Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Pardodu GTV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3000ls alga par ljaunu nenaktu, ja bez GTV gribas arii dziivokli, sievu, beernus, celjojumus... shura

kaapeec nepirkt 10gadiigu 200k km noskreejushu GTV:
1) tas pliisiis visnegaidiitaakajos un nepiemeerotaakajos brizhos
2) uztureeshanas izmaksas nav prognozeejamas. shtrunts, ka daargi, galvanais, ka tev vienmeer buus jaatuur taads kaa rezerves fonds, tipa pashapdroshinaashanaas.
3) baigi nepraktisks ka ikdienas auto. ciets, zems, neeerts, skaljsh utt.

par izmaksaam esmu rakstijis arii agraak. ieveertee shito orienteejosha priekshstata guushanai http://www.alfaworkshop.co.uk/alfa_gtv_history.shtml

par konkreto mashiinu neko nezinu, nekomenteeshu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taatad meeginaashu komenteet.
1) kaapeec "nee". Taapeec, ka ir citas prioritaates un uzdevumi. Taapeec, ka ir svariigaakas lietas peedeejaa laikaa par, kaut skaistu un azartisku, tomeer dzelzsgabalu. Taapeec, ka vajag ikdienas auto un GTV gruuti par taadu nosaukt, ja vien neesi jauns un/vai vientulsh psihs Wink Divus auto savukaart ne varu nedz arii gribu uztureet. 4 riepu komplekti, 2 elljas mainjas un turklaat tas viens no vinjiem ir visu laiku jaaskruuvee un jaapucee.
2) bet... ja kaadam(-ai) tomeer taas praktiskaas lietas ir plusmiinus vienaldziigas un/vai ikdienaa nav nekur daudz jaabraukaa, tad shis nu ir aparaats, kas ir jaanjem. Par shaadu cenu var nopirkt tikai paruuseejushu opel astru Very Happy Tas GTV leetaaks vairs nekljuus nekad.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Jaa, saki kaapeec ne. Es arii gribu zinaat Smile
Nav taa ka vajag 3000Ls algu lai uztureetu to auto. Es, protams, saprotu, ka tas nav golfs, bet tomeer...
Peec tehniskajiem raadiitajiem skatos, ka bendzhu eed ar meeru. Vismaz saliidzinot ar 156 2.5 ?
Visbeidzot, vai varam sarunaat test drive?



Bendzu ed tapat ka AR 156 2.5.
Test drive varam sarunat pat sodien vakara vai ritdien vakara (pec darbas).
Naudu vajag steidzami !
Ja sodienas / ritdienas pienemsi lemumu ka nemsi manu GTV tad runasim par papildus bonusiem.


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Taatad meeginaashu komenteet.
1) kaapeec "nee". Taapeec, ka ir citas prioritaates un uzdevumi. Taapeec, ka ir svariigaakas lietas peedeejaa laikaa par, kaut skaistu un azartisku, tomeer dzelzsgabalu. Taapeec, ka vajag ikdienas auto un GTV gruuti par taadu nosaukt, ja vien neesi jauns un/vai vientulsh psihs Wink Divus auto savukaart ne varu nedz arii gribu uztureet. 4 riepu komplekti, 2 elljas mainjas un turklaat tas viens no vinjiem ir visu laiku jaaskruuvee un jaapucee.
2) bet... ja kaadam(-ai) tomeer taas praktiskaas lietas ir plusmiinus vienaldziigas un/vai ikdienaa nav nekur daudz jaabraukaa, tad shis nu ir aparaats, kas ir jaanjem. Par shaadu cenu var nopirkt tikai paruuseejushu opel astru Very Happy Tas GTV leetaaks vairs nekljuus nekad.



1) 100% piekritu
2) 101% piekritu

 Laughing


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
3000ls alga par ljaunu nenaktu, ja bez GTV gribas arii dziivokli, sievu, beernus, celjojumus... shura

kaapeec nepirkt 10gadiigu 200k km noskreejushu GTV:
1) tas pliisiis visnegaidiitaakajos un nepiemeerotaakajos brizhos
2) uztureeshanas izmaksas nav prognozeejamas. shtrunts, ka daargi, galvanais, ka tev vienmeer buus jaatuur taads kaa rezerves fonds, tipa pashapdroshinaashanaas.
3) baigi nepraktisks ka ikdienas auto. ciets, zems, neeerts, skaljsh utt.

par izmaksaam esmu rakstijis arii agraak. ieveertee shito orienteejosha priekshstata guushanai http://www.alfaworkshop.co.uk/alfa_gtv_history.shtml

par konkreto mashiinu neko nezinu, nekomenteeshu.


aga  Laughing  tapec tu ari brauca ar GTV  Laughing


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Turklaat nebuut ne pirmaa GTV taa vinjam Smile Galiigi debils tas elbee! shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm  Rolling Eyes
Nu man vajag ikdienai, bet uz darbu man nieka 10km turp atpakalj.
Esmu diezgan jauns un nepraktisks. (lai neteiktu psihs  Confused ).
Gjimenes man nav, kas buutu jaaliek uz aizmugureejaa benjkja. Vareetu gan buut probleemas ar sleepeem.
Cik vinjsh eed braucot pa shoseju taa mieriigi  horse  ?
Cik Ls meenesii videeji aiziet apkopei? Saprotu - neprognozeejams, bet tomeer...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Hmm  Rolling Eyes
Nu man vajag ikdienai, bet uz darbu man nieka 10km turp atpakalj.
Esmu diezgan jauns un nepraktisks. (lai neteiktu psihs  Confused ).
Gjimenes man nav, kas buutu jaaliek uz aizmugureejaa benjkja. Vareetu gan buut probleemas ar sleepeem.
Cik vinjsh eed braucot pa shoseju taa mieriigi  horse  ?
Cik Ls meenesii videeji aiziet apkopei? Saprotu - neprognozeejams, bet tomeer...


