Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
SOS.LUDZU PALIDZIET ATRAST SERVISU
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autumriga rakstīja:
vel viens jautajums - vai kads zin-kur var nopirkt kadu gramatu par 156 alfu?


Nevar


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autumriga rakstīja:
bet ka ar vinu labak atrast kopigu valodu?man pagaidam nesanaca. Crying or Very sad


nu ja laikam jau ja paaris meenesos var pie sasas atstaat kaadus paarsimts Ls tad jau valodu var atrast Smile

un galu galaa GTA taks eksperimentu auto kuru taisot taks var ieguut pieredzi Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu tad, pienapaka, welcome to the club naac Saša jau nevienam arī atklātā textā nesaka: "Man liekas tu esi foršs čalis, es Tevi ielaidīšu ātrāk un bez rindas" shura


jaa nu ar vinu taa pagruuti krieviski visu izstaastiit man tiiram Latvietim Smile tad jau laikam sis nesaprot un laiz mani bez rindas c
nu bet cereesim ka visi darbi ko sis kantoris veic arii tureesies  Rolling Eyes

nu ja un saša ir gatavs eksperimenteet un tas man tiik Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
autumriga rakstīja:
vel viens jautajums - vai kads zin-kur var nopirkt kadu gramatu par 156 alfu?


Nevar


Grāmatu laikam nav, bet ir:
* EPER
* Alfa Romeo 156 workshop manual
* Autodata - sho to var tur atrast
* Un vēl kaut kāds RTA manuālis itāļu valodā
* Mitchell on demand - tur tikai info lidz 164 alfai
* Tolerance Data 2005 - laba lieta, parādīts kā katrs sensors izskatās, elektroshēmas, kā noteikt kļūdas bez diagnostikas iekārtas.. Tas laikam arī viss kas man ir par Alfām Wink

Ja kādam kaut kas interesē tad PZ Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pienapaka rakstīja:
autumriga rakstīja:
bet ka ar vinu labak atrast kopigu valodu?man pagaidam nesanaca. Crying or Very sad


nu ja laikam jau ja paaris meenesos var pie sasas atstaat kaadus paarsimts Ls tad jau valodu var atrast Smile

Vo! Wink + vēl alfista attieksmes jautājums. Ja redzēs, ka uz servisu ierodies tikai tad, kad vārsti no motora lien ārā un kardāns velkās pa zemi ( shura ), tad ļoti iespējams, ka tiksi ievietots rindā "pēc pāris mēnešiem.  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savējo vedu uz "Veģu auto" Torņakalnā. Viss ir labi. Esmu tur redzējis arī citas AR.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Milzigs paldies. meginasu atdot masinu Sasai un pierunat salabot

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu tad, pienapaka, welcome to the club naac Saša jau nevienam arī atklātā textā nesaka: "Man liekas tu esi foršs čalis, es Tevi ielaidīšu ātrāk un bez rindas" shura


 mani ar mani ar klubam pieskaitiet Smile naakoshaa riitaa atdodu tajaa pashaa vakaraa sanjemu, lai arii kas tas buutu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad palīdziet!Kurš zin,kuram ir gadījies pirkt vai mainīt 166 pečkas motoriņu..Kur?pa cik?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Nu tad palīdziet!Kurš zin,kuram ir gadījies pirkt vai mainīt 166 pečkas motoriņu..Kur?pa cik?


156 bija ~ 70 Ls, nu un 166 bik dārgāk laikam. Pie slavenā Sašas Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Selespeed kārbas remonts pa lēto:

Citāts:
Hi guys,

I want to inform you, cuz i bought my 99 alfa 156 selespeed with faulty hydraulics pump, and dealer said it needs replacement . It's ~400 euros, but i found somewhere in the forum that that prob may be caused by weared carbon brushes in electrical motor.
And that was true, when i got selespeed light on i stopped the car shut down the engine, opened lid, and with drivers door opened cnocked with wheels key hydraulics pump....and it started to rotate...so you know thats problem somewhere with electrical contact between carbon brushes and motor.
SO!...I bought car to the dealer, and luckily there works my old mate. I described him about my prob. and asked if they can change brushes...answer was positive...and after good 5 hours i drove my bella again...2 months with her and no probs after repair. God bless forums like that and some brain in my head to sit here for some 20 hours to read all posts bout selespeed...
Thats true peepz...dont waste your cash...check forum and you save your money...MY COMPLETE BILL WAS 76.20 euros so i saved about 320...and brushes from AUDI 100(c4) saloon ventilator fits exactly!!!
Thats my information...
AND: MAYBE SOMEONE KNOWS WHEN SELESPEEDS WAS RECALLED? I KNOW WHAT MY CAR HAVE HAD ACTUATOR REPLACED AT 2000.07(IS THIS GOOD?), AND SAME PUMP AT 2000.11...somebody knows that?

Thanx.


Alfaowner.com

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar biju Bosh servisā "Rolis", Čiekurkalnā (ierastais "Veģu auto" paši mani turp aizsūtīja).
Dzinēja diagnostika + gaisa masas mērītājs + sīkumi.
+1 no manis viņiem, galvenokārt, par attieksmi.
Cipari arī nebija kosmiski.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Nu tad palīdziet!Kurš zin,kuram ir gadījies pirkt vai mainīt 166 pečkas motoriņu..Kur?pa cik?
vai atradi pečku,kādi simptomi ka viņa tev beigta vai nesilda????


_________________
Ja kādam ir nepieciešami profisionāli instrumenti ka ari servisa iekārtas droši rakstāt,ir iespēja pieslēgt mašīnu pie kompjūtera un dzēst kļūdas un uztaisīt diagnostiku!!!!rakstāt pz.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai nava kāds meistars kas par nelielām naudiņām varētu mazliet pataisnot bleķus,maziņa šmuce sanākusi paziņam!!!


_________________
Ja kādam ir nepieciešami profisionāli instrumenti ka ari servisa iekārtas droši rakstāt,ir iespēja pieslēgt mašīnu pie kompjūtera un dzēst kļūdas un uztaisīt diagnostiku!!!!rakstāt pz.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database