Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
GTV kārba
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Visas manas iepriekšējās un arī tagadējā onlainā tirgojas,un ja kāds par tādu cenu ir ar mieru ņemt - lūdzu,vainas tur nav nekādas  Wink
Neturu ilgāk par pus gadu vidēji kādu auto ... vienīgais 635csi 83' man bija kā otrais auto  4-5 gadus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mainiit auto ik pa pusgadu, tas taads paradums no kaa taa pagruutaak nokaapt, vai kaa  Rolling Eyes
Tip., ''v chom prikol''?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vot es arī šito nesaprotu-nopērk autiņu un uzreiz liek sludeklī ka pārdod.man tas kautkā neiet kopā.Es saprotu pēc 1,5-2gadi pabrauc un ta sāc skatīties uz kautko jaunāku labāku utt. hmm


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Vot es arī šito nesaprotu-nopērk autiņu un uzreiz liek sludeklī ka pārdod.man tas kautkā neiet kopā.Es saprotu pēc 1,5-2gadi pabrauc un ta sāc skatīties uz kautko jaunāku labāku utt. hmm

nu celovek pokupaet masinu,stalkivaetsja s problemami,resaet chto masinu nado delatj,i ne xocet etim zanimatsja,poetomu i resaet prodatj,poetomu v takix slucajax iznacaljno nado pokupatj Golf 2 ,chto bi ne remontirovatj,a katatsja bez problem Razz  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nee, tas ir savaadaak- dziive ir iisa, vajag visu pameegjinaat, ja jau taa lieta interesee. piemeeram, ja man peedeejo 8 gadu laikaa nebuutu bijushi 8 dazhaadi Alfas modelji, es nevareetu tik briivi piedaliities diskusijaas par jebkuru Alfas modeli Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss ir vienkārši - atrod labu autiņu , lieto viņu un bez steigas un stresa tirgo nost ....  vieglāk ir pārdot kad ir pircējs nevis kad gribas pārdot  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nee, tas ir savaadaak- dziive ir iisa, vajag visu pameegjinaat, ja jau taa lieta interesee. piemeeram, ja man peedeejo 8 gadu laikaa nebuutu bijushi 8 dazhaadi Alfas modelji, es nevareetu tik briivi piedaliities diskusijaas par jebkuru Alfas modeli Wink

verju sam uze 2 Alfi poimel,i dumaju na etom ne ostanovljusj Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"poimel" tas ir kaa? hmm  ferretsex

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
"poimel" tas ir kaa? hmm  ferretsex

Elbee Laughing  Laughing vsmisle god otezdil na 145,i sejcas na 146 Laughing  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa146 rakstīja:
elbee rakstīja:
nee, tas ir savaadaak- dziive ir iisa, vajag visu pameegjinaat, ja jau taa lieta interesee. piemeeram, ja man peedeejo 8 gadu laikaa nebuutu bijushi 8 dazhaadi Alfas modelji, es nevareetu tik briivi piedaliities diskusijaas par jebkuru Alfas modeli Wink

verju sam uze 2 Alfi poimel,i dumaju na etom ne ostanovljusj Wink


Būs vien man ar jāpiekrīt, Rolling Eyes  viena alfa jau ir Very Happy  un pat problēmas ir bijušas Sad , bet tas jau mani neattur tagad hobijam meklēt otru alfu Very Happy  trax_perk_alfu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database