Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
PDA dzelži
Kādu PDA lieto?

Neapsaukājies, mēsls! 80% 80% ( 17 )
Palm 4% 4% ( 1 )
PPC 14% 14% ( 3 )

Balsis pavisam : 21
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Turklaat jaunajaam nokijaam baterijas sen vairs nav nekaadas izcilaas. soriieriksons utml. kantori normaali "ieliek" Cool


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
da neviens modernais telefons vairs ilgāk par trim dienām nevelk.

Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kādas 3 dienas  c Par ko jūs.

Nokijz e60. Ja ir ieslēgts pušmails ~ 20 h Mad
Ja ar auto zilzobs ~ 24 h  Evil or Very Mad
Ja tikai runā flame  - 24 - 36 h.

man somā vienmēr ir līdzu rezerves baterija. shura  Un tā ir lielā bača - 5c. c  Nevaru teikt ka jauna, bet nu sajāta toč nav. Vienmēr lādēju pilnus ciklus utt.

N95 tādā režīmā kā es runāju rupors  - var būt atslēgts viss, bet dienu netur.  emo


papild. Paskatijos log info. pēdējās 30 dienas = 64 1/2 st. iekšā un 65 1/2 st ārā. Kopā 130 st. sarunas Un tas ir ar visām lieldienām (tlf izslēgts) un 5 dienas Itālijā (tur esmu ļoti lakonisks  shifty ) Dodiet man tlf kurš "turēs" 2 dienas  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
kādas 3 dienas  c Par ko jūs.

Nokijz e60. Ja ir ieslēgts pušmails ~ 20 h Mad
Ja ar auto zilzobs ~ 24 h  Evil or Very Mad
Ja tikai runā flame  - 24 - 36 h.

man somā vienmēr ir līdzu rezerves baterija. shura  Un tā ir lielā bača - 5c. c  Nevaru teikt ka jauna, bet nu sajāta toč nav. Vienmēr lādēju pilnus ciklus utt.

N95 tādā režīmā kā es runāju rupors  - var būt atslēgts viss, bet dienu netur.  emo


papild. Paskatijos log info. pēdējās 30 dienas = 64 1/2 st. iekšā un 65 1/2 st ārā. Kopā 130 st. sarunas Un tas ir ar visām lieldienām (tlf izslēgts) un 5 dienas Itālijā (tur esmu ļoti lakonisks  shifty ) Dodiet man tlf kurš "turēs" 2 dienas  naac


nu ko, 54.2% darba laika tiek pavaditi plapajot... a tu ok 1188 superagents esi ?  Laughing

Labot:
oi, piedodiet, ja skaita tikai darba dienas, tad sanak 77,38% no darba laika Wink  - tochna agents

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet nopietni runajot par dzelziem:

Vai kadam Sony Erikdela lietotajam ar Symbianu ir izdevies kadu no navigacijam uzbazt virsu...

Jau kadu laiku neliek mieru shi keceriga doma izmantot telefonu ari ka navigatoru.

Cik esmu papetijis esmu atradis kopijas Tomtomiem tikai prieks nokijas (E60 serijam) SE ar to pilnigi nedraudzejas. Sanak ka symbians ir atsevisksh Nokijai un atsevisks SE?  hammer  Tas aptuveni ta pat ka Windows prieks DELL ir cits neka Windows prieks Lenovo !

a varbut tomtoms nemaz nav uzstiepjams uz Sony ericssona? Mosh jadoma par kaut kadu Route, Navigon vai vel sazin ko?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
navigācijai mellenes eot labas  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
SE k800i lakoniskā režīmā spēj novilkt 3 dienas.
Normāli - tiek lādēts katru otro nakti
Ar mp3 vai bluetooth - tā reāli diena.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
kādas 3 dienas  c Par ko jūs.

Nokijz e60. Ja ir ieslēgts pušmails ~ 20 h Mad
Ja ar auto zilzobs ~ 24 h  Evil or Very Mad
Ja tikai runā flame  - 24 - 36 h.

man somā vienmēr ir līdzu rezerves baterija. shura  Un tā ir lielā bača - 5c. c  Nevaru teikt ka jauna, bet nu sajāta toč nav. Vienmēr lādēju pilnus ciklus utt.

N95 tādā režīmā kā es runāju rupors  - var būt atslēgts viss, bet dienu netur.  emo


papild. Paskatijos log info. pēdējās 30 dienas = 64 1/2 st. iekšā un 65 1/2 st ārā. Kopā 130 st. sarunas Un tas ir ar visām lieldienām (tlf izslēgts) un 5 dienas Itālijā (tur esmu ļoti lakonisks  shifty ) Dodiet man tlf kurš "turēs" 2 dienas  naac


nu ko, 54.2% darba laika tiek pavaditi plapajot... a tu ok 1188 superagents esi ?  Laughing

Labot:
oi, piedodiet, ja skaita tikai darba dienas, tad sanak 77,38% no darba laika Wink  - tochna agents


Bendža dārgs, viss jārisina pa tlf.  Wink

īstenībā pats bik axujel  Shocked es runāju daudz, bet ne jau TIK daudz. Mož tas ir par 30 d X 24 h. Tā kā es telefonu naktī zislēdzu, tad tie procenti veidojas savādāki.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aifons vislaik bakstot, lietojot e-pastu, safari, speeleejot speeles, luurot youtube vigjikus un citaadas muljkjiibas noiet stundas 30. videeji reizi dienaa jaapalaadee lai buutu "droshajaa pusee" Wink

nokia e50 lietoju daudz mazaak, principaa tikai runaajot + opera mini shad tad, vareeja novilkt 48h, bet taa shaubiigi. otraas dienas vakars jau uz vienas palkas aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaa jums pietiek tam visam laika? c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
navigācijai mellenes eot labas  Wink


iespejams, tikai mani galigi neiterese mellenes, es gribu navi uz SE uzbazt.

Any ideas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="NIKSONS"][quote="xls99"]
NIKSONS rakstīja:
kādas 3 dienas  c Par ko jūs.


Bendža dārgs, viss jārisina pa tlf.  Wink

īstenībā pats bik axujel  Shocked es runāju daudz, bet ne jau TIK daudz. Mož tas ir par 30 d X 24 h. Tā kā es telefonu naktī zislēdzu, tad tie procenti veidojas savādāki.


Moš iegādājies stacionāro telefonu? Mr. Green


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sheit ir labs forums visaadiem mazajiem dzlezjiem, paliidzees arii ar softiem, tikai jaaregjistreejas, lai novilktu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database