Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Gatavojos pirkt Alfa Romeo 164!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Gatavojos pirkt Alfa Romeo 164! 
Gatavojos iegādāties Alfa Romeo 164!- vizuāli dikti labi izskatās, labi kopta, defektu nav.
Ko jūs varētu man pastāstīt par šo Alfiņu? Kādas problēmas mēdz būt šim modelim? Varbūt nav vērts pirkt? Idea

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Gatavojos pirkt Alfa Romeo 164! 
Anastacy rakstīja:
Gatavojos iegādāties Alfa Romeo 164!- vizuāli dikti labi izskatās, labi kopta, defektu nav.
Ko jūs varētu man pastāstīt par šo Alfiņu? Kādas problēmas mēdz būt šim modelim? Varbūt nav vērts pirkt? Idea


kads gads, kads motors, cik noskrejusi?

Principa autinjs labs, ja patik oldschool Pininfarina dizains, robusts salons un neizpratnes pilns skatiens no vidusmera latvijas auto lietotaju puses.
Vari pielidzinat sho auto "lielai" klasei, jo tad kad to radija Alfai tas bija "lielakais". shasijas baze esot lidziga ka Saab 9000, Lancia thema, fiat chroma, kaut gan tam nav nekadas nozimes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1991. gada
Noskrējiens ir visai paliels, precīzi gan nepateikšu cik.
3.0

Faktiski šito pirkšu, bet gribu zināt, ar ko man nāksies saskarties. Iepriekš Alfas man nav bijušas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no manas pieredzes, lielaakie ienaidnieki- ruusa un elektroniskie gljuki(visaadi datchiki utt).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un neapskaužama apetīte... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Anastacy rakstīja:
1991. gada
Noskrējiens ir visai paliels, precīzi gan nepateikšu cik.
3.0

Faktiski šito pirkšu, bet gribu zināt, ar ko man nāksies saskarties. Iepriekš Alfas man nav bijušas.


protams gads nav nekada limonade, bet ja ta lieta patik un interesee, tad tik janjem ciet.

Shadam eksemplaram, ka ari jebkuram citam lidziga gada un tipa mashinai iespejams bus jarekjinas ar ritoshas daljas remontu (bukses, amorti, visadi sharniri utt.) Iespejams, ari nepieciesams motora remonts.
Ipashi izteiktas problemas nav, protams ir visadi sikumi, ta kada lampinja izdeg, ta kada bukse janomaina, ta ziema kadas durvis negrib aizverties...Smile
Protams 24 varstu motors V6 ir krietni labaks, kaut gan ari dargaks apkope, bet ari 12V V6 nav zemee metams, par degvielas paterinju domajams ka nav jegas runat, tapat viss droshi ka ir skaidrs.
Pec iegades ieteiktu nomainit visus skjidrumus, siksnas un spriegotajgultnjus, sudi var sanakt daudz resursietilpigaki neka sho lieto samainishanas izmaksas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Njem manu, man viss ir samainiits ! Tikai 155 !

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=395&start=15&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
ta ziema kadas durvis negrib aizverties...Smile


ui kaa es par shito kaadreiz lamaajos!  Laughing  taa chakareeja smadzenes!  bet nu tas arii risinaams- vajag tik pirms ziemas  izjaukt un kaartiigi saelljot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ļoti labs auto! un detaļas arī ir ļoti lētas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man labāk šis modelis(164) patīk, arī lētāks, turklāt autiņš iet gan uz benzīnu, gan gāzi!
Detaļas gan nepiekrītu, ka ir lētas, visur tā vien dzirdu skandinām, ka dārgas, nevar dabūt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Anastacy rakstīja:
Detaļas gan nepiekrītu, ka ir lētas, visur tā vien dzirdu skandinām, ka dārgas, nevar dabūt.


dzintim taisniiba ka nav daargas. vajag tik te uzvaicaat alfistos. shobriid, piemeeram, dzintis tirgo detaljas un lietotaajs kaspars. tas ja pa lietotaam detaljaam. jaunaas detaljas varbuut nebuus tik leetas, bet, piemeeram, pakaljeejie bremzhu kluchi peec kataloga atbilst Audi 80 un VW Jetta- attieciigi arii cena nav liela!  Smile vajag tik rakt!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī jaunas detaļas ir lētas.Tikai nevajag pirkt  kur pagadās. piemēram jauni pakaļējie bremžu diski bija 8 ls.priekšas tilta mazā bukse 3 ls utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav nemaz tik dārgas daļas! Vispirs nojuka kārbai difūzis, tad kondiķis, starteris, ģeņģis, sasitu karteri jo tas ir zemākai punks šai mašīnai. Visu var dabūt lēti!


_________________
164 3.0
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database