Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa 159 Blue&Me valodas maiņas problēma
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 159 Blue&Me valodas maiņas problēma 
Sveiki! Man ir Alfa Romeo 159 JTDm 2008 gada. Nopirkta lietota pirms kāda laika jau, bet tikai nesen izdomāju sapārot ar telefonu.

Pirmais mēģinājums un viss ir absolūti nesaprotamā valodā. Palasīju, kā var nomainīt valodas, novilku paku, ielādēju USB, iespraudu mašīnā, valodas instalācija aizgāja un beidzās as uzrakstu "Elngish Language Unavailable". Mēģināju uzinstalēt citas valodas, bet nekas nesanāk- tā pati problēma, kaut gan rāda, ka "USB Update Complete".

Nākamais solis bija doma, ka vajadzētu atjaunināt visu Blue&Me programmatūru, ko arī izdarīju- uz 5.6 versiju, bet valodu tā arī nesanāca salabot.

Jautājums: Kādam šeit ir bijusi tāda problēma? Ja jā, tad kā tas tika atrisināts? Ir kaut kas ko vēl var mājas apstākļos darīt, vai jāved uz servisu pārinstalēt visu programmatūru?

Pateikšos paldies jau iepriekš par ierosinājumiem!!  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hm, dikti jokaini - man bija arkkāda miglmērkaķvaloda, bet tā nomainījās uzreiz un tik pēc tam udpdate taisīju, tb valoda ķēdītē bija pirmā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 Blue&Me valodas maiņas problēma 
shwerns rakstīja:
kaut gan rāda, ka "USB Update Complete".

Pateikšos paldies jau iepriekš par ierosinājumiem!!  Smile


kad updeito, cik atceros, bija neliela fīča, ka bija vēl jāgaida kādu laiciņu, bet neatceros līdz kuram brīdim. Iespējams tajā ir problēma. Bet tas attiecas uz visu Blue&Me atjaunošanu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu kā 159, bet kad nopirku giulietta ar nāca ar holandiešu valodu, lai pārliktu uz angļu vairākas reizes vajadzēja skriet kompis-auto-kompis-auto. Pirmajā reizē precīzi neizlasīju instrukciju- ar nekas nesanāca. Kad precīzi visu darīju pēc instrukcijas- sanāca.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
nezinu kā 159, bet kad nopirku giulietta ar nāca ar holandiešu valodu, lai pārliktu uz angļu vairākas reizes vajadzēja skriet kompis-auto-kompis-auto. Pirmajā reizē precīzi neizlasīju instrukciju- ar nekas nesanāca. Kad precīzi visu darīju pēc instrukcijas- sanāca.

++
Es ar vienā piegājienā nesagaidīju to Update complete, reāli ilgi bija - nācās vēlreiz taisīt.
Autoram -visu taču dari šai saitā: http://www.blueandme.net/blueandme/index.aspx/ ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labāk nomaini uz normālu magnetafonu,  kam ir zilais zobs , kuru var izmantot ha handfree  utt


Sūds tas Blue&Me

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Didzis rakstīja:
Labāk nomaini uz normālu magnetafonu,  kam ir zilais zobs , kuru var izmantot ha handfree  utt


Sūds tas Blue&Me


es nezinu kas ir man giuliettai, bet ir hendsfrī iebūvēts, un strādā ļoti labi.
Iespējams 159 nav labi, nezinu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
159 isteniba ari baigi atkarigs no tel. kas savienots ar zilo un es, mana pieredze ir ka cat b15 un s30 ir viss baigi labi, ar s41 reala zopa Rolling Eyes  nevar saprast kas ir mesls telefons vai blu and me, kaut gan ar windows darbojas exelenti, ar andrjuxu ka nu kuru


