Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Nākošais
viss par Breru
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs viss par Breru 
es tomeer nesaprotu, kaapeec vaacija Q4 Brendas dala pa 35k eur, bet pie mums pa 50k eur? varbuut kaads nozares lietprateejs var paskaidrot?

piemeeram shii



Pēdējoreiz rediģējis elbee Tue Sep 12, 2006 10:13 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Brendas cena 
elbee rakstīja:
es tomeer nesaprotu, kaapeec vaacija Q4 Brendas dala pa 35k eur, bet pie mums pa 50k eur? varbuut kaads nozares lietprateejs var paskaidrot?

piemeeram shii


pie tam sho tirgo normaals autosalons, ar garantiju utt.  Question  Question  Question

http://www.autohaus-poing.de

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ceļš garš, +15kEur, grūti stumt.  Twisted Evil

Bet aprīkojums arī izaktās tīri tā neko. Sky view, koža, tra lala...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir tas slavenais alfu cenu kritums. Vaciju tas jau sasniedzis, mus vel ne Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ka tik tas nav no tiem slavenajiem variantiem, kad Tu zvani par to konkreeto auto, kura izraadaas, ka nav, bet Tevi momentaa saljechii uz kaadu citu... kursh maksaa tos pashus 50k EUR.
Konkreetajam nav ne navigaacijas, ne zenona utt. Tas jau velk uz kaadiem ja pareizi atceros tuukstoshiem 3-4 EUR...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Tas ir tas slavenais alfu cenu kritums. Vaciju tas jau sasniedzis, mus vel ne Shocked


jaunas mashiinas ar garantiju. kaads vareetu pakomenteeteet:
1) kaa vinji var dabuut shaadu gala ciparu?
2) no kaa man kaa varbuuteejam pirceejam buutu jaauzmanaas, ja es aizbraucu uz vaaciju, noskaitu 35k eur, dabonu jaunu mashiinu ar paardeveeja ziimogu garantijas graamataa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
daudzas lietas LV ir nepamatoti dārgākas kā r-eiropā

a Sono gadijumā nenodarbojas ar šitādu biznesu - iepērk auto no puspelēkā dīlera kautkur tur un velk uz LV. Vienīgi jautājums kapēc Auto Italia ir tik dārgi, kas viņi uzliek kādus 50% uzcenojumu, vai?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu ka tik tas nav no tiem slavenajiem variantiem, kad Tu zvani par to konkreeto auto, kura izraadaas, ka nav, bet Tevi momentaa saljechii uz kaadu citu... kursh maksaa tos pashus 50k EUR.
Konkreetajam nav ne navigaacijas, ne zenona utt. Tas jau velk uz kaadiem ja pareizi atceros tuukstoshiem 3-4 EUR...


pajaat to navigaaciju Mr. Green shitai ir gan zenons, gan 18nieki, gan aada. mashiina no taa pasha salona  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu hvz kur tur fishka. Es neticu, ka AI vaaraas TIK LJOTI. Nu var buut tur paaris kiloeiro atshkiriiba, es pienjemu. Bet nu ne jau divdesmit tuukstoshi Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vārās, jau vārās tie auto tirgotāji.
Cik tie GTV bremžu diski maksāja favorītā un par cik es viņus beigās dabūju - 70 Ls un 22 Ls, ja pareizi atceros.
NGK platina svece, ko man piedāvāja servisā pa 16 es pirku pa 6.
Uz vienas sveces 10 Ls !!!!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Vārās, jau vārās tie auto tirgotāji.
Cik tie GTV bremžu diski maksāja favorītā un par cik es viņus beigās dabūju - 70 Ls un 22 Ls, ja pareizi atceros.
NGK platina svece, ko man piedāvāja servisā pa 16 es pirku pa 6.
Uz vienas sveces 10 Ls !!!!!!!!!


Hmm.. ja nav noslēpums, kur pirki sveces?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tās ir speciālās atlaides labiem cilvēkiem un nav nozīme , kur pērk.
Bet šajā cenā ir iekšā 10% peļņa + PVN !!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Tās ir speciālās atlaides labiem cilvēkiem un nav nozīme , kur pērk.
Bet šajā cenā ir iekšā 10% peļņa + PVN !!!!!!!

vo, vo... kur pirki?  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir gali vienā vairumtirgotāju kantorī, kas NGK tirgo. Ja iedosi kādam modelim tev tās sveces vajag un tie gali nebūs izžuvuši, varbūt vajag kādu strēķīti iepirkt Alfistu vajadzībai Wink Es gan nezinu, vai NGK alfu 16v TS motoriem sveces vispār ražo...

Es 155tai ņēmu pa kaut kādu necenu -precīzi neatceros, bet par 8 NGK svecēm un noname eļļas filtru kopā samaksāju nepilnus 10 latus ar PVN Very Happy tās gan nebija platīna sveces.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man ir gali vienā vairumtirgotāju kantorī, kas NGK tirgo. Ja iedosi kādam modelim tev tās sveces vajag un tie gali nebūs izžuvuši, varbūt vajag kādu strēķīti iepirkt Alfistu vajadzībai Wink Es gan nezinu, vai NGK alfu 16v TS motoriem sveces vispār ražo...

Es 155tai ņēmu pa kaut kādu necenu -precīzi neatceros, bet par 8 NGK svecēm un noname eļļas filtru kopā samaksāju nepilnus 10 latus ar PVN Very Happy tās gan nebija platīna sveces.


vismaz vecajam 8V motoram vislabāk der magnetti marelli sveces ar nosaukumu Golden Lodge ar 4 katodiem
Tādas 8 gab var iepirkt raiserī (toreiz vienojāmies par cenu ~ Ls 17 ,-)

viss cits (beru, champieon, bosch) īsti nerullēja tajā motorā

cik zinu 16V motoram sveces ir 2 dažādas - ķipa primārā un sekundārā katram licinderam...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database