Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 173, 174, 175  Nākošais
Vajag padomu...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
imho jebkuras turēs ļoti ilgi....kādus 50Kkm vai pat 100Kkm, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
j.k. rakstīja:
hmm.. man diezgan grūti iedomāties civilizētas braukšanas apstākļus kuros varētu sajust aizmugurējo uzliku kvalitāti Very Happy


...ar vārdu "izmēģināt" es biju domājis tikai un vienīgi - cik ilgi viņas turēs un vai nečīkstēs - respektīvi kāda ir to kvalitāte... Wink



riskeeshu apgalvot, ka tik ilgi, cik izturees jaunaas pakaljuzlikas, tu ar to mashiinu diez vai nobrauksi Wink ar domu, ka uzlikas turees ilgi nevis mashiina nojuks aatri shura


...O nē es esmu fans un braukšu ar savu spaini vēl gadus 2 vai 3 neskatoties uz to, ka pa to laiku būšu viņā ielicis vēl vienu spaini... Very Happy, vienīgi ko es varētu apsvērt - atdzīt GTA spaini no fričiem un man būtu vienīgais GTA spainis Latvijā... Cool ...protams sarkans, bet tas tā suņa murgi pagaidām... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTA SW  yo  yo  yo
Esmu PAR!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gros auto bremžu klučusx pirkt nedrīkst.es savā laikā kad vajadzēja mainīt pr.klučus,iepisu kapeiku un nopirku Grosā pa lēto.Rezultātā tagad braukāju čīkstēdams Mad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir pajkaļā magneti marelli kluči, nekas tur nečīkst. var ņemt Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kam ir gadījies kad pēkšņi navigācijas sadaļā prasa ievadīt kodu?Un radio kods neder...a?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
kam ir gadījies kad pēkšņi navigācijas sadaļā prasa ievadīt kodu?Un radio kods neder...a?


taa vish i, navigaacijai ir savs kods

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir tāda problēma, man mājas lielajos plašumos ir pazudusi viena mašīnas atslēga  Embarassed  vai varētu būt šķēršļi paņemt no kkāds citas detaļu alfas un pārlikt uz manējo, iegūstot divas atslēgas??? vai tur kkādi kodi utt ir???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 2.0 JTS ar 70 000 km nobraukumu, interese tipiskie terini (ja var uzzinat apm. izmaksas, butu labi)
- ir zinams ka JTSam ir 4 lambdas, pie kada noskrejiena zondi nomirst? Vai mirst visi kopa un cik tie maksa?
- ir mainita zobsiksna ar rullem un variatoru, ir mainitas sveces
- sajugs nav mainits ($?)
- piekare ir kopta bet kas konkreti ir mainits nav zinams (amortizatori?)
- TI paka = sporta piekare, kas tas nozime? Citi amishi, citas bukses? Kas tieshi? (interesee izmaksas)

Kungi, kur jaskatas pie tada noskrejiena un par kadu summu iet runa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja mashiina labi kopta, nav nodziita, nav krukjiita dauziita, tad njem tik ciet. lambdas nemaz taa katru dienu nemirst. pat ja nomirst, tad maksaa ap 50ls un nomainaas 10 minuutees. ja nekas nav dariits ar piekari, tad 70k km ir bridis, kad pamazaam var saakt visu mainiit. visu. sharas, bukses amortus, visu. iipashi, ja braukts latvijaa. taadaa gadiijumaa arii radiatoram buus kirdik. bremzhu diski uz 70 km buus savu muuzhu jau nakalpojushi. un akjis droshvien ar vairs nav pirmaa svaiguma. utt. u.c.

sajuuga dziives ilgums atkarigs no braukshanas. man liekas, ka pie 70k km par to veel nebuutu veerts uztraukties.



vobshem vecs ir vecs un ar to jaarekjinaas. 70-100k km ir tas briidis, kad no mashiinas shkjiras taas pirmais vai max otrais iipashnieks, kuri to pirkushi jaunu vai gandriiz jaunu. un braukushi nevis remonteejushi. naakamais iipashnieks saak remonteet naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ar need help..? 
Pienāca aprīlis- dodos uz bauskas ielu (tehniskā) nu un 2 mašīnas pirms iebraukšanas boxā secinu ka nedegās atpakaļgaitas lukturi neviens! Info displejs mēmi lkusē, nekas nav izdedzis!?
Pirms ir bijusi slimība ar vadiem pie bagāžnieka vāka (locijuma vietā) bet tur viss stokos un ja būtu pušu info tak jādegās panelī! Kur varētu būt vainas?
Uzlīmi gan veiksmīgi dabūju (inpectoram dikti iepatikās alfa;)
 Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a tur nav kautkāds vads no kārbas, par to ka atpakaļgaita ieslēgta? moš tur problēma?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ar need help..? 
Oskus rakstīja:
Pienāca aprīlis- dodos uz bauskas ielu (tehniskā) nu un 2 mašīnas pirms iebraukšanas boxā secinu ka nedegās atpakaļgaitas lukturi neviens! Info displejs mēmi lkusē, nekas nav izdedzis!?
Pirms ir bijusi slimība ar vadiem pie bagāžnieka vāka (locijuma vietā) bet tur viss stokos un ja būtu pušu info tak jādegās panelī! Kur varētu būt vainas?
Uzlīmi gan veiksmīgi dabūju (inpectoram dikti iepatikās alfa;)
 Question


Dačiks pie kārbas. Tas ir mans domājums.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
a tur nav kautkāds vads no kārbas, par to ka atpakaļgaita ieslēgta? moš tur problēma?


nu ja vads vainīgs tad ifo jādegās- tas tak tāpat kā lampinieks būtu pārdedzis..? ne tā? Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oskus rakstīja:
j.k. rakstīja:
a tur nav kautkāds vads no kārbas, par to ka atpakaļgaita ieslēgta? moš tur problēma?


nu ja vads vainīgs tad ifo jādegās- tas tak tāpat kā lampinieks būtu pārdedzis..? ne tā? Confused


nu nav gan. vnk kārba nepasaka, ka tu ir atpakaļobā iestūķējis un līdz ar to nekas nenotiek ar lampiņām.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 173, 174, 175  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database