Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
ALFA ROMEO GTV 2.0 1995g. detaļās
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sanai rakstīja:
nu jap, tas ir tas iistais staastins Sad dusmas naak... Es veel pirms diviem meenesiem Ls1200 ieliku kapitaalajaa remontaa, visu apaksu sataisiiju! Veel gribeeju radiaatoru nomainiit, labi, ka nepaspeeju- radiators tagad ir papiira lapas biezumaa Sad


shajaa situaacijaa laikam jau jaapriecaajas, ka brauci tieshi ar sho Alfu, ka ieliki to naudinju, ka taa bija pietiekami laba un drosha. dabuus apdroshinaashanas naudu un nopirks jaunu, veel labaaku. par dzelzi nav ko beedaat Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaa nu nebeedaaties- es to autinu miileeju! Citu buus jaaiemiil no jauna! Bet nu gan jau...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik saprotu, ir skaidrs, ka avaariju izraisiija kaads no tiem beigtajiem forda vadiitaajiem. taatad taas otras mashiinas OCTA apdroshinaataajs segs zaudeejumus. pa lielam varianti ir divi:

* atliekas patur apdroshinaataajs un izmaksaa pilnu auto veertiibu. nav chakara, nav jaanodarbojas ar sisto mashiinu.
* atlieku veertiibu atskaita no apdroshinaashanas atliidziibas un mashiinas iipashnieks pats nodarbojas ar to realizaaciju.

motivaacija pasham darboties ar atliekaam vareetu buut kaut kaada papildus liidzeklju ieguushana, bet lai to realizeetu veiksmiigi, ir jaabut vai nu autoservisa darbiniekam, vai nu tehniski zinosham cilveekam ar daudz briiva laika. vobshem nedomaaju, ka ir veerts ar to nodarboties...

veel es ieteiktu maksimaali izmantot OCTA sisteemas sniegtaas iespeejas sanjemt atliidziibu par personai nodariitajiem zaudeejumiem. pakonsulteeties ar kaadu juristu un taa. iespeejas tur ir visaadas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies par padomu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izsaku līdzjūtību Sad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skatoties uz bildēm garāžā, šķiet, ka GTV ir diezgan drošs auto....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mnja. Kārtējā Alfa, kas iet bojā, glābjot saimnieku. Kā uzticams suns...
Nu turās tur ja! Un gan jau apdrošinātāji savāks to šrotiņu un tas tāpat visticamāk būs dabujams Zilupes ielā kā orgānu donors.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tā jau izskatās, ka drošs-trieciens jau bija pamatīgs, bet salonā nekas neienāca, vienīgi man nenostrādāja drošības spilvens...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sanai vai noskaidroji kapēc tev neatvērās gaisa spilvens? Sanai tu pats biji pie stūres?

Man kompja pārbaudē nekonstatēja nekādas novirzes, tai skaitā arī par gaisa spilveniem nē, tātad teorētiski man vajadzētu strādāt abiem spilveniem!



Pēdējoreiz rediģējis Premo Mon Oct 08, 2007 11:54 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm... a nav tik tas spilvens par vecu palicis? Tie tak mainās ik pēc laikam 10 gadiem...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Sanai vai noskaidroji kapēc tev neatvērās gaisa spilvens? Sanai tu pats biji pie stūres?

Man kompja pārbaudē nekonstatēja nekādas novirzes, tai skaitā arī par gaisa spilveniem nē, tātad teorētiski man vajadzētu strādāt abiem spilveniem!


Pati biju pie stūres (izskatās, ka mana galva ir ļoti izturīga- stūre sasķīda, bet mana galva ne Smile   ) iemesls jau laikam arī bija, ka novecojis... bet tādas īstas informācijas man pagaidām nav, vēl pārbauda...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sanai rakstīja:
Pati biju pie stūres (izskatās, ka mana galva ir ļoti izturīga- stūre sasķīda, bet mana galva ne Smile   ) iemesls jau laikam arī bija, ka novecojis... bet tādas īstas informācijas man pagaidām nav, vēl pārbauda...


Sorry tu esi viņa  Embarassed  Pareizi, rakstā arī iet runa par daiļo dzimumu  Smile  Cik sapratu nebiji vienīgā mašīnā... prieks, ka ar Jums viss kārtībā! Vakar tieši ar draugu braucām un runājām cik izturīgs varētu būt tas GTV, tik maziņš un niecīgs laikam sašķīstu kā sniega pika pret sienu!!! Bet cepuri nost, laikam uzticams auto spriežot pēc šīs smagās avārijas!

Vai arī sensors no vecuma nenostrādāja.. hmm!


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTV ir būvēts uz Spider bāzes, varbūt tādēļ diezgan pasmags, bet izturīgāks kā citi spainīši...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
sanai rakstīja:
Pati biju pie stūres (izskatās, ka mana galva ir ļoti izturīga- stūre sasķīda, bet mana galva ne Smile   ) iemesls jau laikam arī bija, ka novecojis... bet tādas īstas informācijas man pagaidām nav, vēl pārbauda...


Sorry tu esi viņa  Embarassed  Pareizi, rakstā arī iet runa par daiļo dzimumu  Smile  Cik sapratu nebiji vienīgā mašīnā... prieks, ka ar Jums viss kārtībā! Vakar tieši ar draugu braucām un runājām cik izturīgs varētu būt tas GTV, tik maziņš un niecīgs laikam sašķīstu kā sniega pika pret sienu!!! Bet cepuri nost, laikam uzticams auto spriežot pēc šīs smagās avārijas!

Vai arī sensors no vecuma nenostrādāja.. hmm!


Cik nu kārtībā...ārsti saka, ka man līdz pilnīgai izveseļošanai vēl vismaz 3 mēneši jāgaida(smadzeņu, krūškurvja satricinājumu, atmiņas zudumi vēl joprojām, vestibulārās sistēmas traucējumi, kakla skriemeļi traumēti, utt....!  Manam dēlam lauzts atslēgas kauls, smadzeņu satricinājums;draudzenei lauzts nekā nebija, bet visas iekšas satriektas no drošības spilvena...nekas iepriecinošs, bet salīdzinot ar otrās mašīnas pasažieriem, jāsaka, ka mums paveicies...
Uzticams auto, bet pēc šīs avārijas man gribas kaut ko lielāku (kā saka, psihaloģiska trauma)...

Nekas nebrīdināja par to, ka autiņā kaut kas nebūtu bijis kārtībā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database