Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Re: Lizings
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es ka jurists redzu baigo risku ari prieks pirceja. Tipa es naudu iedodu dzekam, kurs it ka nopiks, it ka pardos man lizinga etc. Tai pat laika man ir vel viens draudzigais dzeks, kuram es pilnigi reali esmu parada ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu protams, ka ir risks. Ideaalaa variantaa, protams, buutu pierunaat kaadu firmu, lai atved un tad pa taisno kaartot liizingu. Bet es laikam hren vestu. Ja tev peekshnji ienaak praaaa pa to meenesi paardomaat, kur man, bljin, peec tam baazt to GTA? shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vot šitā visādus fofāgenus un bembjus var vest. A gta pēc tam varēs pac dzinējs braukt, ja atklāsies pēc atvešanas motorschaden piemēram.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu protams, ka ir risks. Ideaalaa variantaa, protams, buutu pierunaat kaadu firmu, lai atved un tad pa taisno kaartot liizingu. Bet es laikam hren vestu. Ja tev peekshnji ienaak praaaa pa to meenesi paardomaat, kur man, bljin, peec tam baazt to GTA? shura


bet vai tad ta firma A2 tieshi ta nedara, ka tu iebaksti ar pirkstu Mobile.de lapa kadu dranduljetu gribi, tie aizbrauc, pa savu pikji panjem un tad saforme liiziiti sheit uz vietas.

protams jarekjinas ar komisiju par shadu pakalpojumu, toties viss droshi un saprotami.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tomeer nesaprotu, nah tas chalis ir vajadziigs? sameklee mashiinu, vienojies ar paardeveeju par cenu (shito dalju paareejos gadiijumos savaaks tas chalis), vienojies par samaksas veidu (paarskaitiit peec reekjina vai aizvest naljiku) un suuti treileri pakalj mashiinai (~500 euro) vai brauc pakalj pats, tad arii naudu var sastuukjeet kabataas un aizvest naljikaa (tas gan arii izmaksaas vismaz tos pashus 500 euro). atpakalj var arii nebraukt caur poliju, bet doties uz praami. iizii! Smile


paardot liizingam sauc arii par atgriezenisko liizingu vai ko tml. es 166 taa pirku. nopirku naljikaa, jo taa vareeja lielaaku atlaidi izsist, peec tam aizbraucu uz brc, tad ar veerteejumu uz hansu un naakamajaa dienaa man bija kontaa 90% no brc veerteejuma. iizii! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es tomeer nesaprotu, nah tas chalis ir vajadziigs? sameklee mashiinu, vienojies ar paardeveeju par cenu (shito dalju paareejos gadiijumos savaaks tas chalis), vienojies par samaksas veidu (paarskaitiit peec reekjina vai aizvest naljiku) un suuti treileri pakalj mashiinai (~500 euro) vai brauc pakalj pats, tad arii naudu var sastuukjeet kabataas un aizvest naljikaa (tas gan arii izmaksaas vismaz tos pashus 500 euro). atpakalj var arii nebraukt caur poliju, bet doties uz praami. iizii! Smile


paardot liizingam sauc arii par atgriezenisko liizingu vai ko tml. es 166 taa pirku. nopirku naljikaa, jo taa vareeja lielaaku atlaidi izsist, peec tam aizbraucu uz brc, tad ar veerteejumu uz hansu un naakamajaa dienaa man bija kontaa 90% no brc veerteejuma. iizii! Smile


tas chalis tad jau tochna vairs nav vajadzigs, bet tad vien varetu but runa par to chali kas pikji gatavs aizdot lidz lizites saformesanai, par ko autors, cik noprotu, ir ari ieinteresets.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies elbee. Tagad ir +/- skaidrs. Bet varbut vari precizet vai ar brc un hansabanku ir nepieciesams vienoties pirms ta GTA tiek reali nopirkta. Butu pastulbi nopirkt GTA pa baigo piki, kad lizinga Tev pec tam neidod pat 90%.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
tas chalis tad jau tochna vairs nav vajadzigs, bet tad vien varetu but runa par to chali kas pikji gatavs aizdot lidz lizites saformesanai, par ko autors, cik noprotu, ir ari ieinteresets.


Ta laikam ir 100% autora pasa problema  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:

Ta laikam ir 100% autora pasa problema  Very Happy


un nopirktais GTA ari Wink galvenais jau shaja ir rezultats nevis process Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a nevar kautkaa caru visaadiem starptaustiskajiem liizingiem (ge money utt) ie mobile.de piem. ar paraadaas  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Reku: http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?p=44342#44342
Piedāvā tādu atrakciiju kā atvest naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es tomeer nesaprotu, nah tas chalis ir vajadziigs? sameklee mashiinu, vienojies ar paardeveeju par cenu (shito dalju paareejos gadiijumos savaaks tas chalis), vienojies par samaksas veidu (paarskaitiit peec reekjina vai aizvest naljiku) un suuti treileri pakalj mashiinai (~500 euro) vai brauc pakalj pats, tad arii naudu var sastuukjeet kabataas un aizvest naljikaa (tas gan arii izmaksaas vismaz tos pashus 500 euro). atpakalj var arii nebraukt caur poliju, bet doties uz praami. iizii! Smile


paardot liizingam sauc arii par atgriezenisko liizingu vai ko tml. es 166 taa pirku. nopirku naljikaa, jo taa vareeja lielaaku atlaidi izsist, peec tam aizbraucu uz brc, tad ar veerteejumu uz hansu un naakamajaa dienaa man bija kontaa 90% no brc veerteejuma. iizii! Smile


nu šitais arii ir risks, jo sanaak braukt divreiz, jo tik lielas summas nevar bez pasa suutiitaaja klaatbuutnes paarsuutiit un kur garantija ka paardeveej nemuld?! tie kas tirgo auto viniem ir savi gali un sadarbiibas partneri, kas atvieglo daudzus procesus un ja protams grib piedziivojumu tad jau pasam labaak braukt..bet ja grib drosi tad labaak caur virmu, jo firma vismaz tik daudz uznemaas kaa atvest tiesi taadas komplektaacijas GTA kaads buus mobile.de un ar firmu tu jau vienojies par ciparu kaadu tu maksaasi..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ir 21. gadsimts :) 
1. var veikt pārskaitijumu no sava konta uz vācieša kontu (privāto, ja viņš taisa kaut kādus šmuguļus). Ibankas ta darbojas ? hammer

2. reverso (atgriezenisko) līzingu protams vajag sarunāt iepriekš. Savādāk var sanākt, ka esi iekļuvis kredītreformas datu bāzē un līzingu vari dabūt tikai firmā ar 30 % interesi  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database