Atbildēt pie šī temata 30 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Nākošais
Arfila
Novērtē ar atzīmi!

5 20% 20% ( 17 )
4 32% 32% ( 27 )
3 25% 25% ( 21 )
2 21% 21% ( 18 )

Balsis pavisam : 83
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...kārtējo reizi jāsaka labi vārdi par Sašu un "Arfilu" kur saremontēja un iztestēja to nolādēto kolektora trubu un vēl šoto pa sūda 40 ls un publisks fui Lubānas ielas "Viss itāļu auto" par to, ka mēģināja man iestāstīt ka turbīnai piz... un lai braucot pie viņiem taisīt pa 500 ls apmēram... violent


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diemžēl "Arfilu" pazaudēja manu uzticību un mani ka pastāvīgo klientu.
Iemesls : Tika samaksāts par detaļām un darbu kuras netika nomainītas.

Novembri beigas  es  aizbraucu uz "Arfilu"  lai konstatēt kas sist piekare priekša kreisajā puse,  tika konstatēts, ka jāmaina  augšēja bukses ,  un leja ir vājas.
 Taka to lietu būtu vēlam  mainīt abas puses ,  tika nolemts, ka tiks nomainītas visas 8-as ,  4-as  augšējas  tika uzliktas POWERFLEX,  un 4-as leja  parastas.

Pēc padarīta darba , nepatīkama skaņa pazuda.

Atnāca februāris , un Alfa-s oficiāla dīlera piedāvājums bezmaksas diagnostikai.
Diagnostika tika izieta , ar nelielu sarakstu  kur pamata bija sīkumi (jānomaina bremžu eļļu „tumša”, vienam spoguļa turētajam atiet krasa un t.t. )
Bet viena pozīcija man liekas aizdomīga „jānomaina abas priekšējās plaukti (leja) ļoti bēdīga stāvokli”.
Un tad es saku domāt kurš man melo.

Nesen kaut kāda pretīga skaņa atkal saka parādīties. Izdomāju, ka jāapskatās pašam kas tu notiek , jo vieta ir , nesalst . Pacēlu mašīnu , noņemu riteni , skatos,  augša ka jābūt stāv poweflex ,  bet leja nekas nebija mainīts, izžāvētas bukses.

Taka 80+ LVL , tika samaksāti neparko.  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kā kalpo augšējās buksītes?

p.s. apakšējās arī var uzstādīt!

http://www.powerflex.co.uk/resize_image.php?image=147-156.jpg

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
envy rakstīja:
Un kā kalpo augšējās buksītes?



Kamer nav savesta kartiba leja , gruti  spriest.  bet vizuali vis Ok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man patīk Arfila. Ar Sašu iun Vitaliju ātri atradu kopīgo valodu un nakādu problemu. Dažus darbus es joprojām uzticu tikai viņiem, ņemot verā šo servisu lielisko pieredzi! Pagaidam nevaru pateikt neko sliktu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iemetīšu akmeni arfilas dārziņā!Līdz šim cik biju tur iegriezies vienmēr viss bija izdarits +- ok un +- ok termiņos....tad man pirmreizinātājos sadalijas ātrumkārba.....aizvedu kārbu uz Arfilu.....un gaidiju gaidiju gaidiju....  bija sarunāts ka 4dien kārba gatava tad zvanot ceturdien man Saša atbildēja ka cilvēks kas liek kopā tās kārbas ir kļuvis par tēvu un nav spējigs strādat.... nu neko ..es ok...nu labi..neko dariit....zvanu nakošreiz ...tad viņiem nav kaut kadas detaļas....beigu beigās man to kārbu kopa lasija kādas nedēļas 2 ar pusi..... beigu beigās kad karba bija gatava priecigs braucu pakal atrumkarbai samaxaju laikam 400 ls...atvedu uzliku....un izradijas ka man 6 gang vieta strada tikai 5 gang un tie pashi ta loti negribigi sledzas...nu neko...zvans uz arfilu.... vedu shiem visu mašinu atstaju.....pec laikam 2 dienam zvans ka esot kartiba...un 100 ls... (man vel mainija stures reikai trubinju) nu neko...aizbraucu pakal...samaxaju parsitos 100ls... ta nu braukaju lidz vakarvakaram...... kad manuprat ta atrumkarba noķīleja...viss nekas tur negriezas....kopš liela karbas remonta esmu nobraucis max 5 k km tas ir pats augstakais, shodien zvanu aleksandram un vinsh mani ta saka a ko es gribot ka viņi savam darbam nedodot garantiju ka ta esot lietota atrumkarba un vispar vinji man varot salikt citu karbu......WTF es neesmu isti apmierinats ikpec pusgada pa 500 ls atrumkarbas mainiit....   es vairak savu kaju arfilaa nespershu........ ..tgd bus jāņem nost pasham ta karba nost atkal un jaskataas pasham jo nav nelkadas jegas uz atrfilu vest taisiit..atkal maxaat naudu un pilnigi bez jebkadam garantijaam...tikpat labi ja ne labak es to akrbu varu pats salikt neka alkonauts mehanjiks ar tricosham rokaam uz pohaam....