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
159 isteniba ari baigi atkarigs no tel. kas savienots ar zilo un es, mana pieredze ir ka cat b15 un s30 ir viss baigi labi, ar s41 reala zopa Rolling Eyes  nevar saprast kas ir mesls telefons vai blu and me, kaut gan ar windows darbojas exelenti, ar andrjuxu ka nu kuru


tā vispārīgi, jau tas mikrosofta blue &me nav nekas izcils. Man giuliettā startējas pēc iedarbināšanas ļoti random- no 1s ieslēdzas radio (1 no 100 gadījumiem) līdz bezgalīgam klusumam. Klusumu pārtrauc ja izrauj kartes flašku, tad iestartējas, un var spraust karti atpakaļ. Varbūt kartes gļuks, varbūt nē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar samsungiem 159 blūmijs kā handsfrī strādā ok (USB gan nelietoju), viss vienmēr pieslēdzas kā vajag (vienīgi, ja auto piedarbina, telefons piekonektējas un tad aiziet prom uz brīdi - atpakaļ nepieslēdzas)
Bet ar hujaveju audo kvalitāti ir dramatiski vājprātīgi briesmīga. Es gan vainotu hujaveju, jo pat tiem, kas tos mēslus slavē, nākas atzīt, ka zilzobis ir gļukains.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ka jau kaut kur rakstiju. Blue &me ir suuda suuds. Ka neka Microsofta 20 gadus veca tehnologija.
Apdeitot savulaik gan man izdevas un ari valodu vareja nomainiit. Pie apdeita bija baigi svarigi uzzinat kas pa versiju ir virsu un mana gadijuma bija jaapdeitojas uz 2x svaigaku. Tad noteikums bija ka bija jaapdeitojas pakapeniski. Tipa svaigaka versija -1 un tikai tad pati svaigaka. Nevareja izlaizot versiju apdeitoties. Bija ceribas ka apdeits uzlabos kvalitati, bet nekaa. Nu tad arii atsledzos no vinja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jau kopš 156 paaudzes Alfai ir bijusi problēma ar audio, tie ir īpaši sūdīgi. Standarta rūpnīcas aparāti ir visiem mēsliem mēsli Sad Arī versijas ar Bose skan slikti. Bet tikai nomainot radio var iegūt nesalīdzināmi labāku skaņu. Un ieliekot jebkuru modernu aparātu, iegūstam arī stabilu bluetooth audio, kvalitatīvu hansfree... Oriģinālo plauktiņā, ja gribas saglabāt mašīnas "rūpnīcas komplektāciju", tas gan vairāk uz GTA attiecas kā 159...

Par konkrēto tēmu, a kāpēc jūs tik ļoti gribat mainīt blu&me valodu? Valoda ir svarīga tikai tad, ja plānojat lietot iebūvēto Navi, kas arī ir visiem mēsliem mēsls, un Latvijā nemaz nestrādā. Lai sapārotu telefonu un lietotu handsfree un usb mūziku, valoda nav vajadzīga, vai pareizāk sakot, ir vienalga, kādā valoda ir balss paziņojumi, jo tos tāpat nelietosiet. Bet sapārošanās un usb mūzikas vadība notiek car stūres vadību valodā, kas ir uzlikta mašīnas izvēlnē,


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
a kāpēc jūs tik ļoti gribat mainīt blu&me valodu?

A vienkārši nepatika, ka nospiežu pogu (tikko pēc nopirkšanas) un mašīna man kko ļerkst nesaprotamu - nezināju, ka ar mazajiem ekrāniem arī ir navi, gribēju paspēlēties.
Un da vispār, kāpēc nenomainīt uz kaut ko saprotamu, katram gadījumam.
Also, kaut kad mašīna sāka man lasīt sms, pēc telefona maiņas (Atslēdzas telefonā atļauja un problēma pazūd). Angliski ir vieglāk, nobļaujies NO, EXIT, QUIT (joprojām nezinu, kura no komandām strādā) un apklust. Tā kā rus overraids nav, tad flāmiski man viņu apklusināt neizdotos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pie audio tēmas, kāds var ieteikt kā uzlabot FM uztveršanu oriģinālajam 159 mēslam.  Cik esmu lasījis, tad antenas pastiprinātājs uz jumta sapūstot. Var sedanam tikt viņai klāt nemizojot visu jumta apšuvumu nost?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Pie audio tēmas, kāds var ieteikt kā uzlabot FM uztveršanu oriģinālajam 159 mēslam.  Cik esmu lasījis, tad antenas pastiprinātājs uz jumta sapūstot. Var sedanam tikt viņai klāt nemizojot visu jumta apšuvumu nost?


Cik saprotu aux.lv ir risinājums šai problēmai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database