCIA Delta 3
AlfaRomeo Giulietta
FIAT Barchetta
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
KriXis rakstīja:
Es alfaowner forumā lasot (jau raibs gar acīm) kā čaļi maina HU (galvas) uz aftermarket, tur itkā violetais vads ir tas CAN, kurš domāts priekš rear camera, bet atpakaļskata kamerai man liekas ir 2 vadi...
Es oriģinālo galvu mainīt gan negrasos, bet jebaja atpakaļskata kameru gan gribētu piemontēt, tāpēc meklēju kur pievienot video signālu


Daudz informācijas par Video In šim aparātam gan neatradu. Reku pieslēguma shēma,



varētu būt interesenti C štekera 6 un 10 izvads. Bet ļoti šaubos, ka tik vienkārši viss aizies. Otrs atrastais variants pa dārgo ar adapteri... tad jau labāk nopirkt citu galvu.

Blue & me ir foršs ja nāk komplektācijā, bet likt auto, kam tas nenāca, neredzu jēgu. Mūsdienās galvas dara vairāk, labāk utt. par mazāku cenu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
Daudz informācijas par Video In šim aparātam gan neatradu. Reku pieslēguma shēma,



varētu būt interesenti C štekera 6 un 10 izvads. Bet ļoti šaubos, ka tik vienkārši viss aizies...


Paldies! Bet es pamēģināšu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans personigais viedoklis: blue and me - govno.... nu labi varbut tas bija daudz maz pienemama tehnologija 10 gadus atpakal,  et shodien mani tas neapmierina. Ik pa bridim karas, zvana kvalitate kaut kados momentos paliek briesmiga UN muziku nespej atskanot. Tatad bezjedzigs.
USB - kas tas tads un kapec tas butu vajadzigs?

Ieliec zilzobi un bus tev gan handsfree, gan muzonu varesi straumet. Stures pogas strada un viss ir kartibaa. Shis bus letais variants.
Dargaks bus galvas mainja, bet shadi iespejams ari uzlabot 159 drausmigo skanesanas kvalitati.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database