Atbildēt pie šī temata 219 lapa no 747 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 745, 746, 747  Nākošais
Es Tevi redzeeju!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
16.05. vakarā pie Jelgavas cbk mella 147 Tspark 2.0, arī sarkaniem sēdekļīšiem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakardien tika redzēta BlueLaguna pie sava skaistuļa stūres, braucot pa Bruņinieku pāri Valmieras ielai Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT
Sorry, es vakar Rīgā nebiju, tāpēc laikam kļūdijies. Laikam manai bellai ir dvīņu māsa Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
17.05. ap kaadien 15 starp ikshkili un ogri midzinaaja melna 166. paspeeju pamaat ar roku pretii Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
17.05. ap kaadien 15 starp ikshkili un ogri midzinaaja melna 166. paspeeju pamaat ar roku pretii Smile

es....  Very Happy


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ap kādiem 19:00 šodie tiku palaists apgriezties pirms statika uz G.Astras ielas Very Happy
 
pelēka  Alfa Romeo 156 vnk. apstājās, man tik pēc pāris sekundēm pieleca ka jābrauc  Rolling Eyes

THNX! Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BlueLaguna rakstīja:
TheCAT
Sorry, es vakar Rīgā nebiju, tāpēc laikam kļūdijies. Laikam manai bellai ir dvīņu māsa Sad

Tad tā ir forumā tirgota Alfa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oskus rakstīja:
Ap kādiem 19:00 šodie tiku palaists apgriezties pirms statika uz G.Astras ielas Very Happy
 
pelēka  Alfa Romeo 156 vnk. apstājās, man tik pēc pāris sekundēm pieleca ka jābrauc  Rolling Eyes

THNX! Cool


da lūdzu  Smile


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja Alfa Rembo dzīvo Artilērijas ielā, tad man gandrīz kaimiņš.
Vismaz 166 gan sestdien, gan svētdien manīta zonā, kur "iebraukt aizliegts, privātīpašums".
Tā jokainā krāsa nemaz tik briesmīga nav, kā dažkārt dažiem liekas. Vismaz pa gabalu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Debesmannas stāvvietā gadījās noparkoties blakus kiršu sarkanai 156 2.5 ar melnu ādas salonu, koka stūri utt.

Savukārt man gadījās tā, ka iznācu no Debessmannas un skat - blakus melna alfa romeo!  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liene rakstīja:
Debesmannas stāvvietā gadījās noparkoties blakus kiršu sarkanai 156 2.5 ar melnu ādas salonu, koka stūri utt.

Savukārt man gadījās tā, ka iznācu no Debessmannas un skat - blakus melna alfa romeo!  hmm


Mūsdienās jau jāpriecājas par to, ka iznāc no veikala un atrodi pats savu mašīnu vietā kur to noliki  aiwa  shifty

 Mr. Green  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nuuuuu, dažreiz ir japiedomā, kur noliku................ Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atkal redzēju to hameleona 166 ar v/n xx-166, tā šoreiz slučaino nebija BlueLaguna?  Rolling Eyes pie stūres bija sieviete, nesveicināju, jo biju braucu ar 124 Mersu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Atkal redzēju to hameleona 166 ar v/n xx-166, tā šoreiz slučaino nebija BlueLaguna?  Rolling Eyes pie stūres bija sieviete, nesveicināju, jo biju braucu ar 124 Mersu.

Atkal mimo. Mans numurs ir HB - 9179, bet numuru xx-166 gribētos nopirkt, it īpaši AR-166 Smile
Sestdien būšu RīgāSmile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirms devinjiem Jelgavaa uz gaisa tilta pasveicinaata sarkana 156 un uz akadeemijas ielas maniita 166 ar tonjmainjas krasu, iespeejams Bluelaguna vai arii taa otraa Jelgavas smukaa 166


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 219 lapa no 747 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 745, 746, 747  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database