Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
BMW e39 pret Alfa Romeo 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs BMW e39 pret Alfa Romeo 159 
Sveiciens!
Ir doma bmw e39 530I mainīt pret alfu nezinu kāpēc, bet nu kaut kas man viņā iepatikās.Runa iet par 159. Jautājums ir tāds vai man to vajag, jo pats galīgi nevaru izlemt jo nekad ar  alfām neesmu saskāries..un kādas ir jūsu domas par šo auto.? Un manu domu kopumā?
Kāda ir tā mašīnīte kopumā, kādas sajūtas varētu būt pārsēžoties no bmw?
Teikšu godīgi ka esmu noguris no tā kāda caca ir e39...nav pēdējā laikā bijis izbraucienu kad mašīnai kaut kas nesaplīstu, nerunāju par lielām ķibelēm bet arī visi sīkumi vai kāda spuldze izdeg vai logu slotiņas pārstāj strādāt vai durvis neaizslēdzas...nu visu laiku kaut kas tāds...Vai ar alfu ar būtu līdzīgi? Jo pārsvarā par viņu esmu dzirdējis viedokli kā par ļoti neuzticamu auto...
Vai šis auto ir priekš tādiem džekiem kuriem sava garāža un instrumenti, kuri paši prot novērst nelielas ķibeles? Varbūt tad nemaz es nedrīkstu uz viņu skatīties jo nav ne vietas un ne instrumentu kur auto aprūpēt pašam...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kopumā ļoti nekonkrēti jautājumi. 159 nav neuzticama, protams, atkarīgs no konkrētā eksemplāra stāvokļa.
Manuprāt, 159 ir viena no uzticamākajām tā perioda un klases mašīnām.

Brauc uz Autofficinu,apskaties un izbrauc ar 159, parunājies...jeb pazvani alfu meham, izstāstīs vairāk kā gribēsi dzirdēt, 28 397 250 .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database