Atbildēt pie šī temata 56 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58  Nākošais
Mani sauc ... Man ir Alfa ...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveicināti!
Mani sauc Artjoms un mana pirmā mašina ir alfa romeo 156.Nobraukums tagad ir 176 000. Motors 1.6 ts. Pusgadu atpakaļ dabūju tiesības un gribējās nopirkt kādu mašinu.. skatījos daudzus variantus un neko labu nevarēju atrast, bet vienā brīdī ieraudzīju reklāmā alfu, kura uzreiz iepatikās un arī nporiku. Tas bija pirms Ziemassvētkiem)). Tehniski viss bija labi, kā arī vizuāli. Nopirku no cilvēka, kurš nesen , tajā brīdī, alfu pārkrāsoja, tāpēc izskatījās ļoti labi.
Pēc laika nomainīju parastu pelēka salonu uz ādas, un vēl daudzus sīkumus. Motors dzīvs un diezgan ātrs, bet drīz būs jamaina dažas fīčas.  Mašīna vienmēr iepriecina c:
Nofotogrāfēšu viņu, kad laiks paliks labāks  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iceowner rakstīja:
Sveicināti!
Mani sauc Artjoms un mana pirmā mašina ir alfa romeo 156.Nobraukums tagad ir 176 000. Motors 1.6 ts. Pusgadu atpakaļ dabūju tiesības un gribējās nopirkt kādu mašinu.. skatījos daudzus variantus un neko labu nevarēju atrast, bet vienā brīdī ieraudzīju reklāmā alfu, kura uzreiz iepatikās un arī nporiku. Tas bija pirms Ziemassvētkiem)). Tehniski viss bija labi, kā arī vizuāli. Nopirku no cilvēka, kurš nesen , tajā brīdī, alfu pārkrāsoja, tāpēc izskatījās ļoti labi.
Pēc laika nomainīju parastu pelēka salonu uz ādas, un vēl daudzus sīkumus. Motors dzīvs un diezgan ātrs, bet drīz būs jamaina dažas fīčas.  Mašīna vienmēr iepriecina c:
Nofotogrāfēšu viņu, kad laiks paliks labāks  Very Happy


Sveiks!
Bildes gadījumā jau nav iepriekšējā lapā? Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Iceowner rakstīja:
Sveicināti!
Mani sauc Artjoms un mana pirmā mašina ir alfa romeo 156.Nobraukums tagad ir 176 000. Motors 1.6 ts. Pusgadu atpakaļ dabūju tiesības un gribējās nopirkt kādu mašinu.. skatījos daudzus variantus un neko labu nevarēju atrast, bet vienā brīdī ieraudzīju reklāmā alfu, kura uzreiz iepatikās un arī nporiku. Tas bija pirms Ziemassvētkiem)). Tehniski viss bija labi, kā arī vizuāli. Nopirku no cilvēka, kurš nesen , tajā brīdī, alfu pārkrāsoja, tāpēc izskatījās ļoti labi.
Pēc laika nomainīju parastu pelēka salonu uz ādas, un vēl daudzus sīkumus. Motors dzīvs un diezgan ātrs, bet drīz būs jamaina dažas fīčas.  Mašīna vienmēr iepriecina c:
Nofotogrāfēšu viņu, kad laiks paliks labāks  Very Happy


Sveiks!
Bildes gadījumā jau nav iepriekšējā lapā? Wink

Irir,bet tas jau ir vecais īpašnieks. Tagad jau citādi izskatās  Rolling Eyes  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Iceowner"]
Hindo rakstīja:
Iceowner rakstīja:
Sveicināti!
Mani sauc Artjoms un mana pirmā mašina ir alfa romeo 156.Nobraukums tagad ir 176 000. Motors 1.6 ts. Pusgadu atpakaļ dabūju tiesības un gribējās nopirkt kādu mašinu.. skatījos daudzus variantus un neko labu nevarēju atrast, bet vienā brīdī ieraudzīju reklāmā alfu, kura uzreiz iepatikās un arī nporiku. Tas bija pirms Ziemassvētkiem)). Tehniski viss bija labi, kā arī vizuāli. Nopirku no cilvēka, kurš nesen , tajā brīdī, alfu pārkrāsoja, tāpēc izskatījās ļoti labi.
Pēc laika nomainīju parastu pelēka salonu uz ādas, un vēl daudzus sīkumus. Motors dzīvs un diezgan ātrs, bet drīz būs jamaina dažas fīčas.  Mašīna vienmēr iepriecina c:
Nofotogrāfēšu viņu, kad laiks paliks labāks  Very Happy


Sveiks!
Bildes gadījumā jau nav iepriekšējā lapā? Wink

Irir,bet tas jau ir vecais īpašnieks. Tagad jau citādi izskatās  Rolling Eyes  Smile





Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani sauc Kristaps . Jau vairāk kā mēnesi man ir alfa romeo 166. motors 2.0 benzīns twin spark 114 kw/155 zs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani sauc Olafs, 20. februārī nopirku 159 Q4 2.4 dīzeļspēku.
Sī ir mana pirmā pilnpiedziņa un pirmais dīzelis.
Vēl īpašumā ir divi gabali Golf mk1 un Ford focus 2004 gada.




