Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
156sw for sale
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
un cilvēkiem rodas bažas, vai tik nav kārtējais lietuvas šrots atvests Wink

un ja spēlē loteriju, tad jau labāk ņemt ko šādu
nedodu 100% bet kadus divus meneshus atpakal sis bij mobile.de ar MOTORSHADEN!!ja nemaldos bij trukusi siksna! tad varam iedomaties ko tur brolukas ir sadarijushi! ja kadam si loterija iet pie sirds uz prieksu! laicigi tik japiesaka arfilā rinda Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Jā jā. LATVIJAS CEĻUS nav baudījusi. Takšto pēc pirmiem tūkstošiem pierēķinam vēl piekari u.c. sīkumus Smile
ko es tadu nesaprotamu  pateicu  Confused  masinu pa lv nav lietota!!! vari rekināt ko tu gribi un kā tu gribi Rolling Eyes kads sakars piekarei un citiem sikumiem! ja pats esi iekeris srotu tad nespried par parejam...!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilijs rakstīja:
muuris rakstīja:
Jā jā. LATVIJAS CEĻUS nav baudījusi. Takšto pēc pirmiem tūkstošiem pierēķinam vēl piekari u.c. sīkumus Smile
ko es tadu nesaprotamu  pateicu  Confused  masinu pa lv nav lietota!!! vari rekināt ko tu gribi un kā tu gribi Rolling Eyes kads sakars piekarei un citiem sikumiem! ja pats esi iekeris srotu tad nespried par parejam...!!!


Nu 156 ir 156 ne atlikt ne pielikt. Ja atved un viss ir OK, tad uzreiz investīcija piekares visās buksēs!!! un amortu komplektā, lai tos mūsu ceļus tas auto turētu IMHO Rolling Eyes


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilijs rakstīja:
tātad tirgoju jo ar to nodarbojos! ievedu autinus no vācijas(pa retam no LT no viena labi zināma pārdevēja) arī no sejienieshiem daudzi braukā ar manis piegādātiem romeoniem! ja kāds no sejieniesiem ir nēmis auto DE tad zin ka tur ir pilns ar italu autiniem ko ieved vietejie melnie! ja kādam ko tas izsaka tad sis te ir nemts dieseldorfā! ...kas un kāpēc pārdeva?!!? mācītajs un ārsts pārdevējs nebija Very Happy pardeva turks kuram ir savs mazs placīts! kāpec pardeva tāpēc ka ar to nodarbojas! Wink par bojājumiem...bij saskrapēts prieksejais bampers(ir nokrāsots),bremzējot tirinaja sturi tadel tika nomainitas tās 2 plaukta bukses kas nebij vainigas! tika novirpoti bremzu diski kas ari bij pie vainas! pārejais vis o.k! par ko var parliecinaties jebkura jusu izveletā servisā! nobraukums 130000km kas ir orgināls! kāds tulin breks ka liels utt! var jau nemt no kāda kas to ir atsitis uz kadiem 70000km un stasta ka orginal!  Laughing

Sanāca diezgan ticami.. Smile
Nobraukums ir normāls. Tas vai taspats jau nav kruķīts protams nav jau vairs noskaidrojams kopš tas atstāj pirmā īpašnieka rokas. Ja jau autiņš ir tāds kādu aprakstīji - nav slikts variants.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...ja tāds variants būtu trāpījies jūlija sākumā - domāju ka pārbaudītu un ņemtu ciet, jo man principā ir tāda pati komplektācija un es sapiķoju 8200 + pēc tam pie Sašas vēl aptuveni 1000 eiro - vienīgi varbūt dīzeļi ir bišku dārgāki?...,bet manuprāt ļoti labs piedāvājums... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1.9JTD ir labs dzinējs.
Ralfins: Domāju ka izvēli esi izdarījis pareizo. Arī par tādu ciparu Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...ja tāds variants būtu trāpījies jūlija sākumā - domāju ka pārbaudītu un ņemtu ciet, jo man principā ir tāda pati komplektācija un es sapiķoju 8200 + pēc tam pie Sašas vēl aptuveni 1000 eiro - vienīgi varbūt dīzeļi ir bišku dārgāki?...,bet manuprāt ļoti labs piedāvājums... Very Happy
nu nezinu gan tāda komplektācija kāda ir tev ir grūti izrokama!tavam tak ir ādas salons cd un kruizs kas iztrukst samajam!! un čipots 1.9jtd kuram dazs labs benzinieks nestāv klāt!!! to mashīnu būtu labrāt paturējis sev!! tikai par ko samaksāji 1000eur????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilijs rakstīja:
ralfins rakstīja:
...ja tāds variants būtu trāpījies jūlija sākumā - domāju ka pārbaudītu un ņemtu ciet, jo man principā ir tāda pati komplektācija un es sapiķoju 8200 + pēc tam pie Sašas vēl aptuveni 1000 eiro - vienīgi varbūt dīzeļi ir bišku dārgāki?...,bet manuprāt ļoti labs piedāvājums... Very Happy
nu nezinu gan tāda komplektācija kāda ir tev ir grūti izrokama!tavam tak ir ādas salons cd un kruizs kas iztrukst samajam!! un čipots 1.9jtd kuram dazs labs benzinieks nestāv klāt!!! to mashīnu būtu labrāt paturējis sev!! tikai par ko samaksāji 1000eur????


...visas siksnas, filtri, hadene, eļļas u.t.t... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
vilijs rakstīja:
ralfins rakstīja:
...ja tāds variants būtu trāpījies jūlija sākumā - domāju ka pārbaudītu un ņemtu ciet, jo man principā ir tāda pati komplektācija un es sapiķoju 8200 + pēc tam pie Sašas vēl aptuveni 1000 eiro - vienīgi varbūt dīzeļi ir bišku dārgāki?...,bet manuprāt ļoti labs piedāvājums... Very Happy
nu nezinu gan tāda komplektācija kāda ir tev ir grūti izrokama!tavam tak ir ādas salons cd un kruizs kas iztrukst samajam!! un čipots 1.9jtd kuram dazs labs benzinieks nestāv klāt!!! to mashīnu būtu labrāt paturējis sev!! tikai par ko samaksāji 1000eur????


...visas siksnas, filtri, hadene, eļļas u.t.t... Very Happy

Prātīgs īpašnieks Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu................paka latu no pirkšanas dienas jau esmu ieguldījis savā 156 un vēl neredzu galu. Varbūt kāds zin cik maksā tugšgaitas vārsts???


_________________
Laimīgais 156 īpašnieks!!! Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Romeo rakstīja:
Nu nezinu................paka latu no pirkšanas dienas jau esmu ieguldījis savā 156 un vēl neredzu galu. Varbūt kāds zin cik maksā tugšgaitas vārsts???


Iekš AI pirms nepilniem diviem gadiem 250 Ls + darbs. Citā kantorī es laikam nemēģinātu līst, ja Tu toč zini, ka tev vajag to vārstu Cool


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaut gan var mnomainīt arī pats.


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database