Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
BUY AR 33 1.7 16V Motor
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
beri tut

http://www.jusuauto.lv/b.php?b=2130649722FV_133609_7-or.jpg

http://www.jusuauto.lv/auto.php?oid=79


Viņi nav galvu saspieduši - stūre kreisā pusē, sista, 1996 gada un vēl  ALFA  !!!!!!!!!!!!!!!!!

Cena 1100 Ls !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu... tur tachu cenas kriitums sarunas laikaa sasniedz 40 - 50 % no sakumcenas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut spragonja VW Zeke3 - dargak maksatu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
smotri - stanesh zhertvoj razvoda na denjgi ...  naskoljko siljnije zadiri na shatunnih shejkah ?
  esli 4esno to motor ese ne snajt, da i nekomu menja razvodit t.k. motor ja sam snimaju.  na maslosjemnike metali4eskaja struzka, a remni celii. 2 bolezni etogo motora eto krutit vkladisi i rvet remeski ( eto k 16 v otnosica). po povodu otsutstvija remontnih razmerov uznaval u mater alfistov (razvodit menja im nek4emu).  voobse mne tolko koleno nuzno , no t.k motor redkij to prodajut obi4no tolko celikom (esli voobse najti).  ja 4ego to ne mogu dozvonica na eti nomera.  kak vam nado nabiraet ? 00371 ? ili ja ne pravilno kod nabiraju?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
0037129222572

tak ti dazhe eshe shejki shatunov ne otkruchival ?  

iz 4 boxer-motorov 1.5  + 1.7 + 1.7 16V + 1.4 u menja eshe ni na odnom vkladishi ne provorachivalo... dazhe pri intensivnom i dliteljnom maslogolodanii (v kartere okolo 1 litra masla bilo)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a struzhka mozhet bitj ot vkladishej... a val eshe mozhet bitj i zhivoj...   dlja perebrosa shatunnih vkladishej motor vinimatj sovsem ne objazateljno.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
a struzhka mozhet bitj ot vkladishej... a val eshe mozhet bitj i zhivoj...   dlja perebrosa shatunnih vkladishej motor vinimatj sovsem ne objazateljno.
  navratli val ziv, t.k dvigatel zaklinelo.  na vihodnih dvigatel budet snat s korobkoj ( sinhri vtoroj pereda4i  ese nikto ne otmenjal). spasibo za pomos!!! o rezultatah dam znat!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vel jau Valdemara iela pie elbee metajas viens 33SW 1.7 16v. ar nospragusu kompi. kaut gan butu zel jo tas tads samera labi saglabajies eksemplars!
butu loti nekaunigi, ja es iedotu mana vagona jauna ipashnieka telefonu- lai pardod talak!  Smile
un vel tas tumshi zilais 33 hatchback kas  vel nesen bij te ss.lv - tas ari it ka esot 16v.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfaman33 rakstīja:
Alsi rakstīja:
a struzhka mozhet bitj ot vkladishej... a val eshe mozhet bitj i zhivoj...   dlja perebrosa shatunnih vkladishej motor vinimatj sovsem ne objazateljno.
  navratli val ziv, t.k dvigatel zaklinelo.  na vihodnih dvigatel budet snat s korobkoj ( sinhri vtoroj pereda4i  ese nikto ne otmenjal). spasibo za pomos!!! o rezultatah dam znat!!!
  khm....   pro 2ju peredachu.... bilo u menja 4 korobki...   podumal ja odnu (1983 g v ) razobratj...  povertel ee i tak i sjak...  pljunul.. i teperj u menja 3 korobki...  88 89 i 90...    dlja eksperimentov hvatit..  

no odno ja ponjal... esli ja ee razberu - verojatnostj sobratj nazad nichtozhna  Laughing  

a pro val...   zhalko konechno...   a chem on ot 8v otlichajetsja ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
alfaman33 rakstīja:
Alsi rakstīja:
a struzhka mozhet bitj ot vkladishej... a val eshe mozhet bitj i zhivoj...   dlja perebrosa shatunnih vkladishej motor vinimatj sovsem ne objazateljno.
  navratli val ziv, t.k dvigatel zaklinelo.  na vihodnih dvigatel budet snat s korobkoj ( sinhri vtoroj pereda4i  ese nikto ne otmenjal). spasibo za pomos!!! o rezultatah dam znat!!!
  khm....   pro 2ju peredachu.... bilo u menja 4 korobki...   podumal ja odnu (1983 g v ) razobratj...  povertel ee i tak i sjak...  pljunul.. i teperj u menja 3 korobki...  88 89 i 90...    dlja eksperimentov hvatit..  

no odno ja ponjal... esli ja ee razberu - verojatnostj sobratj nazad nichtozhna  Laughing  

a pro val...   zhalko konechno...   a chem on ot 8v otlichajetsja ?

 pro korobki molva govorit, sto mozno vzjat korpus ot 33 a vnutrenosti ot 145 s minimalnimi peredelkami i budet dolgo sluzit (na 145/146 boxerah korobka bila nemnogo druga, propala bolezn sinhrov). a ese mozno prosto mahnut sinhri oni na vseh pereda4ah odinakoviii so 2 na 5.  koleno 8v otli4aetsa ot 16v, no sej4as ne skazu 4em.  u 8v est remontnii razmeri kalena i ego mozno to4it slifovat. a 16v rem razmerov net naskolko ja pomnju lekcii po metalovedeniju to 4ugun mozno zakalivat na neskolo mm. i esli ego to4it to sta4ivaetsa verhnij bolee pro4nij sloj, kotorij i daet pro4nost vsej konstrukcii.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tebe na skoljko km delatj - na million ?  esli ti soshlifujesh verhnij sloj - to ego mozhno i s "siroj" poverhnostju postavitj...   othodit garantirovano tisjach 40-50...

pro korobku teorija ponjatna...   ti ee razberi-soberi poprobuj...  ne... ja sejrjeznee 3h-stupki korobki ot GAZ M20-M21 razbiratj ne vozjmusj

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
vel jau Valdemara iela pie elbee metajas viens 33SW 1.7 16v. ar nospragusu kompi. kaut gan butu zel jo tas tads samera labi saglabajies eksemplars!
butu loti nekaunigi, ja es iedotu mana vagona jauna ipashnieka telefonu- lai pardod talak!  Smile
un vel tas tumshi zilais 33 hatchback kas  vel nesen bij te ss.lv - tas ari it ka esot 16v.
  a pa cik to ar spragusho kompi turgoja ?  a to ir idejas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Jancix rakstīja:
vel jau Valdemara iela pie elbee metajas viens 33SW 1.7 16v. ar nospragusu kompi. kaut gan butu zel jo tas tads samera labi saglabajies eksemplars!
butu loti nekaunigi, ja es iedotu mana vagona jauna ipashnieka telefonu- lai pardod talak!  Smile
un vel tas tumshi zilais 33 hatchback kas  vel nesen bij te ss.lv - tas ari it ka esot 16v.
  a pa cik to ar spragusho kompi turgoja ?  a to ir idejas...



da netirgo. taupa mazbeerniem vai arheologiem. hvz kam. veel peec gada nopuus pavisam un gatavs buus  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
THANKS for help!!! engine is found!!!

Vsem spasibo za pomos motor najden!!!

P.S krutanulo u menja satunij vkladis , kuso4ek satuna daze otlamalsa. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu pro kolenval luchshe dazhe ne sprashivatj navernoje...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database