Nu izskataas, ka shii ir iistaa mashiina Tev. Sleepes ieliksi salonaa (sleepot gan, es domaaju, brauksi viens pats, ja vien neesi punduris ar 0,8m garaam sleepiiteem).
Turbodzineejam ir briinishkiiga iipashiiba - ar to VAR taupiit degvielu, vienkaarshi negriezhot dzineeju liidz turbozonai. Jautaajums gan: kursh to spees ar GTV? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Hmm  Rolling Eyes
Nu man vajag ikdienai, bet uz darbu man nieka 10km turp atpakalj.
Esmu diezgan jauns un nepraktisks. (lai neteiktu psihs  Confused ).
Gjimenes man nav, kas buutu jaaliek uz aizmugureejaa benjkja. Vareetu gan buut probleemas ar sleepeem.
Cik vinjsh eed braucot pa shoseju taa mieriigi  horse  ?
Cik Ls meenesii videeji aiziet apkopei? Saprotu - neprognozeejams, bet tomeer...


Es ikdiena braucu ~ 50 km (lidz darbai un atpakal), no tas - puse pa soseju. minimali kas man izdodas pa soseju bija ~ 8.3 L / 100 km pie ~ 85 - 95 km / st. Bet ilgi izturet nav iespejams.
 Laughing


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu davai ka tad atraksti - osha@tvnet.lv
Sarunaasim testdrive lai es saprastu vai patiik tik ljoti lai nokljuutu shii auto verdziibaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Nu davai ka tad atraksti - osha@tvnet.lv
Sarunaasim testdrive lai es saprastu vai patiik tik ljoti lai nokljuutu shii auto verdziibaa.



izbrauc. un ne tikai kvartaalu, bet kaadu stundu pa dazhaadiem celjiem, segumiem, situacijaam un tad jau redzees- patiik vai nee. ja buus smaids liidz ausiim un bezmiegs klaat, tad var njemt ciet. ja ne taa ka ljoti, tad labaak nepirkt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Nu davai ka tad atraksti - osha@tvnet.lv
Sarunaasim testdrive lai es saprastu vai patiik tik ljoti lai nokljuutu shii auto verdziibaa.

Ar šo auto testdraivā jāizbrauc divās vietās
1) biķernieku iela līdz JUglas papīrfabrikai, lai saprastu cik viņš labs
2) Gaisa tilts pie VEF, lai saprastu, cik viņš šaūsmīgs
Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Morientes rakstīja:
Nu davai ka tad atraksti - osha@tvnet.lv
Sarunaasim testdrive lai es saprastu vai patiik tik ljoti lai nokljuutu shii auto verdziibaa.



izbrauc. un ne tikai kvartaalu, bet kaadu stundu pa dazhaadiem celjiem, segumiem, situacijaam un tad jau redzees- patiik vai nee. ja buus smaids liidz ausiim un bezmiegs klaat, tad var njemt ciet. ja ne taa ka ljoti, tad labaak nepirkt.



ok, pirmaam kaartaam paarbaudiishu dzelzhu izturiibu un droshiibas spilvenus  Laughing
bezmiegs no taa vien, ka domaaju par shitaada briinuma pirkshanu
ss.lv veel shitaads joks paraadiijies - http://ss.ss.lv/msg/lv/56/2757/110244/UngIHkllQw==.html
kaadi komentaari?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Morientes rakstīja:
Nu davai ka tad atraksti - osha@tvnet.lv
Sarunaasim testdrive lai es saprastu vai patiik tik ljoti lai nokljuutu shii auto verdziibaa.

Ar šo auto testdraivā jāizbrauc divās vietās
1) biķernieku iela līdz JUglas papīrfabrikai, lai saprastu cik viņš labs
2) Gaisa tilts pie VEF, lai saprastu, cik viņš šaūsmīgs
Smile


drosi ! piekare nekas negrab !  Very Happy
Cels uz papirfabriku vnk superigs, ipasi ja taja braukt 120 - 160 km /h  Cool
Gaisa tilts - ari bez problemam !


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
elbee rakstīja:
Morientes rakstīja:
Nu davai ka tad atraksti - osha@tvnet.lv
Sarunaasim testdrive lai es saprastu vai patiik tik ljoti lai nokljuutu shii auto verdziibaa.



izbrauc. un ne tikai kvartaalu, bet kaadu stundu pa dazhaadiem celjiem, segumiem, situacijaam un tad jau redzees- patiik vai nee. ja buus smaids liidz ausiim un bezmiegs klaat, tad var njemt ciet. ja ne taa ka ljoti, tad labaak nepirkt.



ok, pirmaam kaartaam paarbaudiishu dzelzhu izturiibu un droshiibas spilvenus  Laughing
bezmiegs no taa vien, ka domaaju par shitaada briinuma pirkshanu
ss.lv veel shitaads joks paraadiijies - http://ss.ss.lv/msg/lv/56/2757/110244/UngIHkllQw==.html
kaadi komentaari?


Da nu izbeidz. GTV vs 164 ir kaa saliidzinaat Itaaliju un Islandi. Abas skaistas un pa savam silda sirdi, bet nekaa liidziiga taam nav. Es njemtu GTV viennoziimiigi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database