Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Modena Motors
Novērtē ar atzīmi!

5 40% 40% ( 6 )
4 33% 33% ( 5 )
3 0% 0% ( 0 )
2 26% 26% ( 4 )

Balsis pavisam : 15
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Modena Motors 
Nu jau laikam nevienam vairs nav noslēpums, ka Auto Italia G. Astras ielā turpmāk būs atbildīga tikai par FIAT tirdzniecību un visu, kas ar to saistīts. Alfa Romeo oficiālais dīleris šobrīd ir Modena Motors Ulmaņa gatvē aiz Centrex, ko alfisti droši vien jau pazīst kā Maserati autosalonu, pie kura tiek doti starti vairumam kopīgo pasākumu. Tad nu vakar devos uz turieni ar sūdzību par degošu airbag lampiņu, nedegošu numura apgaismojuma lampiņu un vēlmi izskatīt piekari, bremzes uttuc.
Jāsaka, ka joprojām nevaru atgūties no patīkamā šoka Smile Vētraini aplausi! Oficiālais dīleris līdz šim par degošām airbag lampiņām īpaši neuztraucās un parasti ziņoja to, ko dators "izdod" - sabojājies viens vai otrs airbag devējs... Modena izložņāja to auto un servisa pārstāvis Mārtiņš (vēlreiz viņam paldies!) mierīgi izsniedza atbildi - kārtējā kontaktu problēmiņa. Ņemot vērā, ka darba stunda maksā mazliet virs 25LVL mīnus atlaide, liekas, ka 3h laikā viss tika atrisināts, piekare utt. notestēta, pieliets 1L tosola, 4L logu šķidruma (pa lēto!), piezvanīts man un noskaidrots kāda eļļa ir dzinējā. Pielieta no pudelītes, kas atradās bagāžniekā Embarassed Nomainīta numura apgaismojuma lampiņa, nomainīta pagriezienrādītāja dublējošās lampiņas spuldzīte (tā, kas uz spārna), par kuras darbības traucējumiem i nenojautu. Tas viss par 125Ls. Itkā lēti nav. Bet ir to vērts! Un, ja vēl to auto izdzen no servisa tīru un dara to čaļi samērā tīros Maserati kombinezonos, sajūta diezgan cienījama Smile
Tagad par mīnusiņiem:
Cenas, protams... Bet tas ir oficiālais dīlercentrs. Lai izvairītos no ķēpāšanās ar visādiem veciem šrotiņiem, kā piemēram 2004. gada 156. spaini, tās cenas tādas ir jātur. Viņu pamatuzdevums nav rakāties pa apsūbējušu vadu mudžekli.
Transports. Ok, es apzinos, ka mans birojs atrodas "pakaļas caurumā" netālu no VEF tilta un serviss ir Ulmaņa gatvē. Tomēr... Tur nekas nekursē. Servisa maiņas auto nav. Nekāds. Ne par cik. Šogad gan būšot. Vakar tas mani maz mierināja Smile Jāčāpo pāri laukam aiz autocentra, garām svaigu savrupmāju rajoniņam zolitūdes nomalē, līdz nonākam autobusa pieturā. Pēc ~10 min. nāk autobuss. Auksts. Vibrējošs. Pēc ~30 min esam centrā. Pēc ~10 min. - trolejbusā. Pēc ~ vēl 30 min. - darbā. Kopumā ceļš aizņēma ap 1,5h. Pat ja man patiktu sabiedriskais transports un nebūtu pretenziju pret aukstumu... man nav tik daudz LAIKA!!! Smile
It kā ir vecā labā sofiņa, kur pazvilnēt un paskatīties TV, gaidot savu metāla mīluli, tomēr kaut kas interjerā vai izvietojumā ir tāds, kas nebūt nevedina uz domu to darīt hmm Un labi, ka tā, jo auto nodevu ap 10.00 un saņēmu ap 18.00 - diezgan daudz kafijas sanāktu izdzert shura
Bet tie ir dzīves sīkumi. Kopumā, kā jau teicu, Modena atstāj daudz labāku iespaidu kā Astras iela. Tā turēt un gan jau drīzumā sagaidīsim servisa maiņas auto, salona paplašināšanu utt. Uz tātad optimistiskas nots atļaušos jūs vairs nemocīt ar verbālo caureju Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur ir tikai serviss vai arī var dārgās rezerves daļas dabūt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Tur ir tikai serviss vai arī var dārgās rezerves daļas dabūt?


