Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Nākošais
kompīši
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Urāāā! :) 



_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ta pozdravļajem! Ir jau ir yo dzelzis!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas Tev pa ābolu?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir Mini Mac.

Bet teikšu kā ir - ļaudis, jūs dzīvojat tumsā Smile

Šobrīd pieslēgti abi kompji pie monitora - uz pīsli itin nemaz negribas pārslēgties Smile

Cieņa, respekts un paldiess Ogotājam. Ceru, ka saproti, kādēļ vakar nobruka radara pārvilkšanas pasākums shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man ir Mini Mac.

Bet teikšu kā ir - ļaudis, jūs dzīvojat tumsā Smile

Nu Nu. Aabols ir labi, bet ne visiem pielietojumiem. Un taa tas skiet buus veel ljoti ilgi. Tad jau specifiskaam vaidziibaab Mac OS var uzlikt kaa otro OS uz pc un arii buut laimiigam  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mac ir imo vairaak domaats grafiskaas vides darbonjiem... itkaa stradaat ar visiem tiem 3dmax utt ir baig eerti uz mac...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ļa ļa ļa.

Pastrādājiet, pačamdiet to alumīnija klavieri, paskatieties kā logi verās un tad runājiet Smile ekselis arī uz maka ir ekselis btw


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ar exeli nav jaastraada... man ikdienaa ir Autocad's


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Bet teikšu kā ir - ļaudis, jūs dzīvojat tumsā Smile




nu bet dabiigi naac tas safari gan ir suuds. es domaaju- kaadu nedeelju palietoshu, pieradiishu, buus viss forshi, aatri.. a hren, taa arii nepieradu. firefox tomeer kaplee riktiigaak yo


ja norobezhojas dizaina, stila un citaam nenoveerteejamaam fishkaam, tad man peec pusgada (vai pat jau vairaak) lietoshanas patiik, ka:

- straadaa stabili. nav nekas uzkaaries, pazudis, peekshnji aizveeries
- joprojaam straadaa tik pat aatri kaa pirmajaa dienaa tb nav viirusu un visaadas hernjas, ko windows ievelk sevii kaa magneets, pieinstalee pilnus visus startapus, visus paarluukus.
- bez iipashaam datoru zinaashanaam liidz shim esmu ticis ar visu galaa izmantojot "tika" metodi. vobshem tas ir kaa windows mobile, kur viss ir caur dirsu, saliidzinajumaa ar eriksona simbianu, kas ir akujena funkcionals un tai pat laikaa elementaars. vieniigi apple to savu osu ir speejushi salikt kopaa ar dzelzi taa, ka nekas nekaras un negljuchii. eriksonam tas taa arii nav izdevies shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
smic rakstīja:
Man ir Mini Mac.

Bet teikšu kā ir - ļaudis, jūs dzīvojat tumsā Smile

Nu Nu. Aabols ir labi, bet ne visiem pielietojumiem. Un taa tas skiet buus veel ljoti ilgi. Tad jau specifiskaam vaidziibaab Mac OS var uzlikt kaa otro OS uz pc un arii buut laimiigam  shura



kaut vienu, luudzu, nosauc? es taa arii neesmu atklaajis. arhicad nav prieksh maka, toties ir autocad, bet man gan nevajag ne vienu ne otru. un dazhas iecieniitas un populaaras datorspeeles nav, bet prieksh taa uz maka var uzlikt windowsu naac


vieniigaa PC priekshrociiba imo ir cena un jauda. tb par vienu un to pashu ciparu var dabuut mochnaaku PC. viss.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PC ir lego, man liekas ar Macu tā nevar spēlēties. Tjūnēt var Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja PC ir lego, tādā gadījumā mac ir helikopters ar tālvadību Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Puikas, puikas. Mees visi zinam, ka muusu gailiitis ir pats lielaakais, ka protam izpuust cigareshu duumus smukaakaa apliitii, ka muusu papi ir stipraaki par juusu papiem un muusu mammas smukaakas par juusu mammaam, bet katram ir savs viedoklis. Mac vs PC: es savu datorievadu saaku tieshi ar Mac. Arii laikaa, kad stradaaju ar Pc, dazjkaart naacaas atgriezties pie maka - rezjumee: aatrdarbiibas zinjaa man vienmeer paticis maks, bet eertaak atrasties Pc videe, jo padomus vieglaak prasiit.
Ja man tagad buutu jaapeerk jauns kompis, es droshi vien pirktu Pc - vairaak var apchakareet Geitsa kungu. Stiivu tomer man kautkaa neceljas - taada pietaate pret cilveeku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
mac ir imo vairaak domaats grafiskaas vides darbonjiem... itkaa stradaat ar visiem tiem 3dmax utt ir baig eerti uz mac...


Tā diemžēl domā daudzi. Tas tā arī bija... līdz ~2001. gadam shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
Bet teikšu kā ir - ļaudis, jūs dzīvojat tumsā Smile


nu bet dabiigi naac tas safari gan ir suuds. es domaaju- kaadu nedeelju palietoshu, pieradiishu, buus viss forshi, aatri.. a hren, taa arii nepieradu. firefox tomeer kaplee riktiigaak yo


Firefox kaplē ar to, ka ver un rāda praktiski visu un vienmēr. Safari mēdz spītīgi pretoties piem. korektai "draugu" galeriju lietošanai. Ērtības labad kāreiz Ugunslapsu lietoju arī pats. Safari ir viens būtisks pluss - ātrums. Un elbee piezīmi par tabbed browsing kāds beidzot tur ir ņēmis vērā naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database