Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
155 2.0 16v TS CO līmenis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 155 2.0 16v TS CO līmenis 
Biju skatē, viss Ok, bet CO par augstu, biju ARFILĀ, tur pieslēdza pie kompja un saka, ka kļūdas neesot (paplātīja rokas un viss), nezinu kas un kā, bet līmenis par augstu, kur griezties, varbūt kādam līdzīga problēma ir bijusi. ?!

Skate uz mēnesi ir, pagaidām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man bijusi tada stuka ar fordu, tipa skatee raada 20x vairak par normu, aizdzinu pie vieniem reguletaiem tie teic, 4to es stulbs un man viss norm.., pie otriem tas pats, braucu uz TA, tur atkal xvz cik times norma parniegta, nu blago trapijas normalais skatitajs, palaida Razz  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Man arī tā bija ar 156 Alfu 
Domāju, ka Tava kļūda ir tikai tā, ka Arfilā ar kaiti biji. Aizbrauc pie kāda prātīgāka. Man izrādījās tukšgaitas vārsta problēma - 15Ls un lieta tika pieregulēta (un ari benzīnu tagad mazāk rij).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 155 2.0 16v TS CO līmenis 
miza rakstīja:
Biju skatē, viss Ok, bet CO par augstu, biju ARFILĀ, tur pieslēdza pie kompja un saka, ka kļūdas neesot (paplātīja rokas un viss), nezinu kas un kā, bet līmenis par augstu, kur griezties, varbūt kādam līdzīga problēma ir bijusi. ?!

Skate uz mēnesi ir, pagaidām.


man bija identiska probleema. un CO tapa saremonteets ar skruuvgriezi TA izieshai, proti, manuali padots mazliet vairaak svaigaa gaisa pa shkjirbu gaisa trubaa, jo gaisa meeriitaajs (mehaaniskais) kaut kaadu sev vien zinaamu iemeslu deelj gaazh benju kaa traks, pret ko man gadiigsakot nav iipashu iebildumu aiwa

dzineeja reguleeshanaa gudrs chalis ir Rumbulaa, Mazda servisaa. kaa citaa topikaa jau rakstiiju. atrodas vinsh 16 (???) autobusa galapunktaa. pa diognaali shkjeersojot asfalteeto autobusa galapunkta laukumu, turamies pa kreisi liidz pamanam izkaartni MAZDA serviss. telefona numuru diemzheel esmu kaut kur pakaasis. diagnostika maksaa 15ls, bet tas chalis neaprobezhojas ar "kluudas ir, kljuudu nav", vinjsh var pameeriit gan CO, gan zondes, gan gaisa meeriitaaju signaalus, piereguleet, patiiriit un pamainiit, ko vajag.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 155 2.0 16v TS CO līmenis 
miza rakstīja:
Biju skatē, viss Ok, bet CO par augstu, biju ARFILĀ, tur pieslēdza pie kompja un saka, ka kļūdas neesot (paplātīja rokas un viss), nezinu kas un kā, bet līmenis par augstu, kur griezties, varbūt kādam līdzīga problēma ir bijusi. ?!

Skate uz mēnesi ir, pagaidām.

Cik daudz pārsniedz normu? Pirms braukšanas iekšā nevajag dzinēju slāpēt nost - drīzāk jau sagāzēt, lai lambda normāli strādā. Man 1x šī fīča palīdzēja, bet ne alfai. Ja daudzkārt pārsniedz normu, tad būs vien kaut kas jāpieregulē/jāmaina. Iebrauc kādā citā saprātīgā servisā, lai nodiagnosticē!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies !


Ir tā, ka vinsh tur laikam kaadi 6-7 raada , a cik jaabuut nezinu.
Tad sanāk, ka uz skati var tjipa pieregulēt, jāpatur šis variants ar galvā  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa, 16. autobuss uz rumbulu it kaa neiet. taatad kaut kaada cita autobusa galapunkts tur ir vai kaadreiz ir bijis. adrese vareetu buut Maskavas 450/452, uzreiz aiz Rumbulas tirgus eekas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
OK, meklēšu rokā .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man kā reizi 2.0TS apgrizieni sākuši lēkāt. elbee - kur nez labāk doties - uz to rumbulas mazdu vai arfilu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
man kā reizi 2.0TS apgrizieni sākuši lēkāt. elbee - kur nez labāk doties - uz to rumbulas mazdu vai arfilu?


nez, labaak dodies uz restoraanu, baaru, operu... kaut vai kino aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
man kā reizi 2.0TS apgrizieni sākuši lēkāt. elbee - kur nez labāk doties - uz to rumbulas mazdu vai arfilu?


nez, labaak dodies uz restoraanu, baaru, operu... kaut vai kino aiwa

 aiwa


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nopetni! leekaajosh 16v TwinSparks ir pilniigs pizhiks. neriskeeshu neko ieteikt..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es te uzsūtīju temp. devēju.. redzēs vai tas mainīs ko pie 2,5kRpm.
Tāda neliela nevienmērība tanī diapazonā parādās.
Atslēdzot MAF'u nekas nemainās.
Lambdu mainīt negribu, braukt pie pūšļotājiem arī. Sveces mainītas. Vēl paliek varianti: svečvadi/spoles vai inžektors čakarējas vai ... vai arī .... vai arī .....  "variantu daudz un viss tik garšīgs" naac


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Es te uzsūtīju temp. devēju.. redzēs vai tas mainīs ko pie 2,5kRpm.
Tāda neliela nevienmērība tanī diapazonā parādās.
Atslēdzot MAF'u nekas nemainās.
Lambdu mainīt negribu, braukt pie pūšļotājiem arī. Sveces mainītas. Vēl paliek varianti: svečvadi/spoles vai inžektors čakarējas vai ... vai arī .... vai arī .....  "variantu daudz un viss tik garšīgs" naac


vai nu arii www.mobile.de un liekam jaunu jaudigaaku bildi iekshaa:))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es te uzsūtīju temp. devēju.. redzēs vai tas mainīs ko pie 2,5kRpm.
Tāda neliela nevienmērība tanī diapazonā parādās.
Atslēdzot MAF'u nekas nemainās.
Lambdu mainīt negribu, braukt pie pūšļotājiem arī. Sveces mainītas. Vēl paliek varianti: svečvadi/spoles vai inžektors čakarējas vai ... vai arī .... vai arī .....  "variantu daudz un viss tik garšīgs" naac


vai nu arii www.mobile.de un liekam jaunu jaudigaaku bildi iekshaa:))

Tas tā kā stāsts par jaunbagātnieku, kurš brauc mainīt mašīnu uz salonu, jo pilns pelnutrauks  Mr. Green


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database