Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 26 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Nākošais
Basis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jap, līdz pieteikšanās termiņa beigām ir palikusi tikai nedēļa..
Lūdzu, lūdzu atsūtiet man uz meilu Elina.Kulite@inbox.lv sarakstu ar dalībniekiem(var tikt mainīnts), cik komandas gaidāmas (komandu skaits gan nemainās), cik ātri vien jums top zināms kas un kā Smile)
Paldies liels!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ko, pica ir apēsta, tad ar elbee  rīkojumu un atļauju man jāsāk bīdīt basketbola lietas.
Tātad komanda:
Zāģis
GTV
Hindo
Muuris
Nr. 7

Lieta sekojoša. Treniņš nav bijis neviens nono Tā tas nevar palikt Exclamation Būtu labi, ja mēs piektdien varētu visi sanākt kopā vai nu basketbola laukumā, kas atrodas pie arēnas Rīga vai arī Ķekavas sporta kompleksā. Zinu, ka pie arēnas Rīga ir ļoti intensīva noslodze, bet Ķekavā tādas nav, tur vieta atrodas. Protams, ir laiks (rītdiena) ieteikumiem par citām vietām - galvenais, ka tiekam pie viena groza kur varam arī gatavoties sacensībām.
Otra lieta. Par formām man nav pilnīgi nekādas nojausmas. Zinu to, ka tai jābūt ar simboliku, kas ļautu mūs atpazīt kā Alfa Club pārstāvjiem. Arī šī sakarā es gribētu ieteikumus un spamu, jo tas skar mūs visus un, es domāju, ka jūs būsiet tie cilvēki (alfisti), kuriem tās idejas būs. Es tikai zinu to, ka variants viņus ir uztaisīt T-bodē vai arī ja kādam ir gali, tad citur, ātrāk un lētāk. tikai man galu nav. elbee, varbūt Tu vari ieteikt ko šajā lietā, jo pieredze ar krekliem Tev jau ir! Wink

Vēlos, lai mēs rītdienas laikā vienotos par vietu un laiku, bet nākanedēļ mums ir jātiek skaidrībā ar formu. Mana doma ir tāda, ka šorti var būt kādus vēlas - īsākus, garākus, gaišākus, tumšākus. Augšiņa - kā jau runājām - vienāda.
Zinu, ka Muurim ar to treniņu gan būs problēmas. Varbūt zini teikt kad un kas Tev būtu ērtāk, jo Tu tā patālāk no mums. Wink Labi - spams aiziet! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lieta vēl sekojoša. Zāģis 5dien spēlēt nevar, iespējams, ka Muuris tikt nevar, tad tas nozīmē, ka nepieciešams vismaz viens spēlētājs, kurš var aizvietot vienu personu, lai var izspēlēt 2:2. Kā jau beatrise minēja, dalībnieki var mainīties, tādēļ lūdzu, ja kāds redz, ka uz spēli tikt nevar vai kas cits, lūdzu dot ziņu, lai būtu iespējams ātri noreaģēt. Laika tiešām nav. Tātad, lūdzu pieteikties vienu personu, kas 5dien ir ar mieru spēlēt basketbolu. Kā jau minēju - nav noteikta vieta, nav jāskrien uz Ķekavu, ja ir atrasta vieta kur var uzspēlēt. Iesakiet, jo ar iestādēm ir iespējams sazināties un sarunāt. Wink Paldies par uzmanību Exclamation

Uz tikšanos laukumā touché

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok. Hindo iet iedzert teeju, uzpiipeet un atslaabt par basketballu 056
Viss ir vienkaarshi. Es par shito apsolos veel padomaat un riit kaa komandas manageris dot deriigus padomus par sastaavu, treninjiem utt. naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atslābt vairs nav kad Rolling Eyes Bet tēju es iedzeršu un uzpīpēšu Smile Ok, gaidīšu ieteikumus naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:

Zāģis
GTV
Hindo
Muuris
Nr. 7


 nono man no tā saraksta dzēsiet ārā, jo:
1) aizņemts datums
2) sūdīgs basketboliosts;


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skaidrs! tad pagaidām izskatās šādi:
Zāģis
GTV
Hindo
Muuris
Robust

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šovakar pēc darba aizbrauks apskatīties Salaspilī vienā vietā ir basketbola grozs un tipa jauns uzliets asfaltinjsh-mosh vares tur, jo tur siikie pa vakariem bumbojot,bet tipa varot ar vinjiem sarunat visu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zāģis rakstīja:
Šovakar pēc darba aizbrauks apskatīties Salaspilī vienā vietā ir basketbola grozs un tipa jauns uzliets asfaltinjsh-mosh vares tur, jo tur siikie pa vakariem bumbojot,bet tipa varot ar vinjiem sarunat visu!


 super Tad padod ziņu kas un kā tur ir. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Zāģis rakstīja:
Šovakar pēc darba aizbrauks apskatīties Salaspilī vienā vietā ir basketbola grozs un tipa jauns uzliets asfaltinjsh-mosh vares tur, jo tur siikie pa vakariem bumbojot,bet tipa varot ar vinjiem sarunat visu!


 super Tad padod ziņu kas un kā tur ir. Wink


Nu bet protams  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kas tur bij ar to bumbu???????  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zāģis rakstīja:
A kas tur bij ar to bumbu???????  Confused


Arcy ieminējās, ka šim esot. Rolling Eyes Painteresēšos, varbūt kaut kur atradīšu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tik

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arcy rakstīja:
Tik
Confused
Mēs Tevī klausamies. Wink



Pēdējoreiz rediģējis Hindo Thu Jun 05, 2008 4:53 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tiksu lidz garazai,pameklesu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 26 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database