Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
kādu alfu ieteiksiet kā pirmo?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kādu alfu ieteiksiet kā pirmo? 
Sveiki, neesmu vēl AR īpašnieks, bet doma tāda ir. Kādu ieteiktu man kā pirmo? Cena ap 2000-3000 EUR.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur jau tikai kāds spainis (145/146) vien sanāk. Varbūt kada 155 ar. Kā pirmo varbūt vajag to ko vieglāk būs pārdot. Nebūs ilgi jāmocās, ja nu neiet pie sirds tās alfas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādas tad vieglāk tirgojās? Un cik uzticamas vispār ir, cik daudz sanāk remontēt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaa pirmo Alfu vai kaa pirmo mashiinu? 2~3k eur robezhaas tiiri labi 145/146/155 sanaaks. apskati, izmeegjini visus, un njem to, kursh labaak patiik. 145/6 varees atrast svaigaakus, tos liidz pat 2000. gadam razhoja, peedeejos gados ar tam laikam modernajiem diizeljiem 1.9jtd un 16v Twin Spark benziina dzineejiem, Airbagi, ABS u.c. muusdieniigas shtelles ar tur buus. veelams izvairiities no 95~97 gada mashiinaam ar boxera dzineejiem.

savukaart 155 vairaak ir 90. gadu pirmaas puses produkts, moraali novecojushaakas, bet, ja patiik, kaapeec gan ne. baigi grabot vieniigi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Doma ir kā pirmo alfu, pirms tam bijis audi 80, tagad ir fiat marea. Iepatikās kaut kā tās itāļu mašīnas, liekas ļoti ērtas (vismaz fiat marea).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja es gribeetu Alfu un man buutu 2~3k eur, mekleetu kaadu 96~97. gada 155 ar 2.0TS 16v dzineeju, platajaam arkaam, jauno zalonu un taa. un, protams, melnaa kraasaa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirms nopirku savu GTV es skatījos vai neparādīsies kāda 146Ti ap ~3k euro.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eerta no augshmineetajaam buus ja nu vieniigi 155. Spainji nav paaraak eerti - ne tur klusums, ne miers, ne plashums. BET... ja meklee eertiibas mashiinaa - nemeklee Alfu Smile Alfai ir citas pozitiivaas iipashiibas - sharms, dizains, draivs utt. Mieram meklee labaak Lancia.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar 145/6 nav nācies daudz braukāt, bet pieļauju, ka 155 būs pašu mazumiņu ērtāka...
ir vērts ņemt vāģi ar caurumu beņķī, lai slēpes var iebāzt (es biju tur iebāzis subvuferi) Very Happy
patiešām ir vērc ņemt pēc 95 gada
labākas plastmasas salonā, labāks stūres mechanisms, jaunā bundža ar platajiem spārniem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
spaini (145/6) toties ir uzticami, vienkaarshi un leeti. shiis galvenaas spainju iipashiibs attiecas arii uz itaalju spainjiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
imo 155 ir ok. 16v motors ir ātrāks un ekonomiskāks, 8v motors ir uzticamāks un lētāk izmaksā - siksnu nav, sveces pa rubli 50.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, paldies par ieteikumiem. Vajadzēs meklēt un izmēģināt! Man jau drīzāk tā uzticamība interesētu un tā, lai nebūtu pārāk sarežģīta remontā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andris rakstīja:
Ok, paldies par ieteikumiem. Vajadzēs meklēt un izmēģināt! Man jau drīzāk tā uzticamība interesētu un tā, lai nebūtu pārāk sarežģīta remontā.


Tikai tajos servsos, kuros večiem ir līkas rokas šitos nevar sataisīt...
Sen visiem ir dabonamas daļas. Vajag tikai vēlmi sataisīt un nedaudz sakaltušas švammes starp ausīm...
Ir tikai dažas ļotis specifiskas lietas, kuras var izveikt specializētākās vietās...

Ja serviss neprot nomainīt bremžu klučus Alfai, tad es tam negribētu uzticēt taisīt pat golfu... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: kādu alfu ieteiksiet kā pirmo? 
andris rakstīja:
Cena ap 2000-3000 EUR.


Turklāt par šādu summu var atrast LABU pēdējo gadu 155to ar klimu un visām pārējām sekstrām.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja jāskatās tālākā nākotnē, tad baigi jau tomēr patīk 156 Sport Wagon Confused Varbūt labāk paciesties un ņemt uzreiz tādu. Kādi par to ir komentāri (interesē tieši dīzeļvariants - 2,4)? Bet nu no sākuma ir doma pamēģināt kādu lētāku variantu, varbūt nemaz tik ļoti tās alfas neies pie sirds. Un ja doma ir pāriet uz 156, tad jau jāņem tāda, ko pēcāk būtu vieglāk pārdot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database