Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
155 2.0 16v TS CO līmenis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
man kā reizi 2.0TS apgrizieni sākuši lēkāt. elbee - kur nez labāk doties - uz to rumbulas mazdu vai arfilu?

Domāju, ka uz Arfilu nav vērts ar šādu kaiti. Par to Rumbulu neko nezinu. Bij vēl viena reāli laba elektriķa kontakts, kurš ņemās centrā (laikam Avotu iela). Var pieslēgt pie kompja, ir programmas utt. Atsauksmes reāli labas - no dažādiem autiņiem. Par TS lēkāšanas problēmu novēršanu gan neko nezinu.  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
MartinsT rakstīja:
man kā reizi 2.0TS apgrizieni sākuši lēkāt. elbee - kur nez labāk doties - uz to rumbulas mazdu vai arfilu?

Domāju, ka uz Arfilu nav vērts ar šādu kaiti. Par to Rumbulu neko nezinu. Bij vēl viena reāli laba elektriķa kontakts, kurš ņemās centrā (laikam Avotu iela). Var pieslēgt pie kompja, ir programmas utt. Atsauksmes reāli labas - no dažādiem autiņiem. Par TS lēkāšanas problēmu novēršanu gan neko nezinu.  aiwa


par avotu ielu arii esmu dzirdeejis labu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbuut kaads vareetu iedot kaadus kontaktus vai kaadu preciizaaku informaaciju par to avotu ielu...
chakareejaas man kruiiza kontrole..... arfilaa kljuudas nodzeesa, un kad prasiiju kas par vainu.. tad chali tikai nogrozija galvu un teica njeznaju... peec dienas atkal nogljukojaas kruiizs un nesleedzaas iekshaa..  Crying or Very sad


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
man kā reizi 2.0TS apgrizieni sākuši lēkāt. elbee - kur nez labāk doties - uz to rumbulas mazdu vai arfilu?


Man iekš 1.8 TS bij tāda  nelaime. nomāinīju sveces, variatoru, gaisa mērītāju, tad vēl arī termostatu, un vēl kauko. Lambdu gan ne. Pēc katras no šo detaļu nomaiņas auto kādu laiku tā kā mazāk raustījās. taču vislabākais efekts tika panākts apmēram pirms mēneša vai 2 nomainot katalizatoru, kas bij pilnīgi aizaudzis (kā izrādījās)  tagad toč ir labāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
varbuut kaads vareetu iedot kaadus kontaktus vai kaadu preciizaaku informaaciju par to avotu ielu...
chakareejaas man kruiiza kontrole..... arfilaa kljuudas nodzeesa, un kad prasiiju kas par vainu.. tad chali tikai nogrozija galvu un teica njeznaju... peec dienas atkal nogljukojaas kruiizs un nesleedzaas iekshaa..  Crying or Very sad

Kaut kur mājās mētājās. Vakarā vai rītnorīta iepostēšu.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju uz to Rumbulu, džeks skazal eķi mašini mņe ņenravitsa, no jesļi atstajoš mašinu, možeķ do zaftra budu čevo ņibuķ vijasņiķ !

Nu vo tā.

Negribējās tur atstāt auto, varbūt ir vēl vietas kur aizdzīt, varbūt tiešām pirms skates piegriezt kautko, ja iespējams ?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
krxzi rakstīja:
varbuut kaads vareetu iedot kaadus kontaktus vai kaadu preciizaaku informaaciju par to avotu ielu...
chakareejaas man kruiiza kontrole..... arfilaa kljuudas nodzeesa, un kad prasiiju kas par vainu.. tad chali tikai nogrozija galvu un teica njeznaju... peec dienas atkal nogljukojaas kruiizs un nesleedzaas iekshaa..  Crying or Very sad

Kaut kur mājās mētājās. Vakarā vai rītnorīta iepostēšu.  Wink

Tāks.. atradu! Saucās viņš vārdā Ēriks - mob. 29413366. Un atrodās tas servisiņš pagalmā uz Avotu ielas starp Stabu un Ģertrūdes ielu kreisajā pusē, ja nemaldos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
miza rakstīja:
Biju uz to Rumbulu, džeks skazal eķi mašini mņe ņenravitsa, no jesļi atstajoš mašinu, možeķ do zaftra budu čevo ņibuķ vijasņiķ !

Nu vo tā.

Negribējās tur atstāt auto, varbūt ir vēl vietas kur aizdzīt, varbūt tiešām pirms skates piegriezt kautko, ja iespējams ?!



sorrrry, ar manu 155 vinjsh ljoti aatri tika galaa un neko taadu neteica, mosh kaads cits meistars hmm  ar to pagrieshanu uzmaniigi- kas der vienam, var nedereet citam... man dereeja shkjirba gaisa padevee. bet tas ir jaameegjina pie stenda, jaameegjina un jaameera CO. un tomeer paaugstinaats CO nekas labs nav, kaut kur ir probleema Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tāds ar brillēm ?

Tas ir tur, kur kautkaads sabiedriskais griežas riņķī, un paari pa diagonāli tam aplim ir celiņš, kas ved uz to servisu, dziļa tumša garāža, tur nākamajos vārtos ir Mitsubishi un Mazda kapsēta /serviss, tur vēl kautkādi takši stāvēja uz remontu  !?


A Tev arī 16V vai 8V ? Un vai viņām šprices vienādas ?
Damn, nevar jau saprast vai vispār var to šprici regulēt, neviens tā īsti nepasaka tajā servisā.
Jo kļudas ar neuzrādīja diagnostikā , ka kautkas neietu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir 8V, domaaju, ka viss tur ir savaadaaks. kljuudas tas chalis arii neatrada, bet ar bakstiishanas metodi noteica, ka gaisa meeriitaajs chakaree praatu. veel bija idejas, ka sveces vareetu buut shvakas vai lambda zonde nestraadaa. jaapaarbauda katrs tas mezgls atsevishkji liidz kameer atrodas vainiigais. meegjini to avotu ielu, peec tam pastaastiisi naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
OK, braukšu uz Avotu ielu !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database