Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Sture neklasa!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur jau tas joks, ka vieta pir pilnīgi debila- nezinu kāda velna pēc, bet zem gaisa filtra apakšā ir kaut kāds dzelzis. Tur pat lielākais ienaidnieks nedadomāsies kaut kādas mistiskas šļuciņas caurumot, kur nu vēl nejauši akmens trāpīt!!! Aber apmalītes... es tuvāk par 20 cm nelieku  piip Tik un tā man tā eļļa par netīru liekas, ņemot vērā to, cik bieži papildinu. Tur kaut kādam filtram nav jābūt? hvz... Ja jau benzīna filtra nav, tad varbūt ir stūres pastiprinātāja eļļas filtrs  Rolling Eyes

Bai ze vej, man siksna, spriegotājrullis un vēl kaut kāds rullis ir jauni uzlikti... Spriegojumam ar it kā ne vainas.


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Man bija tieši tā pati kaite - čīkstēja un brīžiem sabloķējās, par laimi tikai pie maziem ātrumiem. Pievilka siksnu un viss labi. Bet pastiprinātāja sūknis / pumpis vai kā nu viņu tur sauc ar iet laikam uz beigām.


Kādi simptomi tam sūkņa galam, man arī ir aizdomas par savējo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Tur jau tas joks, ka vieta pir pilnīgi debila- nezinu kāda velna pēc, bet zem gaisa filtra apakšā ir kaut kāds dzelzis. Tur pat lielākais ienaidnieks nedadomāsies kaut kādas mistiskas šļuciņas caurumot, kur nu vēl nejauši akmens trāpīt!!! Aber apmalītes... es tuvāk par 20 cm nelieku  piip Tik un tā man tā eļļa par netīru liekas, ņemot vērā to, cik bieži papildinu. Tur kaut kādam filtram nav jābūt? hvz... Ja jau benzīna filtra nav, tad varbūt ir stūres pastiprinātāja eļļas filtrs  Rolling Eyes

Bai ze vej, man siksna, spriegotājrullis un vēl kaut kāds rullis ir jauni uzlikti... Spriegojumam ar it kā ne vainas.

Paga paga BENDZJAM nau filtra?  Shocked tad kuj vinj zin kāda Menģeļejeva tabula tur Tev iet iekšā motorī.
 A kas attiecas  uz pastiprinātāju - ieteiktu palūrēt uz stūres reiku pašu vai tik nau nahrenizēts kāds "piļņiks" nu putekļgumija, garmoškā tai gumijai moška curumi un tur visi kaki nāk iekšā no ceļa un tad Pastiprinātāja sūknis dzenājot eļļu turpu šurpu samaisa visus tos mēslus un sanāk "primā" kokčiks kas kaitē gan pašai reikai, reikas blīvei gan sūknim.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es pieņemsim nevarēj atrast stūres pastiprinātājsūkni no tādas pašas alfas un tad vienu brīdi pabraukāj ar 100 audjuka sūkni.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mausis rakstīja:
[...Paga paga BENDZJAM nau filtra?  Shocked tad kuj vinj zin kāda Menģeļejeva tabula tur Tev iet iekšā motorī. .


156 filtra nav bet esot kaut kads siets bakas apaksa, prieksa vai vel kaut kur.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Mausis rakstīja:
[...Paga paga BENDZJAM nau filtra?  Shocked tad kuj vinj zin kāda Menģeļejeva tabula tur Tev iet iekšā motorī. .


156 filtra nav bet esot kaut kads siets bakas apaksa, prieksa vai vel kaut kur.

Opiņā čista nezināju par  tādiem brīnumiem. Bet tad jau vinjam var aiziet visādi mēsli prikšā un ar to sūkni moca un klāj nost...??? eek1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav neka neiespejama saja pasaule Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pats neesmu secējis savu bāku kaut gan tuvākajās dienās to darīšu. Bet man esot divi filtri un divi sūkņi Gan bākā pa vienam no katra, gan pie sliekšņa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 alfai nekāda degvielas filtra nav (benzīna dzinājam)
Arī mašinām , kurām ir degvielas filtri , viņi atrodas aiz sūkņa, tātad iespaidot sūkni nevar, visi mēsli tāpat tur nonāk Smile
Un vispār kādi mēsli var būt bākā ?
Bieži no netīriem spaiņiem degvielu lejat ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
156 alfai nekāda degvielas filtra nav (benzīna dzinājam)
Arī mašinām , kurām ir degvielas filtri , viņi atrodas aiz sūkņa, tātad iespaidot sūkni nevar, visi mēsli tāpat tur nonāk Smile
Un vispār kādi mēsli var būt bākā ?
Bieži no netīriem spaiņiem degvielu lejat ?

 Lai arī mazi bet kaukādi kakiņi vienalga ir. Tajā pašā statjikā. Pats zinu jo esmu strādājis statoilā. degvielas vedējam noliešānās laikā dafiga esmu bijis klāt. Laigan reti bet nosēdumie vienmēr ir. kautkādā brīdī viņu kļūst par daudz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
zem gaisa filtra? nu tur tak var akmens traapiit un paarsist to gumijas šļauku.....vai uz apmalītes kādas uzsist....

moš pacel augšā, likvidē sūci un ielej jaunu šķidrumu nez?  hmm


Vaina atrasta- tās alumīnija trubiņas, kas nez kādēļ iet riņī visam motoram, labajā spārnā uztaisa spirāli un iet atpakaļ kaut kur...nezin kapēc...! Viena no trubiņām bija pārrīvējusies uz radiatora stūra, tādēļ arī eļļas bačokā duļķi bija dīvaini- zilpelēki, no alumīnija! Tikai nezinu ko tagad darīt- likt kaut kādus žņaugus ar savilcēju vai lodēt, moš vispār jaunu nopirkt, bet kur?

P.S. Gaisa filtra bačoks man vispār zem jebkuras kritikas izrādās- līdz hermētiskumam tur ui ui ui cik tālu! Bet vai to filtra daļu, kas kreisajā spārnā maz vajag taisīt vaļā un tīrīt? Izskatās pēc viengabala, ja vien neņem palīgā āmuru...


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
MartinsT rakstīja:
zem gaisa filtra? nu tur tak var akmens traapiit un paarsist to gumijas šļauku.....vai uz apmalītes kādas uzsist....

moš pacel augšā, likvidē sūci un ielej jaunu šķidrumu nez?  hmm


Vaina atrasta- tās alumīnija trubiņas, kas nez kādēļ iet riņī visam motoram, labajā spārnā uztaisa spirāli un iet atpakaļ kaut kur...nezin kapēc...! Viena no trubiņām bija pārrīvējusies uz radiatora stūra, tādēļ arī eļļas bačokā duļķi bija dīvaini- zilpelēki, no alumīnija! Tikai nezinu ko tagad darīt- likt kaut kādus žņaugus ar savilcēju vai lodēt, moš vispār jaunu nopirkt, bet kur?

P.S. Gaisa filtra bačoks man vispār zem jebkuras kritikas izrādās- līdz hermētiskumam tur ui ui ui cik tālu! Bet vai to filtra daļu, kas kreisajā spārnā maz vajag taisīt vaļā un tīrīt? Izskatās pēc viengabala, ja vien neņem palīgā āmuru...


Ņem palīgā āmuru...  c
 Laughing


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database