Atbildēt pie šī temata 17 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Nākošais
Arfila
Novērtē ar atzīmi!

5 20% 20% ( 17 )
4 32% 32% ( 27 )
3 25% 25% ( 21 )
2 21% 21% ( 18 )

Balsis pavisam : 83
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
DJik rakstīja:
elbee rakstīja:
DJik rakstīja:
Народ вопрос насчёт запчастей на Alfu GTV. Есть у кого связи чтоб достать на прямую из Италии? Говорят там на много дешевле.


ko tieshi vajag? palasi diskusijas te pat, alfisti.lv. liela dalja ritoshaas un elektronikas nopeerkama ebay (.de vai .co.uk), ir arii virkne interneta veikalu, kas specializejas uz Alfa Romeo daljaam.


te vairaak http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=482


Спасибо за инфу.


nau par ko. te ar veel paskaties http://www.alfaclub.lv/portal/?page_id=16

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādam nav Sašas mob.??? visu dienu nevaru pa parasto sazvanīt  Crying or Very sad  bet rīt jāvelk savējā no paša rīta pie viņa Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Kādam nav Sašas mob.??? visu dienu nevaru pa parasto sazvanīt  Crying or Very sad  bet rīt jāvelk savējā no paša rīta pie viņa Sad

29208287


_________________
Atkal gribu alfu...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
F...ing Sasha vinjsh man jau n-to dienu neceļ telefonu, kad pēc pirmā zvana un aptuvenās problēmas izklāsta, tika paziņots. Pazvani pēc 1/2 stundas. Pats vainīgs daļas vedīšu no leišiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
F...ing Sasha vinjsh man jau n-to dienu neceļ telefonu, kad pēc pirmā zvana un aptuvenās problēmas izklāsta, tika paziņots. Pazvani pēc 1/2 stundas. Pats vainīgs daļas vedīšu no leišiem.


