Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Pārdodu AR 156 Sportwagon
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pārdodu AR 156 Sportwagon 
universāls, meh. ātrumk., 5 durv., TA 20.11.2008, SRS, ABS, Airbag, signal., imobil., el. logi, el. sēd., apsild. sēd., centr. atsl., stūres lifts, klimata kontrole, kondic., liet. diski, ziemas riepas, vasaras riepas, regul. lukt., miglas lukt., ādas sal., spoileri, Momo ādas salons, gaiši brūnā krāsā, oriģ. audio, CD, sabvūfers, iebūvēts 6CD mainītājs, Auto atrodas Bauskā, lietots un iegādāts Latvijā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motors, cena, krāsa, bildes?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs plasaka info 
http://www.reklama.lv/lv/data/transport/cars/sell/alfa_romeo/156/5777336.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs un vel kada lapa, kur vairak bildes. 
http://www.zip.lv/show/?i=100704&search=e37ee85704f62d4eee7477132794b870&place=1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Galvena info 
2001.g., 2.0 benzins mehaniska, 5000,- EUR

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko tik leeti? sista? kraasa druup nost?  Laughing


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
leeti buutu 2.5, bet 5 ir reala cena, par kuru varbut izdosies atrast kaadu njeemeeju. diemzheel Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kadeel leeti? 
Nav gan sista, leeti, taadeelj, ka ir veelme aatri tiktvaljaa no taas, vajaga naudinju...Smile un leti tadelj, ka nestrada aizmugurejie stikli...Smile parejais viss ir ok, pedeja gada laika autinja ielikts 1000 LVL, lai savestu kartiba motoru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: kadeel leeti? 
oskars_v rakstīja:
Nav gan sista, leeti, taadeelj, ka ir veelme aatri tiktvaljaa no taas, vajaga naudinju...Smile un leti tadelj, ka nestrada aizmugurejie stikli...Smile parejais viss ir ok, pedeja gada laika autinja ielikts 1000 LVL, lai savestu kartiba motoru.


kas tieshi nerubii logiem? ja motorinji, tad jau tos var aatri noskruuveet kaadam novaakotam 156... kas ir ar zobsiksnu? mainiita kad?


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lab, tas viss ir fuflo... galvenais jautaajums ir shaads- vai 156 sportwagon ir vairaak vietas shoferim? vienk man te draugs ir 2 metri garumaa... un piem maneejaa 156 vinjsh ar gruutiibaam ielien iekshaa...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
lab, tas viss ir fuflo... galvenais jautaajums ir shaads- vai 156 sportwagon ir vairaak vietas shoferim? vienk man te draugs ir 2 metri garumaa... un piem maneejaa 156 vinjsh ar gruutiibaam ielien iekshaa...


Tu to nopietni jautaa?  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
lab, tas viss ir fuflo... galvenais jautaajums ir shaads- vai 156 sportwagon ir vairaak vietas shoferim? vienk man te draugs ir 2 metri garumaa... un piem maneejaa 156 vinjsh ar gruutiibaam ielien iekshaa...


Nu nezinu kas tas tev pa nestandarta draugu, bet es ar saviem 1,97m bez problēmām varu iekārtoties 156-tajā sedanā hmm
Tik varu piebilst, ka sportpakai ir tālāk atbīdāms beņķis, kas nepatīk aizmugurē sēdošajiem Laughing  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs par auto, atbildot uz jautajumiem... 
Laikam vaina buus motorinjos, ta akaa es neko dizi no taadaam stelleem nesaprotu un sis auto man ir 2.gadus, tad logi jau nedarbojaas no iegaades briiza, it kaa stumjaas tie aizmugureejie stikli ar elektroniku, bet jaapiepaliidz ar roku..gruuti teikt, jaalien iekshaa, iespeejams, ka salaboshu, kas attiecas uz zobsiksnu, tad motoraa viss ir kaa no jauna, jo zobsiksnai 2007.gada novembrii truuka zobi, kas salieca motoraa paaris stelles, tad arii remonts izmaksaaja uz 700 LVL, tad tikai daudz jo daudzas lietas saliktas pilniigi jaunas, taa kaa motors tagad dzied!!!!!!!!!
Ja runaajam par garajiem viiriem, tad mans augums ir 190cm un juutos tajaa auto fanntastiski labi!!!!!!!!! mazliet kaajas varbuut gruutaak iet, bet komforts ir ok, jo adas seedeklji ir ideaali un sasodiiti eerti!!!!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Pagaans rakstīja:
lab, tas viss ir fuflo... galvenais jautaajums ir shaads- vai 156 sportwagon ir vairaak vietas shoferim? vienk man te draugs ir 2 metri garumaa... un piem maneejaa 156 vinjsh ar gruutiibaam ielien iekshaa...


Nu nezinu kas tas tev pa nestandarta draugu, bet es ar saviem 1,97m bez problēmām varu iekārtoties 156-tajā sedanā hmm
Tik varu piebilst, ka sportpakai ir tālāk atbīdāms beņķis, kas nepatīk aizmugurē sēdošajiem Laughing  Embarassed


Es arī ar saviem 194 jūtos ļoti ērti. Līdz griestiem ir vēl vismaz 10 cm šķirba


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfisti - garaakie autovadiitaaji pasaulee?!  shura  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database