Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
155 vs 156
Es īsti nezinu ko te rakstīt - izdomājiet paši :P

33 4% 4% ( 1 )
75 0% 0% ( 0 )
90 0% 0% ( 0 )
145/146 0% 0% ( 0 )
147 4% 4% ( 1 )
155 12% 12% ( 3 )
156 44% 44% ( 11 )
164 12% 12% ( 3 )
166 12% 12% ( 3 )
Spideri un GTV vecie / jaunie 12% 12% ( 3 )

Balsis pavisam : 25
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
smic rakstīja:
Tātad.

Vakar 156tai nolidoja ģeneratora siksna, atstājot mani bez stūres pastiprinātāja, ģeneratora un kondiškas. Pie vainas k-kāds rullis, kas beidza savu dzīvi. Aizbraucu uz Arfilu un pēc tam pārsēdos 155tajā.


Es nesen arī to mainiju, bet Aģītī. Tas rullītis ja nekļūdos maksā 120 Ls. Āģītī man atjaunoja (ielika citu gulti) samaksāju aptuveni 20 Ls ar visu darbu Cool


Nu ja tas ir TAS rullis, tad viņš tapis nesen likts JAUNS.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nevietā, bet par 155 labāka ir 75. Un ja tai vēl ir Special edition un 3.0, tad... uhhhhh! Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Tātad.

Vakar 156tai nolidoja ģeneratora siksna, atstājot mani bez stūres pastiprinātāja, ģeneratora un kondiškas.


Neraugoties uz to, ka 5dien Arfilā visu sataisīja (itkā) šodien tika iznīcināta vēl viena ģeneratora siksna
 Mad  Mad  Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  angrrry  angrrry  angrrry  angrrry  wtf  wtf  wtf  mozaika


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prieks, kur tu rodies?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cerams, nebiji kaut kur daugavpilii.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu dīzelim nav tik ļoti traki tas attālusm, bet vienalga nepriecīgi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu vienalga - paprovē stūri pagrozīt ar izslēgtu dzinēju, uz vietas stāvot. Tieši tik pat atsaucīgi viņa grozās braucot pez stiprekļa.

Lai gan var teikt, ka nu jau man ir pieredze vadīt šādus auto.

Vie vainas varētu būt spriegotājrullis, kas maksā ap 140 latiem. Es tikai nesaprotu kuļiš nevarēja to uzreiz noskaidrot, jo cik mana auto pieredze rāda, siksnas tāpat vien neplīst


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viens no useriem bija to rulli restaurējis pa 20 latiem Āgenskalnā, tikai nevaru atrast topiku.

šitais spriegotājrullis pirms 2 gadiem likts jauns, un ja viņš spēj jauns nodzīvot 2 gadus, tad ejiet ka jūs kakāt, jaunu es viņu pa 140 latiem nelikšu  Mad


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
nu vienalga - paprovē stūri pagrozīt ar izslēgtu dzinēju, uz vietas stāvot. Tieši tik pat atsaucīgi viņa grozās braucot pez stiprekļa.

Lai gan var teikt, ka nu jau man ir pieredze vadīt šādus auto.

Vie vainas varētu būt spriegotājrullis, kas maksā ap 140 latiem. Es tikai nesaprotu kuļiš nevarēja to uzreiz noskaidrot, jo cik mana auto pieredze rāda, siksnas tāpat vien neplīst


Es no Bauskas lidz Rigai bez elektribas esmu nobraucis. Tad gan mani vilka, bet viss ok. Vismaz roku muskulatura tika patreneta  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Viens no useriem bija to rulli restaurējis pa 20 latiem Āgenskalnā, tikai nevaru atrast topiku.

šitais spriegotājrullis pirms 2 gadiem likts jauns, un ja viņš spēj jauns nodzīvot 2 gadus, tad ejiet ka jūs kakāt, jaunu es viņu pa 140 latiem nelikšu  Mad


Man arī tur pa drusku mazāku nekā 20 Ls atjaunoja Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database