Ir telefons tam otram puisim no Arfilas

29480360

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arfilas džeki baigie biznesmeņi - telefonus uz sievām sareģistrējuši Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peedeejaa laika pieredze par subj.
Taatad - pirms paardoshanas noleemu atvieglot sev dziivi un, ja gadiijumaa mashiinu neizdotos paardot un taa paliktu mana iipashumaa, lai tad buutu tehniskaa kaartiibaa, aizvedu pie subj. Taatad - slaapstu nost, izaarsteejiet. Piesleegushi pie aparaatiem konstatee, ka beigts mafs. Labi - mainam. Veel shie saka, ka jaanomaina siksna. Par to man acis izliida uz kaatinjiem - siksnai noskreejiens tikai 35k! Man vienaa citaa servisaa, kad remonteeju hadeni teica, ka siksna ir pilniigi shvaka, lai mainu un neesmu trax, jo pliisdt pliisiis, to pat uz aci meistars teica. Es, sisdams duuri kruutiis, atbildeeju, ka siksna gandriiz jaundzimusi. Labi, nomainiija arii siksnu - kad pats subj. paraadiija kaada izskatiijaas maneejaa, es gribeeju lamaaties, bet vairs neko nepieraadiitu - vinsh pats man to siksnu bija mainiijis, bet kad AItalia man kaadreiz paraadiija kaads izskataas spriegotaajrulliitis peec 60k un 120k, maneejaa izskatiijaas pec 120k! Kaa es varu ticeet subj. godpraatiibai? Labi, siksnas meedz buut dazjaadas un apstaaklji iedarbojas dazjaadi - paarleecaam. Par manas kundes gadiijumu tepat: aizved mashiinu uz diagnostiku pie subj. Shis sareekjina pa hadeni pieklaajiigu summu un veel iegaazj kaa ar pletni pa suurstoshu miesu - tev tachu visa pakaljeejaa hadene ir no restaureetam daljaam! Es kad izdzirdeeju, nokritu - vinsh pats man to hadeni taisiija un teica, ka salicis visu jaunu, jo taad uzpariktes nerestauree. Peec shitaa gadiijuma es nejuutu ne mazaako vilinaajumu kaadam rekomendeet subj. ne kaa speciaalistu ne kaa godpraatiigu biznesmeni. Pardon subj. bet taadu kaa tu ir pilni kakti!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Peedeejaa laika pieredze par subj.
Taatad - pirms paardoshanas noleemu atvieglot sev dziivi un, ja gadiijumaa mashiinu neizdotos paardot un taa paliktu mana iipashumaa, lai tad buutu tehniskaa kaartiibaa, aizvedu pie subj. Taatad - slaapstu nost, izaarsteejiet. Piesleegushi pie aparaatiem konstatee, ka beigts mafs. Labi - mainam. Veel shie saka, ka jaanomaina siksna. Par to man acis izliida uz kaatinjiem - siksnai noskreejiens tikai 35k! Man vienaa citaa servisaa, kad remonteeju hadeni teica, ka siksna ir pilniigi shvaka, lai mainu un neesmu trax, jo pliisdt pliisiis, to pat uz aci meistars teica. Es, sisdams duuri kruutiis, atbildeeju, ka siksna gandriiz jaundzimusi. Labi, nomainiija arii siksnu - kad pats subj. paraadiija kaada izskatiijaas maneejaa, es gribeeju lamaaties, bet vairs neko nepieraadiitu - vinsh pats man to siksnu bija mainiijis, bet kad AItalia man kaadreiz paraadiija kaads izskataas spriegotaajrulliitis peec 60k un 120k, maneejaa izskatiijaas pec 120k! Kaa es varu ticeet subj. godpraatiibai? Labi, siksnas meedz buut dazjaadas un apstaaklji iedarbojas dazjaadi - paarleecaam. Par manas kundes gadiijumu tepat: aizved mashiinu uz diagnostiku pie subj. Shis sareekjina pa hadeni pieklaajiigu summu un veel iegaazj kaa ar pletni pa suurstoshu miesu - tev tachu visa pakaljeejaa hadene ir no restaureetam daljaam! Es kad izdzirdeeju, nokritu - vinsh pats man to hadeni taisiija un teica, ka salicis visu jaunu, jo taad uzpariktes nerestauree. Peec shitaa gadiijuma es nejuutu ne mazaako vilinaajumu kaadam rekomendeet subj. ne kaa speciaalistu ne kaa godpraatiigu biznesmeni. Pardon subj. bet taadu kaa tu ir pilni kakti!



Es tev piekrītu par 100 % atsevišķos gadījumos.


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa, tikai diez kur tie "kakti" ir? Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Jaa, tikai diez kur tie "kakti" ir? Smile


Vispār jau Alfas ne tikai Arfilā prot saremontēt. Servisu, kuros uz Alfām skatās kā uz kaut ko pārdabisku un ik pa brīdim lamā itāļu autobūvētājus, paliek aizvien mazāk. Vēl nekad nav nācies apmeklēt Arfilu, un ceru, ka arī nevajadzēs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Oga rakstīja:
Jaa, tikai diez kur tie "kakti" ir? Smile


Vispār jau Alfas ne tikai Arfilā prot saremontēt. Servisu, kuros uz Alfām skatās kā uz kaut ko pārdabisku un ik pa brīdim lamā itāļu autobūvētājus, paliek aizvien mazāk. Vēl nekad nav nācies apmeklēt Arfilu, un ceru, ka arī nevajadzēs.

Piekrist!
Biju aizbraucis uz vienu vietējo servi sakarā "ar nesaprotamo klikšķi kaut kur kreisajā pusē priekšā"... Alsi bija norakstījis lodbalstu, tāpēc servisā teicu lai restaurē... abus (guļaķ tak guļāķ shura) Šie zvana un saka, ka viss ar lodbalstiem ir kārtībā un ka rokas neceļotos tādus atdot uz restaurāciju. Toties otbojnikiem bija PSC... nomainīja tos...
Točna zinu tādus, kas pateiktu ka viss ir sarestaurēts un naudiņu tik noplēstu...

