Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Uudens radiatoru AR 145 `01 1,6 ASAP pls
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
zuncih rakstīja:
j.k. rakstīja:
zuncih: ok. Bet nav redzēta dzīvē tavējā. Un pat bildes normālas nav. Tā kā pagaidām manās acīs Vilsonam ir zemāka  Razz

profils:)) ir bilde.... bet tur augstumu nesaprast:(

Es pat ar savu mikroskopu neko tur neredzu Very Happy

pag. tu šito sauc par zemu: http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_gallery&image_id=490
?


nene vecit shitaa ir jaunaa ko nopirku. man ir vel otra.. paluri profilaa:))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad pamēramies  gejs
http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_gallery&image_id=363

zaarciniex: tikai ar Alfām ja? Nissani neder Very Happy



Pēdējoreiz rediģējis j.k. Thu Jul 26, 2007 1:38 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
j.k. rakstīja:
zuncih rakstīja:
j.k. rakstīja:
zuncih: ok. Bet nav redzēta dzīvē tavējā. Un pat bildes normālas nav. Tā kā pagaidām manās acīs Vilsonam ir zemāka  Razz

profils:)) ir bilde.... bet tur augstumu nesaprast:(

Es pat ar savu mikroskopu neko tur neredzu Very Happy

pag. tu šito sauc par zemu: http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_gallery&image_id=490
?


nene vecit shitaa ir jaunaa ko nopirku. man ir vel otra.. paluri profilaa:))

http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_gallery&image_id=367
still not impressed Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Nu tad pamēramies  gejs
http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_gallery&image_id=363

labi es eju bildeet:) mana ir zemaka:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laughing  Laughing



Pēdējoreiz rediģējis zaarciniex Thu Dec 06, 2007 3:25 am; pavisam rediģēts 3 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man zato ir visaugstaakaa 166. standarta atsperes un Bilstein amorti- ideaalaa kombinaacija latvijas celjiem 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
j.k. rakstīja:
Nu tad pamēramies  gejs
http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_gallery&image_id=363

labi es eju bildeet:) mana ir zemaka:)

ta man tur pie darba nav tadu kalninju ka tev:(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee: pa 333 tak bija ar Bilsteiniem?
Ja jā, tad PVZ to sēdināšanu Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


karoche tas ir uz R18 un duri nevar apaksha pabast:) bet realu merniecibas procesu varetu veikt dzivajaa:))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zaarciniex rakstīja:
Paldies j.k.! Zibeniigi!  Smile  super

Bet vienalga izskataas, ka nekur uz vietas nav, un, atvediis man vinju tikai naakamceturtdien. Lietots - 80 Ls.

Tad info par LV pieejamiibu:
GRS SIA, Vagonu ielā, tel.: 29441111 -> Nissens radiators - 109 Ls. Piegāde: nedēļas līdz divu laikā.

Vēl ir 1 variants, ko neviens šeit nav minējis - RKD radiatori - tel. 7582157. Pats tur pagājšziem ņēmu savai 155-tajai (bija pat uz vietas!! un vismaz par trešdaļu lētāk nekā GRS). Wink
p.s. radiatoru jāņem TIKAI jaunu. Ar lietotu sanāks vienīgi lāpīšanās uz laiku..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
zaarciniex rakstīja:
Paldies j.k.! Zibeniigi!  Smile  super

Bet vienalga izskataas, ka nekur uz vietas nav, un, atvediis man vinju tikai naakamceturtdien. Lietots - 80 Ls.

Tad info par LV pieejamiibu:
GRS SIA, Vagonu ielā, tel.: 29441111 -> Nissens radiators - 109 Ls. Piegāde: nedēļas līdz divu laikā.

Vēl ir 1 variants, ko neviens šeit nav minējis - RKD radiatori - tel. 7582157. Pats tur pagājšziem ņēmu savai 155-tajai (bija pat uz vietas!! un vismaz par trešdaļu lētāk nekā GRS). Wink
p.s. radiatoru jāņem TIKAI jaunu. Ar lietotu sanāks vienīgi lāpīšanās uz laiku..


NAv vinjiem uz 145, ir tikai uz 156.

Bet cena, ja pasuuta ir 94 Ls.

Kaapeec ar lietotu ir laapiishanaas... ?  Rolling Eyes  Peec Nissanu pieredzes .... pilniigi pofig, galvenais, lai nav aizseereejis... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zaarciniex rakstīja:
altez rakstīja:
zaarciniex rakstīja:
Paldies j.k.! Zibeniigi!  Smile  super

Bet vienalga izskataas, ka nekur uz vietas nav, un, atvediis man vinju tikai naakamceturtdien. Lietots - 80 Ls.

