Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Student dienas klaat!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Student dienas klaat!!! 
Sveiciens visiem bijushajiem un esoshajiem studentiem Studentu dienaas, kuras shodien un riit norisinaas Jelgavaa! Visi laipni aicinaati atcereeties student gadus un aizliet acis Very Happy


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Student dienas klaat!!! 
Pagaans rakstīja:
Sveiciens visiem bijushajiem un esoshajiem studentiem Studentu dienaas, kuras shodien un riit norisinaas Jelgavaa! Visi laipni aicinaati atcereeties student gadus un aizliet acis Very Happy



1x biju, vairaak nebraukshu, baigi skarbs pasaakums shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaadaa zinjaa skarbs?


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
drink  bigparty  drink  mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa vidu veel  smp  flame  angry  grudaks  violent  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
opaa, tad jau tu traapiijies Tonusaa visticamaak... kreklos piem reti kas taads notiek, imo halle arii nekas traki daudz nebija...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
opaa, tad jau tu traapiijies Tonusaa visticamaak... kreklos piem reti kas taads notiek, imo halle arii nekas traki daudz nebija...


tad, kad es tur biju, jelgavaa bija tikai viens vieniigs klubs Wink veel bija diskoteeka kaut kaadaa universitaates korpusaa, no kuras atceros tikai mezhoniigu aukstumu druuzmeejoties rindaa uz iekshaa tikshanu. to, kas notika tur iekshaa, neatcereejos jau naakamajaa riitaa pamostoties kaut kaadaas aarpraatiigaas kojaas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ne ar ko jaunu jau studentu dienas man liekas vairs nenak-tikai kartejais tusinjsh un iespeja studentiem nodzerties un novemties...piedodiet bet ta ir realitate c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTV rakstīja:
ne ar ko jaunu jau studentu dienas man liekas vairs nenak-tikai kartejais tusinjsh un iespeja studentiem nodzerties un novemties...piedodiet bet ta ir realitate c


protams ka ir taadi kas nodzeras un novemjaas, bet ne visi,..


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu bijis uz vienu konci pāris gadus atpakaļ. Bija forši. Šogad nebraukšu, jo bišķi pa daudz darbi iekrājušies.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
GTV rakstīja:
ne ar ko jaunu jau studentu dienas man liekas vairs nenak-tikai kartejais tusinjsh un iespeja studentiem nodzerties un novemties...piedodiet bet ta ir realitate c


protams ka ir taadi kas nodzeras un novemjaas, bet ne visi,..



reti kursh ,kursh paliek skaidra,esmu bijusi uz vairakam studentu dienam un pat vienas no tam, ja nemaldos 2003.vai 2004. gada iesaistiijos organizeshana...  Laughing
programma jau ir ok pasakumiem, bet nu tautas(studentu) nodzershanas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
iegaju kreklos lejaa paseedeet papljaapat, PILNS jau devinjos... nobraucu bik veelaak gar halli, arii pilns, pat iekshaa nebraucu, baidoojos ka neizbraukshu, ku daudz bija sabraukushi... kr4 naroda vi6e kri6i... njaa un dzer dzer dzer... bet nu vajag tak ciitiigam studentinjam vienreiz gadaa atvilkt taa pa riktiigo... Smile


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaadreiz bija labas atminjas no jelgavas studentdienaam, jo visaados sportos medaljas pa dienu saciiniiju, bet vakaraa veel riktiigi pa bundzhaam nodevu drink  drink  bigparty  Confused

peec tam bija n-gadu paartraukums, liidz pagaaajushogad pierunaaja aizbraukt. 2-3 stundas nostaaveeju rindaa. Rindaa bija jautri staveet, zheel, ka nekur iekshaa taa arii netikaam. Veelaak meegjinaajaam atrast dajebkaadu iestaadiijumu, kas veel buutu valjaa. Nekaa - visi ciet jau ap 23.00. Taa nu ap 01:00 braucu uz Tukumu, kur pa celjam gjenerators izbeidzaas. Tumsa. Klusums. Visapkaart tumshs mezhs, mashiinas neviena... Man tagad studentdienu trauma dveeselee smp

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database