Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
TS dzinēji, norautas siksnas, variators, rullīši
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādēļ pa lēto? Lai gan pašam vēl tīri labi patīk, tā ka smp Bet nu, kā saka, "vrači rekomendujut" Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
offtopic luudzu nepiedirst topiku! oga savus miklos piedaavaajums var izteikt arii citos, atbilstoshaakos topikos Mad

ps: pa 12k euro es to GTA njemu kaut riit, ja nu baigi deg naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
offtopic luudzu nepiedirst topiku! oga savus miklos piedaavaajums var izteikt arii citos, atbilstoshaakos topikos Mad

ps: pa 12k euro es to GTA njemu kaut riit, ja nu baigi deg naac

Pa tādu ciparu jau gan nebūtu žēl arī paņemt to GTA.  smokin (joprojām offtopic)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
altez rakstīja:
Diezgan bēdīgi secinājumi sanāk par tiem 16-vārstīgajiem TS dzinējiem.  Sad Tātad, loģiskākā izvēle alfām joprojām paliek V6 vai ekonomētājiem - dīzeļi.


nevajag tik pesimistiski. man ir bijushas 3 Alfas ar 2l TS 16v dzineejiem, visaam trim viss bija un joprojaam ir labi. kaa noskaidrots, tad svariigi ir laikaa veikt pirmo siksnas mainju. un peec tam turpinaat ieveerot jau ieprieksh mineetos 3 TS dzineeja lietoshanas zelta likumus. un viss buus labi! naac

btw nekas nav dzirdeets par 1.8 siksnu probleemaam. 1.6 gan vismaz vienu zinu, kam noraavaas treshaa gada laikaa, bet garantija bija tikai 2 gadu Sad


Ar siksnu problēmu zinu arī vienu 2.5 AR super


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau ir pasuutiita siksna ar visiem pribambasiem, pat neskatiijos ir mainiita vai nav kad pirku, katram gadiijumam mainiishu Smile padaargi sanaaks, 300 ls tik detaljaas (ar filtriem ellju utt) bet ir taa verts


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajag padomu: vienu rītu pēkšņi ģenerātora skriemelis sāka dikti klabēt un siksna izskatījās nožēlojama. sarunāju jau servi 5km attēlumā, bet ja ceļā uz turieni viņa plīst, vai var būt kādas sliktas sekas?

paldies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilks rakstīja:
Vajag padomu: vienu rītu pēkšņi ģenerātora skriemelis sāka dikti klabēt un siksna izskatījās nožēlojama. sarunāju jau servi 5km attēlumā, bet ja ceļā uz turieni viņa plīst, vai var būt kādas sliktas sekas?

paldies


Paliksi bez lādēšanas, kondicioniera, stūres pastiprinātāja un tosola sūkņa (par pēdējo neesmu drošs, 155 tas bija uz tās pašas siksnas)
5 km gara posmā nevajadzētu nekam pārāk traģiskam notikt.
Akumulatoram jāpietiek, un motoram nevajadzētu pārāk uzkarst. Pie reizes varēsi izlaist vienu trenažieru zāles apmeklējumu... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kautkādiem franču brīnumiem saplīsusī ģeneratorsiksna ielido zobsiksnā un aizlido arī tā......bet par AR nekas tāds nav dzirdēts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kautkādiem franču brīnumiem saplīsusī ģeneratorsiksna ielido zobsiksnā un aizlido arī tā......bet par AR nekas tāds nav dzirdēts.


fofāgeniem ar gadoties... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 Ģeneratora siksna ir po, jo tosola, jeb H2O sūknis ir uz zobenes. Ja nu vienīgi pie lieliem rpm tā pārsit zomsiksnas vāku ar visu siksnu (kas ir maz ticams). Esmu uz 4 celiņiem atbraucis no Rīgas uz Valmieru. Un Valmierā ar 3 celiņiem līdz servim.
VAina jaunas siksnas sagandēšanā bija nevis ģenerators, bet gan parazītskriemelis ( nepilni 10tkm un šamam gūlt'ni sabira). Standarts siksnu plēšanām esot spriegotājskriemelis, kuam ir tā pati problēma ar gultnīti, jeb, kas gan retāk, korpusa atvēršanās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kautkādiem franču brīnumiem saplīsusī ģeneratorsiksna ielido zobsiksnā un aizlido arī tā......bet par AR nekas tāds nav dzirdēts.


Es tieši par to pašu iedomājos, ka plīsusī ģensiksna var ielidot zobenē...nu ceramsnekas par AR tāds nebūs dzirdēts arī rīt Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man 2.4 jtd tas spiegotājskriemelis bija vainīgs pie 2x generatora siksnas nolidošanas. Beigās arfila viņu sarestaurēja (jauns uz Ls120).

Uz servisu braucu bez elektrības, kondiškas un stūres pastūža - pēdējais gan bija lielkākā neērtība, jo bija grūti pa vārtiem iebraukt. Stūre grozās ĻOTI SMAGI.

Zobene tur ir zem atsevišķa čehola - man tā liekas vismaz.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja jau klab un izskataas nozheelojami, mosh labaak neriskeet, nonjemt un nobraukt tos 5 km bez gjeneratora un stuures pastiprinaataaja? man ir pliisusi gjeneratora siksna braukshanas laikaa pie nelieliem apgriezieniem, nekas slikts nenotika. izraavu kjeskas no motortelpas un braucu taalaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ja jau klab un izskataas nozheelojami, mosh labaak neriskeet, nonjemt un nobraukt tos 5 km bez gjeneratora un stuures pastiprinaataaja? man ir pliisusi gjeneratora siksna braukshanas laikaa pie nelieliem apgriezieniem, nekas slikts nenotika. izraavu kjeskas no motortelpas un braucu taalaak.


vo vo, man jau iešāvās šitā doma, ja jau smic bez skiksnas uz servi mauca  - es ko sliktāks?!    Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl es esmu dzirdējis, ka braucot bez sisknas var sačakarēt stūres stiprekļa sūkni.

Bet man nekas nenotika - otro reizi pat nobraucu tā kādus km 30

Ā - un klabēja man viņš visu laiku - gan pirms, gan pēc restaurācijas. Tikai auksts neklabēja kādas pirmās 10 min pēc iedarbināšanas ziemā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database