Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Bremzes
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Bremzes 
rou.bill rakstīja:
Alsi rakstīja:
rou.bill rakstīja:
Sveiki. Kārtējo reizi nākas lūgt jūsu palīdzību. Smile
Tātad, nesen biju aizbraucs uz bezmaksas diagnostiku veikt pārbaudes, jo kā nekā man drīz jāiet tehniskā. Tad nu to izdarīja un man paziņoja, ka bremzes ir galīgi švakas un var sagādāt problēmas tehniskās apskates procesa laikā. Smile
Sanāk tā, ka man būtu jāmaina gan uzlikas, gan diski, jo abas detaļas esot tuvu kritiskajam stāvoklim (dīvaini, ka pats to pat nebiju ievērojis Very Happy )
Tad nu es mazliet pameklējos internetā un atradu pievilcigu variantu diskiem http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-145-146/Brakes/Brembo-Brake-Disc-Set-Max-front::3736.html
Taču īsti nesaprotu vai man der vai neder, un vai uzlikas derēs jebkuras?
Un varbūt varat ieteikt kādu labu vietu kur ari būtu iespēja iegādāties tās pašas uzlikas Smile
Paldies jau iepriekš...

P.S. Jāmaina ir priekšējās bremzes, AR 146


Kads motors ?  ja boxeritis - tad tev stav parastie neventilejmije...  kaadi 13 ls/gab maksa


Nu ir boxeris 1,6, kur tadas iespejams dabut?


Pir mums daugavpillii bija veikalplauktaa...

Vai Riigaa arii medz buut rezerves dalju veikali ?  Question  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien mana 156 izspēlēja kārtējo joku Sad  vakarā izbraucu mazu gabalu atstāju un pēc desmit minūtēm taisos braukt tālāk, bet skatos, ka vienlaicīgi sāka degts ABS un rokas bremzes lampiņas :dfghj:  Pārbaudīju šķidrumu braucot ABS viss  super  par klučiem it kā trīs nedēļas atpakaļ servisā teica ka ir normāli, braucot ik palaikam mirgo ta pazūd/parādās.
Īsi sakot kāds nezin kādos gadījumos vispār tās sāk degt abas reizē hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
Šodien mana 156 izspēlēja kārtējo joku Sad  vakarā izbraucu mazu gabalu atstāju un pēc desmit minūtēm taisos braukt tālāk, bet skatos, ka vienlaicīgi sāka degts ABS un rokas bremzes lampiņas :dfghj:  Pārbaudīju šķidrumu braucot ABS viss  super  par klučiem it kā trīs nedēļas atpakaļ servisā teica ka ir normāli, braucot ik palaikam mirgo ta pazūd/parādās.
Īsi sakot kāds nezin kādos gadījumos vispār tās sāk degt abas reizē hmm


elektronika gljuko veciit... standarts, driiz paaries Very Happy
bet ja nopietni tur nevar buut kaads droshinaataajs gljukains vai arii kaadi kontakti jaapatiira vai arii jaapakustina?


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
Šodien mana 156 izspēlēja kārtējo joku Sad  vakarā izbraucu mazu gabalu atstāju un pēc desmit minūtēm taisos braukt tālāk, bet skatos, ka vienlaicīgi sāka degts ABS un rokas bremzes lampiņas :dfghj:  Pārbaudīju šķidrumu braucot ABS viss  super  par klučiem it kā trīs nedēļas atpakaļ servisā teica ka ir normāli, braucot ik palaikam mirgo ta pazūd/parādās.
Īsi sakot kāds nezin kādos gadījumos vispār tās sāk degt abas reizē hmm


pabrauc kadu gabalinju un paosti vai no ritenjiem nenak nelaga smaka Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:


elektronika gljuko veciit... standarts, driiz paaries Very Happy


Uz to ceru Laughing , bet ja nē domāsim Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir bremžu kluču komplekti kuru tirgus vērtība svārstās no 7 līdz 12 latu  un ir tādi kuri ap 40 un pat vairāk ..
īsi apstāstīšu pašu būtiskāko atšķirību

lēto izcelmes kluču ražošanā tiek izmantotas pārsvarā melnā metāla skaidas kuras ne tiekai rūsē bet arī neļauj nodilt tik ātri pašiem klučiem.

ABS devēji sastāv no magnētiņiem kuri aplīp ar metāla puteklīšiem kas veidojas dilstot lētā gala kluču uzlikām un visbiežāk ir vainojami pie  ABS sistēmas darbības  traucējumiem vai ateikšanos darboties vispār.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kluči ķīlē, vai? 
Kas var palīdzēt man sasprindzināt smadzenes? - karoč braucu pirmdien no rīgas, klausos kautkas iečīkstas, nu tipa rati vadītāja pusē  hmm apstājos palūrēt - nekas neļurkājās, viss itkā normāli, vilku tālāk uz hatu... Aiz Salaspils biju ieminis tā  mierīgi uz 130, iebraucu sētā - viss ok, bet sajutu baigo smirdoņu - deguns norādīja uz kreiso aizmugurējo ratu. Piebāžot feisu tuvāk sapratu, ka toč! bija sakarsis bremžu disks ka varēja desiņas grillēt!  Confused bet labais rats bija daudzmaz ok. kad atdzisa, aizbraucu uz servisu, pacēlām, pakustinājām - itkā griežas labi, nekas netraucē, bet tā drusciņ drusciņ pastrīķējas, bet pavisam nenozīmīgi. Nu biki pakustinājām rokasbremzi - tur arī viss bija normāli, atlaižot aiziet līdz galam un nekas neieķeras, vēl drošības pēc iepūtām wēdē40 kustīgajās daļās. Aizvakar un vakar braukājos, bija ok, bet šodien akal tas pac! Uz 100 braucot sāka čīkstēt arvien skaļāk. Norāvu maliņā, palūrēju - bremžu disks akal sakarsis un nenormāli voncī... Sarunāju vakarā servisu, laikam klučus biki vaidzēs noslīpēt... A ko vēl lai dara? skorbulis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir divi varianti.
vainu ķīlē bremžu suports,vai arī rocenes trose nelaiž līdz galam vaļā.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: kluči ķīlē, vai? 
KriXis rakstīja:
...bla bla bla...
 A ko vēl lai dara? skorbulis


Iesmērē bremžu disku ar WD-40 un nekas tur vairs nestrīķēsies kādu laiciņu. Un tad atkal iesmērē... un atkal.... atkal...  shura


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
he he es jau šodien pa ceļam uz hatu iesmērēju disku ar sievas lūpu spīdumu  aiwa līdz mājām tiku bez čīkstēšanas  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un bez bremzēm naac


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man shitais izbeidzaas peec kluchu nomainiishanus..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
njā bet kluči ir labi! noknibināju suportus un paslīpēju kalotkām maliņas - pēc atlaišanas negribēja līdz galam atpakaļ aiziet. Bet rezultāts ir! tagad nekas nestrīķējas! bet cik ilgi?...  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kamēr nepārdosi alfu...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
kamēr nepārdosi alfu...

Esi pircējs? Ak jā.. 147 vēl Tavā arsenālā nav.  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database