Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Ko Poļi pīpē?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa jaaa un tu gribēji, lai tas koka klucis vadās, iet un stūrējās tāpat kā GTA, ko?  c  shura

ai patiesība kāda tam šķirba, pofig tak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Voyager tipa aparāti ar 3.8 AWD arī der. tur IR nesalīdzināmi ērtāk kā 156 AR Wink


buļļa kaka!
vēl ne ar vienu auto nav bijis tā, ka nobraucot vairāk par 5h man nesaapeetu mugura. Liidz pagaajusho vasaru sadomaaju aizbraukt liidz alpiem ar AR156 MOMO aadas benjkjiem. Divas dienas katru pa 12-14h mashiinaa, bet fiziski svaigs, kaa peec riita dushas super Ar Voyager mani pa kalnu serpantiiniem tai autombiilii dabuutu tikai par ljoti lielu naudu. Redzeeju kaa tie austrieshi, vaacieshi un itaalji ar tiem us&a dranjkjiem mocaas pa kalniem, neljaujot normaali braukt kalnu tatai latvieshiem ar alfam aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
jaa jaaa un tu gribēji, lai tas koka klucis vadās, iet un stūrējās tāpat kā GTA, ko?  c  shura

ai patiesība kāda tam šķirba, pofig tak.



liela shkjirba. braukt ar auto caur poliju uz eiropu ir veets tikai viena gadiijumaa- ja taa braukshana kaa process sagaadaa prieku un baudu. pavadiit divas diennaktis pretiigaa smirdoshaa, neertaa un neejoshaa busaa ir mozaika

nav nosleepums, ka laiciigi plaanojot un rezervejot, lidojums + auto noma vai vilciens/buss uz vietas ir leetaak nekaa celjot ar auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
esi kaut reizi iekāpis 156 pakaļbeņķī? es esmu - 1 reizi, man pietika. usa mēslā var izstiept kājas. un buss šūpojās, zvalstās utt. nevis cieti kratās pa bedrēm. protams šoferim no brauktprieka nekas netiek, tas nu gan ir fakts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Voyager tipa aparāti ar 3.8 AWD arī der. tur IR nesalīdzināmi ērtāk kā 156 AR Wink


buļļa kaka!
vēl ne ar vienu auto nav bijis tā, ka nobraucot vairāk par 5h man nesaapeetu mugura. Liidz pagaajusho vasaru sadomaaju aizbraukt liidz alpiem ar AR156 MOMO aadas benjkjiem. Divas dienas katru pa 12-14h mashiinaa, bet fiziski svaigs, kaa peec riita dushas super Ar Voyager mani pa kalnu serpantiiniem tai autombiilii dabuutu tikai par ljoti lielu naudu. Redzeeju kaa tie austrieshi, vaacieshi un itaalji ar tiem us&a dranjkjiem mocaas pa kalniem, neljaujot normaali braukt kalnu tatai latvieshiem ar alfam aiwa



shitaa pirms paaris gadiem ar KIA Carneval iekuulaamies afigenaakajaa Alpu paarejaa kaut kur starp Austriju un Vaaciju. bezmaz raudiens naaca laizhot garaam kaarteejo GTA Alfu, 911 Porshu u.c. Sad Sad Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

shitaa pirms paaris gadiem ar KIA Carneval iekuulaamies afigenaakajaa Alpu paarejaa kaut kur starp Austriju un Vaaciju. bezmaz raudiens naaca laizhot garaam kaarteejo GTA Alfu, 911 Porshu u.c. Sad Sad Sad


muhaaaaa  aiwa

ja Tu pēc tā spried par visiem busiem, tad ir tas pats kas izbraukt ar Sangyong Kyron un teikt ka visi dzhipveidīgi aparāti ir kakas, tai skaitā arī RangeRover.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lieku roku uz sirds uz droshi saku- visi dzhipveidiigie ir kakas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
lieku roku uz sirds uz droshi saku- visi dzhipveidiigie ir kakas shura


vienreiz pabraukaajos ar Honda CRV dzhipveidiigo, un nav nemaz tik liela kaka... tiiri eerti... protams es esmu pieradis pie parastajaam mashiinaam un taapee man diez ko nepatika taa "kaa uz tronja" seedeeshana, bet kopumaa bija ok...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

nav nosleepums, ka laiciigi plaanojot un rezervejot, lidojums + auto noma vai vilciens/buss uz vietas ir leetaak nekaa celjot ar auto.


Gribu shito redzeet uz papiira Razz Arii shis variants ir neskaitaamas reizes apspriests un kalkuleets. Pagaidaam viennoziimiigi uzvar normaala vieglaa automashiina ar naktsgulju Polijaa. Punkts. Manispeec varat braukt kaut ar JohnDeere uz Mezopotaamiju hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
elbee rakstīja:
lieku roku uz sirds uz droshi saku- visi dzhipveidiigie ir kakas shura


vienreiz pabraukaajos ar Honda CRV dzhipveidiigo, un nav nemaz tik liela kaka... tiiri eerti... protams es esmu pieradis pie parastajaam mashiinaam un taapee man diez ko nepatika taa "kaa uz tronja" seedeeshana, bet kopumaa bija ok...


CRV ir viena no lielaakajaam dzhipveidiigo kakaam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:

nav nosleepums, ka laiciigi plaanojot un rezervejot, lidojums + auto noma vai vilciens/buss uz vietas ir leetaak nekaa celjot ar auto.


Gribu shito redzeet uz papiira Razz Arii shis variants ir neskaitaamas reizes apspriests un kalkuleets. Pagaidaam viennoziimiigi uzvar normaala vieglaa automashiina ar naktsgulju Polijaa. Punkts. Manispeec varat braukt kaut ar JohnDeere uz Mezopotaamiju hammer


piereekjini mashiinas cenu, amortizaaciju, riepu nodilumu. ja brauc ar Alfu, kurai ir TS dzineejs, tad paariitis taadu braucienu un jau siksna jaamaina naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
haha


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
precizējums

pilnvaru vari pats uzrakstīt uz rūtiņlapas  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ceļošana ar auto 
Nu manā pērnvasaras ceļojuma budžetā robu iecirta ģeneratora maiņa pie dīlera Dženovā.

Un tā kā tas notika tieši 5dienas vakarā, pasākums ievilkās līdz 2-trdienai. Dženova tika apskatīta KĀRTĪGI - vismaz labi, ka bija vasaras šmotku izpārdošana ar 70% off, līdz ar to nebija kurnēšanas no mīļotās sievietes puses Very Happy

Toties nesanāca kārtīgi apskatīt Francijas dienvidus Sad


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database