Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 19 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Nākošais
Melnais
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Melnais 
Domaaju ka dereetu shim pasham savu tofiku.
Pagaidaam liels prieks par ljoti svariigu detalju sanjemshanu no EBspares. Tiesa viiri suutija ar Royal Mail, tadeelj arii tik ilgi - 2 nedeljas. Bet laikam jau leeti  Laughing
Esmu sanjeemis tik ilgi kaaroto Q2 diffu + gultnji, GTA sajuugu un sparratu (vieglaaks par GTV oridzinal). Un sajuugs izturiigaaks kaa arii pedaalja nospieshanai vairs nevaidzees divas kaajas  Laughing
Vissas daljas ir Alfa rgiginaals (vismasz iepakojums) jo piem., gultnji ir made in Poland  Smile  Naakamreiz jau tos varees mekleet peec numuriem gultnju veikalos un noteikti buus daudz leetaak  aiwa

Darbniicas viiri var saakt asinaat instrumentus instaleeshanas processam  naac  Tas ir, tikliidz buushu dabuujis durvis, savaadaak liidz Riigai netikshu, pameeginaaju kaa ir braukt bez durviim, kuras ir ar pleevi aizliimeetas  eek1,  virs 30km/h nedzird vairs savas domas shura pleeve tirinaas.
Veel arii  pagaidam zhuust liimiite Zender luupinjai, runaa ka dienakti tochn jaastaav nekustinot, lai buutu droshi.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur ta durvis pasēji? hmm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Kur ta durvis pasēji? hmm

Taakaa auto tika paarkraasots, tad veelaak secijaaju ka durviis mazaa buktiite nav kaartiigi sataisiita un devu paarkraasot.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar bija iista pasta diena Smile ja vien es buutu pastkasti paarbaudiijis pa dienu nevis vakaraa kad jau ierakstitas vestules nevar iznjemt  Embarassed  Laughing
Metalmonkeys.co.uk atsuutija jaunaas ciparniicas  Very Happy
Tagad tik jaatceras kaa vis bija saskruuveet un jaasaak likt kopaa  remonts Bet noteikti kaada skruuve izraadiisies lieka  aiwa
Oridzinal:


Jaunie, Stainless steel ar baltu paarklaajumu:






P.S. bildets ar telefonu, kraasas iisti neatbilst dziivee esoshajaam, bet jau tagad man ljoti patiik super


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tie cipari izskataas taa it kaa es tos buutu uzpuutis 80. gadaa, 7 gadu vecumaa, ar pasha izgriezta kartona trafareta paliidziibu down


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja es būtu zinājis, ka tie cīferblati tev ir izjaukti - uztaisītu 1:1, un cīpari būu kā nākās...
Jautājums - cik tie baltie $?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, 156-tajām standartā ir gaiši pulksteņi, sportpakām un GTA nāk spooorta - melni ar oranžiem/sarkanien cipariem. un melnie imho ir smukāki.....a GTV gaišie skaitās kruta, ja?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kruta ir viss kas nenāk standartā, kaut citiem tās krāsiņas ir tieši pretēji.  aiwa

p.s Priekš GTV/Spidera tagad varēs satasiīt kādās krāsās vein grib, jo AMV mētāsies lieki ciparblati ko skanēt/fočēt/modelēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Kruta ir viss kas nenāk standartā, kaut citiem tās krāsiņas ir tieši pretēji.  aiwa

p.s Priekš GTV/Spidera tagad varēs satasiīt kādās krāsās vein grib, jo AMV mētāsies lieki ciparblati ko skanēt/fočēt/modelēt.


Vai tik 2.0 versijām neatšķirās no T.S. versijām?
Un es jau tagad redzu, ka šitie nav 1:1 ar Zirnekļa pulksteņiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a tie metala merkakji nevareja iestradat ari AR embleminjas tajas lielajas ciparnicas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
a tie metala merkakji nevareja iestradat ari AR embleminjas tajas lielajas ciparnicas?

Tak uz stūres jau viena ir un pie tam - krāsaina... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
xls99 rakstīja:
a tie metala merkakji nevareja iestradat ari AR embleminjas tajas lielajas ciparnicas?

Tak uz stūres jau viena ir un pie tam - krāsaina... Wink


a ta butu vel pa 2 vam un izgaismotas... man piemeram ir (Original) un pat ljoti labi izskatas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
palaidniex rakstīja:
xls99 rakstīja:
a tie metala merkakji nevareja iestradat ari AR embleminjas tajas lielajas ciparnicas?

Tak uz stūres jau viena ir un pie tam - krāsaina... Wink


a ta butu vel pa 2 vam un izgaismotas... man piemeram ir (Original) un pat ljoti labi izskatas Wink

 
TYP 916 nav paredzēts papildus izgaismoc logucis...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga, standarta cipari jau ar ne ar kaadu stilu neizceljaas, parastais Times new roman. aiwa Protams fontu vareeju izveeleeties kaadu gribu, bet vai traapiitu uz pareizaa stila hmm

Palaidniex, ko tu domaaji ar uztaisiit 1:1? shitie jau ir 1:1 tik ar to atskiriibu ka metaalaa izriestiem cipariem ir jaabuut taam savienojoshajaam liinijaam.

xls99, AR logo autinjaa pietiek, stuure, kapot, bagaznieks. Man ljoti nepatiik ka loguchi ir uz katras suuda. Var jau vel uz klokja, bardacoka, kreesliem, speedo utt aiwa


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Oga, standarta cipari jau ar ne ar kaadu stilu neizceljaas, parastais Times new roman. aiwa Protams fontu vareeju izveeleeties kaadu gribu, bet vai traapiitu uz pareizaa stila hmm

Palaidniex, ko tu domaaji ar uztaisiit 1:1? shitie jau ir 1:1 tik ar to atskiriibu ka metaalaa izriestiem cipariem ir jaabuut taam savienojoshajaam liinijaam.

xls99, AR logo autinjaa pietiek, stuure, kapot, bagaznieks. Man ljoti nepatiik ka loguchi ir uz katras suuda. Var jau vel uz klokja, bardacoka, kreesliem, speedo utt aiwa


Nu ir speciāli materiāli - plāna transliucenti balta plastmasa uz kuras sietspiedē uzdrukā jebkuru krāsu, iekrāsojamiem simboliem otrā pusē uzdrukā vajadzīgo toni un visi burteļi ir 1:1 kā uz melnā speedo un nekādas trafareta līnijas nau vajadzīgas
Savulaik esmu taisījis vinam Audi un vēlvienam škofai vai fordam - neatceros


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 19 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database