Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Nekustamie ipassumi
Kad pirkt nekustamo īpašumu ?

Tagad 27% 27% ( 5 )
Rudenī 16% 16% ( 3 )
Pēc gada 16% 16% ( 3 )
Labāk vēl vienu GTV 38% 38% ( 7 )

Balsis pavisam : 18
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Man liekas, ka veel nav iistais briidis. Lai nokriitaas veel mazliet. Tas, ka shobriid neko neviens nepeerk, ir diezgan skaidrs. Taa ka shai zinjaa jebkuram paardeveejam vajadzeetu buchot kurpi pirmajam, kas kaut ar maajienu liek maniit par veelmi iegaadaaties kaut dziivojamo vagoninju... Bet man kaut kaa ir sajuuta, ka tas ir tikai saakums Wink
Katraa gadiijumaa nekustamais laikam veel joprojaam ir viens no labaakajiem investiiciju veidiem.


Jā, protams, nekustamais vienmēr tāds arī būs. un, ja jau skatamies nākotnē, tad jāpērk kkur kādā augstienē, piemēram,  pie Madonas   Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
To 10% atcelšana tāpat neko nemainīs. Paņemam par piemēru kaut vai to pašu Igauniju, kur nav ne pirmās iemaksas un nevajag nekādas izziņas un tirgus tāpat ir 0. Tā situācija jau sen bija nobriedusi un tas tikai nedaudz paātrināja to pasākumu. Domāju ka cenām vēl vajadzētu kristies par kādiem 20-30% un tad lēnām sāksies tirgus stabilizācija.

Katrā ziņā tagad gan bankas, gan valdība darīs visu lai tirgu atdzīvinātu, jo gan vieniem, gan otriem deg pakaļa. Bankām ir uzlikti nereāli plāni, kuri nepildās un valdībai budžetā ir diezgan pamatīgs deficīts. Nesen no politikai tuvu stāvošiem cilvēkiem dzirdēju, ka inflācija plānojās līdz pat 30%, kas nav nemaz tik nereāli, ņemot vērā ka gāze vien jau tuvākajā laikā sadārdzināsies par 70%.

Iesaku tagad nogaidīt, ja ir uzkrājumi, tad labāk viņus pataupīt, jo gaidāmi vēl grūtāki laiki.


es teiktu ka nogaidit ar ietaupijumiem, ja inflaciju sola 30% gan nevajadzetu. vismaz palaist lai kaut nelielu procentinu pelna. tomer mazak zhel bus.
Protams, esmu analfabets ekonomika, bet vispar man liekas, ka ja sodien iegulda naudu zeme, tad pie lielas inflacijas zemei vajadzetu ja ne klut dargakai(uz inflacijas rekina), tad vismaz palikt pie esoshajiem cipariem.
bet tas mans analfabeeta viedoklis.  Embarassed


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
naudai ir jaabuut kustiibaa, turot shamo zekjee, nekas labaaks nepaliks...
vislabaak ieguldiit zemee... un ja veel papeeta pilseetas attiistiibas plaanu, tad var prognozeet, kur notiks attiistiiba un kur celsies zemes cenas...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zeme varbūt nav slikts naudas ieguldīšanas veids, bet ļoti nelikvīds. Ja būs nepieciešams to naudu ātri dabūt, tad var nākties pārdot ar pamatīgiem zaudējumiem.

Varbūt ka var jau sākt skatīties uz kādiem akciju fondiem, arī tur bija pamatīgs kritums, varbūt ka atsevišķos tirgos var sākties augšupeja. Patlaban gan neesmu īpaši pētijis patreizējo piedāvājumu.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
naudai ir jaabuut kustiibaa, turot shamo zekjee, nekas labaaks nepaliks...
vislabaak ieguldiit zemee... un ja veel papeeta pilseetas attiistiibas plaanu, tad var prognozeet, kur notiks attiistiiba un kur celsies zemes cenas...


nu vispar patreiz vislbak ieguldit zelta un dimantos.pedeja laika ari risos var guldit Wink

Bet par nek. ipas. domaju, ja tiesam ir kaut kas kas ir iepaticies un cena skjiet penjemama/celjama, janjem ciet, ja doma pirkt spekulacijas nolukaa, tad gan deretu uzmanities un varbut nedaudz nogaidit... vai ari meklet citus investiciju objektus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pers. es domāju nopirkt 3000 m2 pie apvedceļa/Langstiņi.
60 Eur/m
Ar elektrību, ūdeni, bez gāzes.

Pilnīgs mežs, pļavā būs 6 mājas.

Bildē ir redzams kā es veicu ģeoloģisko izpēti  shura


domāju, ka ir īstais brīdis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paskatīsimies uz šo postu pēc gada shura


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database