Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
1.9 JTD 156 neiet!! [atrisināts]
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Moš nostrādājusi apgāžanās poga? Tipa vārsts, kas nobloķē degvielas padevi avārijas gadījumā? Bet tad neietu vispār IMHO hmm


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
mopēdam rīga-18 ēteris bija pašā laikā!  yo

effekts pazuda pēc 30sec, laikam tāds šim iztvaikošanas ātrums.


Dragrace vienai taisnei pietiek arii ar 30 sec  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Moš nostrādājusi apgāžanās poga? Tipa vārsts, kas nobloķē degvielas padevi avārijas gadījumā? Bet tad neietu vispār IMHO hmm


Tur jau taa lieta ka lec kaa parasti, kad pabrauc un noslaapst uzreiz nevar pielaist, minuuti pagaida un atkal iet..

Biju iegaajis D52 servisaa, domaaju lai shie glaabj. Atbilde:"Aljfa Romeo, shto eta takaja za mashinu??"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shadow_man rakstīja:
PAr shodienas panaakumiem, filtraa arii nav vaina, bet liekas ka degviela kaut kur zuud. Meegjinaaju izpuust pienaakosho degvielas trubu, bez panaakumiem.
1,9 JTD naak baakaa suuknis, vai tur kaads vaarsts priekshaa kas neljava man riikoties?


JTD arī bākā ir sūknis

moš tas tev beidzas nost? Dārgs viņš nebija... vismaz ne tik dārgs, kā augstspiediena sūknis motorā. Negaudo viņš tev tur bākā?



Pēdējoreiz rediģējis smic Fri Oct 26, 2007 5:04 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par piedevām - lieta tāda, ka visas futuras u.c. benzīntanku "īpašie piedāvājumi" ir nekas cits kā benzītanka rezervuārā klātpielieta muca ar piedevām.

Tieši tā līdz kādiem -10 parasto dīzeli pataisa par ziemas dīzeli. Ja kļūst vēsāks - tad pērk no Lukoila "arktisko"... vai niknāk šķaida ar piedevām.

var būt kļūdos, bet manuprāt tas tā ir.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gaudo jau, bet ljoti klusi. Meegjinaaju jau tos pribambasus no baaks izcelt, tas caurums likaas par mazu.
Audjikam man suuknis mira pamazaam, pus gada laikaa nobeidzaas. Shis taa peekshnji njemtu un noliktu karoti

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shadow_man rakstīja:
Gaudo jau, bet ljoti klusi. Meegjinaaju jau tos pribambasus no baaks izcelt, tas caurums likaas par mazu.
Audjikam man suuknis mira pamazaam, pus gada laikaa nobeidzaas. Shis taa peekshnji njemtu un noliktu karoti

Par dīzeļniekiem nezinu, bet tā kā esmu speciālists pāris degvielas sūkņu piebeigšanā benzīnniekiem, tad varu teikt, ka simptomi plus mīnus iekļaujas šajā variantā. Sūknis var nosprāgt arī diezgan fiksi. Berot virsū sāk rīstīties un apgriezieni paši no sevis krīt zemē, lai gan gāzes pedālis grīdā, tad vēl tā sliktā startēšanās problēma... vienā no maniem gadījumiem aukstu motoru palaist bij diezgan bezcerīgi. Reizēm varēja izgriezt sausu aķi un tikai tad ar ievilkšanu aizgāja. Karoče, visādi var būt, bet šis degvielas sūknis ir viens no variantiem. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Riit pirms lielaa filtra iemetiishu mazo degvielas filtru, tas caurspiidiigs, redzees kas ar to degvielu notiek. Lekt man lec bez probleemaam, arii auksts, Kad noraustas un noslaapst uzreiz nevar pielaist, pagaida kaadu minuuti un atkal pielec uz sitiena..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nomainiiju lielo degvielas filtru, uzliku pirms tam veel mazo caurspiizdiigo. Degviela pienaak, viss OK!! Tikai neiet vienalga, Riit meegjinaashu kompi restarteet un peec tam uz diagnostiku..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sprauslas! Man 2,4jtd tas pats bija nomainīju pat augstspiediena sūkni.(pēc auto italia diagnostikas'Mad')
Mad) izrādījās sprausla,sprausla noķeras un sūknis nedod spiedienu,degviela skrien atpakaļ pa atplūdi uz 'bāku.Šinī ziņā common rail rullē.Augstspiediena sūknim nav pretspiediens un šis nepumpē.Diagnostikā forsunkas neuzrāda! Ieteikums-Arfila.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zigis rakstīja:
Sprauslas! Man 2,4jtd tas pats bija nomainīju pat augstspiediena sūkni.(pēc auto italia diagnostikas'Mad')
Mad) izrādījās sprausla,sprausla noķeras un sūknis nedod spiedienu,degviela skrien atpakaļ pa atplūdi uz 'bāku.Šinī ziņā common rail rullē.Augstspiediena sūknim nav pretspiediens un šis nepumpē.Diagnostikā forsunkas neuzrāda! Ieteikums-Arfila.



Paldies!! Bet es vienalga nesaprotu kaa visulaiku vienaadu gabalinju var nobraukt,un kapeec briivgaitaa straadaa kaa vajag. Bez tam deg man taa sprauslas lampinja kas tahometra panelii...
Cik viena sprausla maksaa??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tādēļ, ka tukšgaitā degvielas acīmredzot pietiek, bet kad vajag jaudu - vajag arī vairāk degvielas... un ja tās nepietiek, motors raustās.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atvieno forsunkām atplūdes trubiņas,kāds lai pastartē,ja forsunka beigta,tad pa atplūdi jātek soļarkai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atradu ieksh Autodata ljoti daudz info kaa veikt diagnostiku ar testeri(multimetru) katrai detaljai atsevishkji  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Servisaa man saka ka vagagot kaut kaadu 3 atsleegu lai taa mashiina ietu, jo kaadreiz akjim esot njemtas klemmes nost un tapeec kaut kas tur nepasot.. Mad Mad Man ir tikai 2 atslegas un kartiite kur uzraxtiiti kodi. Cik tad iisti to atsleegu naak alfaam??

Kaadam nav manuaalis(tjipa taa graamatinja kur visi klokjiishi un podzinjas apraxtiitas) ieksh pdf angliski??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database