Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 260, 261, 262  Nākošais
NE-ALFAS = Honda, Lexus, BMW un pārējie...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
nevajag mēģināt darit to, kas nesanāk.

es, piemēram, mainu spuldzītes, filtrus, bremžu klučus, maf utml., bet zobsiksnas, amortizatorus utml. nemaz i nemēģinu mainīt, jo ir diezgan skaidrs, ka tad es nopisīšos, visu salauzīšu un vedīšu auto ar trelli uz servi un kopumā tas man maksās vairak.....kautkā tā.


maybe offtopics, bet pēdējais accords šai ziņā ir pilnīgs DIY. Tur usermanuālī ir latviski aprakstīts, kā pat dzeses šķidrumu (kam intervāls ir 200 000 km) nomainīt, nerunājot par filtriem un eļļām.

Zem kapota tur ir riktīgi biezs, bet itin viegli pieejams trubu un vadu murskulis.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a par siksnam - ir ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur ķēde.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
tur ķēde.
cool  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
smic rakstīja:
tur ķēde.
cool  Cool

O! Nemaz nezināju, ka Accordam ķēde! :O Tac točna cool! Wink

Runājot par lampiņu maiņu, es savu 155-to arī brīvdienās sakopu ziemas sezonai:
1) uzmontēju ziemas ripuļus
2) pāris minūtēs nomainīju abas tuvās gaismas spuldzes uz kaut kādām Philips blue light (ir baltāks un jaudīgāks stars). Ja zin, kuras pāris figņas tur jānoņem, tad pāris minūšu darbiņš ar apskrāpētām rokām.  Razz 156-tajai varētu būt, ka drusku lielāks tas čakars.
3) pievienoju piekabes āķi pakaļā.  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
tur ķēde.

Propaganda? shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Alsi rakstīja:
smic rakstīja:
tur ķēde.
cool  Cool

O! Nemaz nezināju, ka Accordam ķēde! :O Tac točna cool! Wink

Runājot par lampiņu maiņu, es savu 155-to arī brīvdienās sakopu ziemas sezonai:
1) uzmontēju ziemas ripuļus
2) pāris minūtēs nomainīju abas tuvās gaismas spuldzes uz kaut kādām Philips blue light (ir baltāks un jaudīgāks stars). Ja zin, kuras pāris figņas tur jānoņem, tad pāris minūšu darbiņš ar apskrāpētām rokām.  Razz 156-tajai varētu būt, ka drusku lielāks tas čakars.
3) pievienoju piekabes āķi pakaļā.  smokin


jā jā jā propaganda. Tur ir 156-veidīga piekare, kas tieši tik cieta, lai līkumos vispār nesvērtos un tik mūksta, lai arī pa barona vai eksporta ielu var pabraukt. Purns viegls, līkumus ņem labāk un drošāk nekā smagdeguna 5cilindru JTD. Un motoram tur vispār nekas nav jādara - tik maini sveces un eļļu.

Mīnuss ir tāds, ka 2.4 tomēr būtu jestrāks shura un ar 2 izpūtējiem, kā arī skaņas izolācija riteņu arkās - risinājums laikam ir nopirkt mīkstākas riepas. Trūkst stabilitātes sistēmas - pats auto smags, riteņi baisi izspolē, ja straujāk uzsāk. Pakaļējā loga tīrītājs nepieguļ - iespējams, ka kaut kas atskrūvējies, bet ne ārpusē, jo tur viss ok.

Kas vēl - lai gan ir saliktas komponentes + subs + to visu baro pastūzis, vadi savilkti čerez ž, jo man sāk likties, ka tas viss karājas uz viena kanāla no 4 piejamajiem shura. Kad likšu usb, paskatīšos, kā tā borģele ir pievienota.


155 manuprāt es jau biju ielicis paša dārgākās un labākās uberduper200+  philips lampiņas. Principā viņām tur vēl jābūt, ja neesi mainījis.