Tad info par LV pieejamiibu:
GRS SIA, Vagonu ielā, tel.: 29441111 -> Nissens radiators - 109 Ls. Piegāde: nedēļas līdz divu laikā.

Vēl ir 1 variants, ko neviens šeit nav minējis - RKD radiatori - tel. 7582157. Pats tur pagājšziem ņēmu savai 155-tajai (bija pat uz vietas!! un vismaz par trešdaļu lētāk nekā GRS). Wink
p.s. radiatoru jāņem TIKAI jaunu. Ar lietotu sanāks vienīgi lāpīšanās uz laiku..


NAv vinjiem uz 145, ir tikai uz 156.

Bet cena, ja pasuuta ir 94 Ls.

Kaapeec ar lietotu ir laapiishanaas... ?  Rolling Eyes  Peec Nissanu pieredzes .... pilniigi pofig, galvenais, lai nav aizseereejis... Rolling Eyes


reizem ari paveicāsSmile bet apts zini, lietots ir lietots, taptkā lietots shampis uz poham nakamajā rīta varbūt ir okey, bet var'but kāds jau to ir ar kautko atšķaidījis:))))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz kaa japaanju raditori, bet eiropaa razhotie latvijas apstaakljos lietojot visu gadu pilniibaa sapuust 4~5 gados. pirkt lietotu radiatoru, kas izcelts no latvijaa braukushas mashiinas, taapeec laikam nav iipashi praatiigi. ja mashiina atnaakusi no itaalijas uz izjaukshanu, tad cita lieta. jaaskataas tas radiators, it kaa jau vajadzeetu vareet ar aci noteikt, cik daudz puvuma tajaa ir Wink

un no otras puses lietotu detalju cenas ir pilniigi nesaprotamas. kaapeec lietots maksaa 80ls, ja jauns maksaa ~100ls?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
hvz kaa japaanju raditori, bet eiropaa razhotie latvijas apstaakljos lietojot visu gadu pilniibaa sapuust 4~5 gados. pirkt lietotu radiatoru, kas izcelts no latvijaa braukushas mashiinas, taapeec laikam nav iipashi praatiigi. ja mashiina atnaakusi no itaalijas uz izjaukshanu, tad cita lieta. jaaskataas tas radiators, it kaa jau vajadzeetu vareet ar aci noteikt, cik daudz puvuma tajaa ir Wink

un no otras puses lietotu detalju cenas ir pilniigi nesaprotamas. kaapeec lietots maksaa 80ls, ja jauns maksaa ~100ls?


vajag tākā ārzemes iedod 100 eiro, un ej uz noliktavu nes arā cik vari iznest viens ar vienu reizi:))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zaarciniex rakstīja:
altez rakstīja:
zaarciniex rakstīja:
Paldies j.k.! Zibeniigi!  Smile  super

Bet vienalga izskataas, ka nekur uz vietas nav, un, atvediis man vinju tikai naakamceturtdien. Lietots - 80 Ls.

Tad info par LV pieejamiibu:
GRS SIA, Vagonu ielā, tel.: 29441111 -> Nissens radiators - 109 Ls. Piegāde: nedēļas līdz divu laikā.

Vēl ir 1 variants, ko neviens šeit nav minējis - RKD radiatori - tel. 7582157. Pats tur pagājšziem ņēmu savai 155-tajai (bija pat uz vietas!! un vismaz par trešdaļu lētāk nekā GRS). Wink
p.s. radiatoru jāņem TIKAI jaunu. Ar lietotu sanāks vienīgi lāpīšanās uz laiku..


NAv vinjiem uz 145, ir tikai uz 156.

Bet cena, ja pasuuta ir 94 Ls.

Kaapeec ar lietotu ir laapiishanaas... ?  Rolling Eyes  Peec Nissanu pieredzes .... pilniigi pofig, galvenais, lai nav aizseereejis... Rolling Eyes

Tāpēc, ka es arī runāju pēc sava iepriekšējā japāņa pieredzes..  Very Happy  man neko daudz uz šrotā paņemto nesanāca ieekonomēt. Rezultātā tik un tā nopirku jaunu.  Rolling Eyes  Mazdai nāca radiators ar plastmasas augšdaļu, kura tika lodēta, bet sūce bij tik un tā.. Bet nu var jau arī paveikties. Wink
p.s.  Tev, šķiet, bij 200sx (ja niks tas pats, kas 200sx portālā). Ko ta iemainīji pret alfu? Apnika ķēpāties gar tiem turbinētajiem monstriņiem?  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database