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Buongiorno,

I am Taavi and i am an Estonian alfaholic Smile Who is interested can visit estionian Alfaforum and check my background a little

sorry for english

Currently I am in search for 'new' JTD 156SW, since mine was totalled on Monday (after I just competed overhauling everything that the car has- brakes completely , engine, fuelpump, all interior-exterior lights + alternator + wiper motors, everything on front and rear axle ect. luckily I did not manage to change interior and cluch just yet<- last two things on list)

so- I would be very happy if someone would point me towards 'new' decent car, so i could start over again (hopefully from point where some things have already been completed)

about car history:
 I got my first Alfa some years ago - 2003 to be exact (so in chronogical order)
1. '90 164TS - acquired 2003, retired after 70k in 2006 due to rust issues
2. '94 164TS - acquired 2006 , retired last summer after 200k - currently being rebuilt
3. '97 155TS16V - bought 2007, retired in 2015 after about 70k due to rust issues
4. '97 156 1,6 - bought 2012, sold in 2017 after 130k and aquiring 156sw
5. '92 155 TS - bought 2014, currently being rebuilt
6. '02 156SW- covered 89k and was just totalled

alltogether - I have had AR as daily driver for 16 years (until this monday), have covered little over 500 kkm during that period and gained quite stong knowledge about everything there is to know about Alfas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Not sure if there are any good 156sw for sale at the moment.
Most popular website for car ads is: https://www.ss.com/lv/transport/cars/alfa-romeo/ and I see more  and more cars being advertised by private sellers on FB marketplace (since ss.lv is only paid adverts and fb marketplace is for free).
If the car is registered here in LV, it's possible to  see the results of the technical inspection and odometer readings for every tech inspection here: https://e.csdd.lv/ (only in Latvian though).
You can PM me or write here in forum post if you are interested in a particular car from LV, I can send you the info from tech inspection sheet and odo readings. As you know generally the cars usually suffer from rust if they are used on  salty roads, so  thats the biggest thing to look out for (and the reason many choose to import 156 from germany/italy etc.).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidzot!!
Esmu Kristīne un, pēc vairāku gadu siekalošanās, skatoties uz alfām, nobriedu arī sev paņemt alfu kā auto ģimenes mazajiem braucieniem, kur nevajag ņemt daudz mantu.

Mana izvēle krita uz 147 1.6 twinspark, jo ar pašreizējām degvielas cenām 2.0 likās mazliet par augstu tēmēts.


Ikdienā strādāju no mājām, audzinu divas meitenes, no kurām vecākajai - 3 gadniecei - arī Alfa ļoti patīk.  Twisted Evil

Alfiņa maza un žiperīga, tāpat kā pašas.


Vīrs priecīgs par manu izvēli šoreiz  Very Happy

Dievinu manevrētspēju!!! Tagad saprotu tos, kas paliek uzticīgi alfām!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tātad manis sauc Rolands esmu no Limbažiem,  kādu laiku atpakaļ laikam gadus divus trīs atpakaļ man bija iespēja izbraukt ar Alfa 156 1.6b/g kāda sakarā tur gāze bij nemācēšu pateikt, bet nu labi pabraucu iepatikās, tik žēl ka galīgi nolaista bija. Situācija bija ka bija nācās nodot citas rokās. Bet nu praktiski mēnesi jau manas īpašumā nonāca tāda pati Alfiņa 156 tikai jau 1.8 T spark 2000 gada sanāca veiksmīgs darījums uz maiņas auto pret auto. Auto ziperigs neko sliktu pateikt nevaru. Vienīgais nevaru saprast vai viņa spēlējas ar mani vai ne, kad no rīta piedarbinu degvielu rāda ok, bet kad sāk braukt lūdzu uzpildi mani.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani sauc Artūrs Spradzenko vai 14septitais.
Man ir Alfa Romeo 147 1.9JTD
man ir 17gadi un taisos būvēt savu sapņu itāli. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
14septitais rakstīja:
Mani sauc Artūrs Spradzenko vai 14septitais.
Man ir Alfa Romeo 147 1.9JTD
man ir 17gadi un taisos būvēt savu sapņu itāli. Very Happy

Un kādi ir Tavi plāni? Neīstais motors lai piepildītu kādu sapni  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MCoktobris rakstīja:
14septitais rakstīja:
Mani sauc Artūrs Spradzenko vai 14septitais.
Man ir Alfa Romeo 147 1.9JTD
man ir 17gadi un taisos būvēt savu sapņu itāli. Very Happy

Un kādi ir Tavi plāni? Neīstais motors lai piepildītu kādu sapni  Wink

17 gadu vecumā tas,manuprāt,tieši ir īstais motors, no visiem aspektiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Čau!
Mani sauc Jānis, esmu no Ogres.
Kàdus kadus 5 atpakaļ braucu ar 156 Alfu 2.0 JTS Selespeed, biju ļoti apmierināts ar to auto.
Tad pa vidu pamèģinàju visàdus autiņus, pārsvarā BMW markas, tadad esmu iegādājies sev AR159 SW 1.9 JTD 150ZS.
Viss, ko gribēju teikt, ka prieks būt atpakaļ   Alfa Romeo

Čau visiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki,

Mans vārds ir Modris.
Pirms pāris mēnešiem iegādājos 2001 gada alfu 147 1.6 twinspark,manuālis, 102 HP.
Līdz šim vadīju Audi un Opel markas automobiļus.
Bija nepieciešams otrs auto ģimenē, kurš dotos ikdienas 4 km maršrutā,mājas-darbs-mājas.
Kādēļ tieši Alfa? Un kādēļ tieši šī? Tādēļ, ka iepatikās izskats un ērti sēdekļi Very Happy ,un tas viss iekļāvās mazā budžetā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 56 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database