Āķi sapūt ar WD40 vai šķidro silikonu - lai pavasarī vari arī noņemt shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Alsi rakstīja:
smic rakstīja:
tur ķēde.
cool  Cool

O! Nemaz nezināju, ka Accordam ķēde! :O Tac točna cool! Wink

Runājot par lampiņu maiņu, es savu 155-to arī brīvdienās sakopu ziemas sezonai:
1) uzmontēju ziemas ripuļus
2) pāris minūtēs nomainīju abas tuvās gaismas spuldzes uz kaut kādām Philips blue light (ir baltāks un jaudīgāks stars). Ja zin, kuras pāris figņas tur jānoņem, tad pāris minūšu darbiņš ar apskrāpētām rokām.  Razz 156-tajai varētu būt, ka drusku lielāks tas čakars.
3) pievienoju piekabes āķi pakaļā.  smokin

Kapē āķi liec? Lai ja kāds naak no aizmugures tad lai pats savu priekshu sajaaj, jeb domaa pa ziemu vest kauko? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mausis rakstīja:

Kapē āķi liec? Lai ja kāds naak no aizmugures tad lai pats savu priekshu sajaaj, jeb domaa pa ziemu vest kauko? Smile


es domaaju tas taads droshiibas liidzeklis! Smile es ar savai kastei jau sen labpraat norautu to aakji, bet zheel, ja kaads samiiciis asti.  Rolling Eyes


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Mausis rakstīja:

Kapē āķi liec? Lai ja kāds naak no aizmugures tad lai pats savu priekshu sajaaj, jeb domaa pa ziemu vest kauko? Smile


es domaaju tas taads droshiibas liidzeklis! Smile es ar savai kastei jau sen labpraat norautu to aakji, bet zheel, ja kaads samiiciis asti.  Rolling Eyes


akis = pirmas paaudzes parking sensors... parkujem na zvuk Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Jancix rakstīja:
Mausis rakstīja:

Kapē āķi liec? Lai ja kāds naak no aizmugures tad lai pats savu priekshu sajaaj, jeb domaa pa ziemu vest kauko? Smile


es domaaju tas taads droshiibas liidzeklis! Smile es ar savai kastei jau sen labpraat norautu to aakji, bet zheel, ja kaads samiiciis asti.  Rolling Eyes


akis = pirmas paaudzes parking sensors... parkujem na zvuk Wink

Apmēram tā. Wink Pazīstot parkošanās "meistarus" Rīgas ielās un stojankās, es labrāt pieliktu āķi arī auto priekšpusē.  shura Bez tam, uz ziemu visādi jefiņi sāk apgūt termina "distance" patieso nozīmi.. Āķis tā kā drusciņ iedveš respektu (tīri teorētiski).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:

155 manuprāt es jau biju ielicis paša dārgākās un labākās uberduper200+  philips lampiņas. Principā viņām tur vēl jābūt, ja neesi mainījis.

Āķi sapūt ar WD40 vai šķidro silikonu - lai pavasarī vari arī noņemt shura

Vot nezinu, kas tur bij iekšā, bet ka tik nebij lētās Bosma lampiņas pa laķiku Dinazā.  shura Reiz jau vismaz vienu mainīju, un ieliku šito lēto vietā. Pa vasaru it kā nekādu problēmu, bet pa rudens tumsas slapjdraņķi galīgi čābīgi bij. Ar šitām Philips ir jūtami labāk.
Par WD40 likšu aiz auss!  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
xls99 rakstīja:
Jancix rakstīja:
Mausis rakstīja:

Kapē āķi liec? Lai ja kāds naak no aizmugures tad lai pats savu priekshu sajaaj, jeb domaa pa ziemu vest kauko? Smile


es domaaju tas taads droshiibas liidzeklis! Smile es ar savai kastei jau sen labpraat norautu to aakji, bet zheel, ja kaads samiiciis asti.  Rolling Eyes


akis = pirmas paaudzes parking sensors... parkujem na zvuk Wink

Apmēram tā. Wink Pazīstot parkošanās "meistarus" Rīgas ielās un stojankās, es labrāt pieliktu āķi arī auto priekšpusē.  shura Bez tam, uz ziemu visādi jefiņi sāk apgūt termina "distance" patieso nozīmi.. Āķis tā kā drusciņ iedveš respektu (tīri teorētiski).

Tā jau domāju ka liekat tiiri skata peec un drošībai. Man jau ar otram ir āķjis, lai gan aakjeeij savu muuzju neesmu neko klaat un vilcis Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bija reiz 200 audi ar ĀĶI,  3 gadu laikā neizmantoju, bet uz viņa uzkārās 2 x
Siers un Žigulis, abiem bija ievērojami bojājumi - restes, radiatori, man abas reizes saskrāpēts āķis  yo


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Bija reiz 200 audi ar ĀĶI,  3 gadu laikā neizmantoju, bet uz viņa uzkārās 2 x
Siers un Žigulis, abiem bija ievērojami bojājumi - restes, radiatori, man abas reizes saskrāpēts āķis  yo

Haaa haa Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 260, 261, 262  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database