var aqrī dārgās detaļās un citreiz arī apbrīnojami lētās var dabūt... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hvz. Zvani! Smile Man liekas, ka rez. daļas arī.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir jau arī atšķirība vai tādā servisā iebrauc 145 ar 1,4 motoru un sarūsējušiemspārniem vai arī pats OGA ar GTA  Embarassed  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atlikt! Es neesmu PATS un GTA ir tikai 156. spainis ar lielu dzinēju Razz
Skaidrs, ka ar 145 1.4 tur laikam nav īsti, ko meklēt. Turklāt boxeru īpašniekiem parasti patīk pašiem fuck ar tiem saviem spainīšiem Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu bet iedomājies sevi tā mehāniķa vietā.... kad tu GTA esi redzējis savā mūžā 1 varbūt pat nevienu reizi un te tev ir izdevībaapčamdīt apskatīt un forši visu pielabot, vai tad tu no šī prieka atteiktos??? un necenstos???? gejs  bet jārēķina ka tur brauc arī tie Masari un tas ir pavisam cits fiilings  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nu bet iedomājies sevi tā mehāniķa vietā.... kad tu GTA esi redzējis savā mūžā 1 varbūt pat nevienu reizi un te tev ir izdevībaapčamdīt apskatīt un forši visu pielabot, vai tad tu no šī prieka atteiktos??? un necenstos???? gejs  bet jārēķina ka tur brauc arī tie Masari un tas ir pavisam cits fiilings  Razz


tur mēdz atbraukt arī ar Ferrari un citiem verķiem, kurus mehs redz pirmo reizi... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad jau tās darba stundas vajag diezgan daudz. Katram auto jāizlasa sava instrukcija pirms ķeras klāt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nubetdabīgi!
Katrā ziņā es ieteiktu katram vismaz pamēģināt. Aizbraukt ar kādu sīkumu. Nutur... eļļu pamainīt, veikt diagnostiku. Kaut kā tā. Un nevajag bīties no tiem Maserati logo. Cenas pret Astras ielu imo nav necik mainījušās. Attieksme gan Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tad jau tās darba stundas vajag diezgan daudz. Katram auto jāizlasa sava instrukcija pirms ķeras klāt.


īstenībā tem nevajadzētu gluži bū tā, jo
katram ražotājam ir tā saucamie veicamo darbu laika normatīvi - cik ilgi un kas mašīnai darāms
proti ja starteri nomainīt ir paredzēts 3 stundas, tas ja serviss to paveic stundā - tas ir ieguvējs, ja piesauc māti 5 stundas - tad zaudētājs...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nubetdabīgi!
Katrā ziņā es ieteiktu katram vismaz pamēģināt. Aizbraukt ar kādu sīkumu. Nutur... eļļu pamainīt, veikt diagnostiku. Kaut kā tā. Un nevajag bīties no tiem Maserati logo. Cenas pret Astras ielu imo nav necik mainījušās. Attieksme gan Smile


aizstumšu savējo eļļu nomainīt Razz





_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Modena 
Serviss ir OK. Veicu tur regulaaraas apkopes savam Crosswagon. Nu cenas gan vareeja buut draudziigaakas, bet citaadi nav nekaadu pretenziju. Maartinsh – super!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Atlikt! Es neesmu PATS un GTA ir tikai 156. spainis ar lielu dzinēju Razz ...


Bet sirsninu tacu silda?  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Modena 
mobo rakstīja:
Maartinsh – super!

Kaadaa zinjaa?! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database