Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 3 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Nākošais
konkurss- "alfisti.lv" logo
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a moš kaut ko mazāk nopietnu - piemēram bildi kurā "čūskiņa" jestri kaut ko apspriež ar krustiņu? Smile karikatūrās neviens nav spēcīgs?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Jimho 232 logucis ir baigi smuks, tikai nezinu kā ir ar autortiesībām Smile

uz manaa avataraa redzamaa AR logo variaacijas autortiesiibaam pretendeeju ne es, bet kaads cits briivdomataajs, kura garadarbs shis ir un tika atrasts googlee...
Rekur: http://www.alfaclub.sk

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
232 rakstīja:
j.k. rakstīja:
Jimho 232 logucis ir baigi smuks, tikai nezinu kā ir ar autortiesībām Smile

uz manaa avataraa redzamaa AR logo variaacijas autortiesiibaam pretendeeju ne es, bet kaads cits briivdomataajs, kura garadarbs shis ir un tika atrasts googlee...
Rekur: http://www.alfaclub.sk

šitais atgādināja anekdoti par "Fublju"...  Confused Just a "izcūkota AR bļamba"  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl ir jautājums cik ir tādi, kas gribēs auto aplipināt ar visādām tur uzlīmēm? es labprāt nomainītu to arfilas nr. paliktni, bet uzlīmi......hvz, ja būtu smuka varbūt arī....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es parakstos uz kādu nelielu uzlīmīti... Jau katrā sānā ir 2 uzlīmes (bija uzlīmētas) Numuru paliktņiem jau vairāk derētu Alfaclub svastika Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, kas jauns  Question  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Numura paliknis nebūtu slikta ideja.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok. Words + paints + plaģiāts rullē Very Happy





_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu fuj nu Smile Turklaat man liekas, ka shis iisti "neseedees" uz numura paliktnja.
Bet numura paliktnis imo buutu vislabaakais veids, kaa neesaat alfisti.lv simboliku uz auto rumpja...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tad skaidrs - taisam augšā!  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Ok. Words + paints + plaģiāts rullē Very Happy




pagaidaam labaakais Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu... nez. Man ir atkal pieziime par informativitaati. Neviens cilveks, kurs nezin, par ko runa, uz ielas nekad nesapratis kas tas taads, nu vismaz bez pamatiigas izpeetes. Nu un tad kaada gan tam vispaar jeega?
Mans priekshlikums ir apspeeleet motiivu ar Aroma logo (c) JZ un atbilstosha shriftinja alfisti.lv
Bet nu pofig protams. Katraa zinjaa shito chehu plagiaatu gan es negribu uz sava numura paliknja, piedodiet Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu fuj nu Smile Turklaat man liekas, ka shis iisti "neseedees" uz numura paliktnja.
Bet numura paliktnis imo buutu vislabaakais veids, kaa neesaat alfisti.lv simboliku uz auto rumpja...



Nav ko piesieties. Tikai skice.

Un uz numura palikņa var vienkārši uzrakstīt

Viss par Alfa Romeo ->  ALFISTI.LV

Vakarā paķēpāšos a fotošopu paturot šo domu galvā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tikai nebļaut par kvalitāti!





_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
tikai nebļaut par kvalitāti!




Nedaudz par sausu. Kā būtu ar kādu logo priekšā un, vai, varbūt aizmugurē??? Idea

Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 3 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database