P.S. klikšķi taisīja mazītiņa lufte stojkā  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tu doma - balstgultni - kas stoikaa ir augshaa ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Peedeejaa laika pieredze par subj.
Taatad - pirms paardoshanas noleemu atvieglot sev dziivi un, ja gadiijumaa mashiinu neizdotos paardot un taa paliktu mana iipashumaa, lai tad buutu tehniskaa kaartiibaa, aizvedu pie subj. Taatad - slaapstu nost, izaarsteejiet. Piesleegushi pie aparaatiem konstatee, ka beigts mafs. Labi - mainam. Veel shie saka, ka jaanomaina siksna. Par to man acis izliida uz kaatinjiem - siksnai noskreejiens tikai 35k! Man vienaa citaa servisaa, kad remonteeju hadeni teica, ka siksna ir pilniigi shvaka, lai mainu un neesmu trax, jo pliisdt pliisiis, to pat uz aci meistars teica. Es, sisdams duuri kruutiis, atbildeeju, ka siksna gandriiz jaundzimusi. Labi, nomainiija arii siksnu - kad pats subj. paraadiija kaada izskatiijaas maneejaa, es gribeeju lamaaties, bet vairs neko nepieraadiitu - vinsh pats man to siksnu bija mainiijis, bet kad AItalia man kaadreiz paraadiija kaads izskataas spriegotaajrulliitis peec 60k un 120k, maneejaa izskatiijaas pec 120k! Kaa es varu ticeet subj. godpraatiibai? Labi, siksnas meedz buut dazjaadas un apstaaklji iedarbojas dazjaadi - paarleecaam. Par manas kundes gadiijumu tepat: aizved mashiinu uz diagnostiku pie subj. Shis sareekjina pa hadeni pieklaajiigu summu un veel iegaazj kaa ar pletni pa suurstoshu miesu - tev tachu visa pakaljeejaa hadene ir no restaureetam daljaam! Es kad izdzirdeeju, nokritu - vinsh pats man to hadeni taisiija un teica, ka salicis visu jaunu, jo taad uzpariktes nerestauree. Peec shitaa gadiijuma es nejuutu ne mazaako vilinaajumu kaadam rekomendeet subj. ne kaa speciaalistu ne kaa godpraatiigu biznesmeni. Pardon subj. bet taadu kaa tu ir pilni kakti!


Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ šodien beidzot tiks pārreģistrēta tā Honda.
Labāk iesakiet, kur vest atdzīvināt 75? Man nav pašam spēka.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ šodien beidzot tiks pārreģistrēta tā Honda.
Labāk iesakiet, kur vest atdzīvināt 75? Man nav pašam spēka.[/quote]

Nu kaut kad te pa SS.LV klīda sludinājumi, kur viens tirgoja un pirka 75-ās. Dzīvesvieta viņam bija teikas apkaime. Un man liekas ka Māris vārdā. Toreiz viņš tirgoja 2.5 75-to. Varbūt var ar viņu ko sarunāt. Jebšu ar tiem džekiem kas arbas skaistuli pucēja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, gribas jautaat-  ja jau tik slikti, tad kaapeec tur braucat?



mazliet atkaape no teemas. cik taa dzird par autoservisiem, gan diileru, gan lielajiem alternatiivajiem, gan mazaakiem seetas, gan no klienta puses, gan servisu vadiibas, viss ir diez gan slikti visur. pameegjiniet, piemeeram, savam garantijas VW nomainiit ellju vai nedodies noveerst kaadu elektrogljuku. atliek seetas choms vasja vai nu skruuveet pasham... garaazha, mazliet shtrumu, ebay detaljas un atiet naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 17 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database