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
firmas gājiens ar 5robu kārbu, bet tā laikam vēl iet.....

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=1665

ps. es neesmu bijis arfilā kopš darbnīcas atvēršanas un visticamāk arī uz turieni nebraukšu



Pēdējoreiz rediģējis MartinsT Mon Jun 15, 2009 10:13 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau sen Arfilā nebiju, un diez vai vēl braukšu kopš ir Alfa darbnīca. Līdzjūtības.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
firmas gājiens ar 5robu kārbu, bet tā laikam vēl iet.....

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=1665

ps. es neesmu bijis arfilā kopš darbnīcas atvēršanas un visticamāk arī uz turieni nebraukšu

Jančukam pardeva 5 gang..bet man bija 6gang ar nestradajoshu 6to Sad


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
Jančukam pardeva 5 gang..bet man bija 6gang ar nestradajoshu 6to Sad


njāaaa, skarbi  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau ilgu laiku brinos ko jus uz to Arfilu visi braucat.
Man vienu reizi pietieka lai saprast ka virziens uz Arfilu = nepareizs virziens.


_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sen nav būts arfilā
Bet , kad braucu, nekad nekādu problēmu nebija, pasēdējām, pamuldējām un visu saremontējām


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Sen nav būts arfilā
Bet , kad braucu, nekad nekādu problēmu nebija, pasēdējām, pamuldējām un visu saremontējām

+1 man tapat

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Velviens akmens Arfilas darzinjaa.....  Vakar lenaa gara dzerot aljonu izjaucu pusmashiinu tiku lidz nestradajoshajam salona ventilatoram. un man atklajas nedaudz neparasta aina... bet sakshu no saakuma...  pagajshad decembrii nospraga ventilators...alfu aizdzinu uz arfilu.. atstaju sasham.. pa dienas visu sasha zvana un saka. ir sadedzis ventilators ko darisim? esot lietots pa 70 (laikam) un varot likt arii jaunu pa 110.. es atbildeju ka liekam jaunu un lai tur vairs nav jalien klaat...  beigaas samaksaju kaut ko tuvu pie 200 ls par jaunu ventilatoru ar filtru un darbu....Man bija loti nepatiikam parsteigums vakar atjaucit valjaa panjemiot rokas no ventilatora motroinju kuram uz korpusa ar markjeri rakstiits  "166" un "RAB" (cik saprptu tad domaas - rabotajet).... skorbe lielaka par to ka lidz shimbiju parliecinats ka liku Jaunu un nelietotu ventilatoru  bet dabaa uzlikts lietoots....  p.s. valstii kriize -- moz kadam kaut kur meetajas? voox? moz jasuuta no Lietuvas?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viņi nemaz tik viegli neplīst...es saeļļoju..nocentrēju..puslīdz..lai neķeras...un strādā kā puķe!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 30 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database