Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā 
Termostatu nopirku - tagad gaida rindu uzlikt Lubaanas ielaa. Redzees kas un kaa buus, bet viens pazinja tieshi rekomendeeja - teica, ka vinjam satasiija aatri un nesaapiigi visas vainas 147.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur bija (var jau būt ka vēl ir) viens jauns(gados) tīri labs meistars (fiatus un populārākās Alfas zin gandrīz no galvas), bet tam vienmēr pilnas rokas ar darbiem un pie viņa tikt praktiski nav iespējams, tādēļ remonta kvalitāte ir zem visādas kritikas!!! nerunajot par termiņiem  Mad  Mad  Mad  Mad  uzliku taj vietai krustu!!! cenas uz detaļām +/- tādas pašas kā visur rinķī apkārt!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Termostatu nopirku - tagad gaida rindu uzlikt Lubaanas ielaa. Redzees kas un kaa buus, bet viens pazinja tieshi rekomendeeja - teica, ka vinjam satasiija aatri un nesaapiigi visas vainas 147.


Tas Jānis tur strādā tā neko un padotos arī dzenā, ja kas pats paskatās un klientam izstāsta. Vispār tīri O.K. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man pienjeema taads korpulents kungs ap gadiem 40-50 un atsleegas iedeva jaunam chalim. Jaadomaa, ka tie arii ir taa vinju dream tiim?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Man pienjeema taads korpulents kungs ap gadiem 40-50 un atsleegas iedeva jaunam chalim. Jaadomaa, ka tie arii ir taa vinju dream tiim?


Tas korpulentais arī ir Jānis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
5-dien vakaraa sanjeemu saveejo no servisa. Variatora deelj motors tieshaam necelj virs 3K apgr. Pa jaunu iepatikaas Alfa... Servisa Jaanis veel iedeva man sarakstu ar dariitajiem darbiem - lasu: gaisa meeriitaaja tiiriishana... oho, nodomaaju. Peec neskaitaamaam bilzju izpeeteem netaa par MAF tiiriishanu, gribeeju to izveikt pac pavasarii, bet vinji mani paarsteidza.
Visaa visumaa par servisu palika labas atsauksmes. Parunaajaam, pastaastiija, ieteica.
Un daargi nepanjeema!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Čau

iedod lūdzu viņu telefonu Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pierunaa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
teiksi HOP kad būsi nobraucis kādus 10000 un viss būs OK ar to bisu Embarassed  vismaz man ar viņiem tād apieredze: uzreiz viss Ok - atbraucu jo eļlu dzina konkrēti- atdeva mažīnu vsjo OK  vēl tur to un to iztīrīja pielaboja, beigās pēc 500 km eļla tek no visām malām mašīna raustās utt  Confused  Mad  bet nu tā ir tikai mana pieredze, es tur vairāk nerādīšos!!
un vienreiz sen man Tipo 1,6 motoru uz 1,4 nomainīja  Mad  Mad  Mad  un pateica ka esot 1,6  Mad  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
teiksi HOP kad būsi nobraucis kādus 10000 un viss būs OK ar to bisu Embarassed  vismaz man ar viņiem tād apieredze: uzreiz viss Ok - atbraucu jo eļlu dzina konkrēti- atdeva mažīnu vsjo OK  vēl tur to un to iztīrīja pielaboja, beigās pēc 500 km eļla tek no visām malām mašīna raustās utt  Confused  Mad  bet nu tā ir tikai mana pieredze, es tur vairāk nerādīšos!!
un vienreiz sen man Tipo 1,6 motoru uz 1,4 nomainīja  Mad  Mad  Mad  un pateica ka esot 1,6  Mad  Mad



 crazy  crazy  crazy  crazy  crazy

Un tu drosh vinjiem paspiedi roku un teici :PALDIES!?


PS. Patiesībā jau nav smieklīgi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vnk apmainiija motoru? Baiss gadiijums, ja godiigi!
Var jau buut, ka man arii motoru nomainiija Smile melns humors, neko teikt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Čau

iedod lūdzu viņu telefonu Wink


Paprasi man Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
teiksi HOP kad būsi nobraucis kādus 10000 un viss būs OK ar to bisu Embarassed  vismaz man ar viņiem tād apieredze: uzreiz viss Ok - atbraucu jo eļlu dzina konkrēti- atdeva mažīnu vsjo OK  vēl tur to un to iztīrīja pielaboja, beigās pēc 500 km eļla tek no visām malām mašīna raustās utt  Confused  Mad  bet nu tā ir tikai mana pieredze, es tur vairāk nerādīšos!!
un vienreiz sen man Tipo 1,6 motoru uz 1,4 nomainīja  Mad  Mad  Mad  un pateica ka esot 1,6  Mad  Mad


Lubānas ielā vai Baronielā?

Imo Lubānas ielai vajag atsevišķu sadaļu ieviest...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tika veikti sekojoshi darbi:
1) aizm. amortinu mainja (BILSTEIN 2 x 69 Ls + mainja 2 x 15 Ls)
2) bukses (2 x 6 Ls + mainja 2 x 10 Ls)
3) Bremzu disku virposana (4 x 7 Ls + montaazha 4 x 5 Ls)
4) Puteklu gumijas (2 x 8 Ls)

Ja nebuutu neliela zoboshanaas par to, ka pieprasiju aktu par auto atstaashanu servisaa (shii formalitaate ir nepiecieshama saskanjaa ar KASKO liiguma nosacijumiem, jo shajaa briidii skiros no 2. atsleegu komplekta), tad vareetu pat teikt, ka darba organizaacija un attieksme ir ljoti draudziiga klientam. Biju nedaudz paarsteigts, kad solija auto savest kaartiibaa taas pashas dienas vakaraa, kad 9:30, peec ieprieksheeja pieraksta, tiku nodevis servisa meistara riiciibaa.
Atskiriibaa no citiem servisiem, man patiik darba organizaacija, proti, ja auto ir pierakstiits un atvests noziimeetajaa laikaa, tad arii tulinj tiek remonteets, nevis marineets, kaa to dara vairums servisu.
Par darba kvalitaati parasti spriezh tikai peec noteikta ekspluataacijas laika.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu bija tā, ka tas vecais motors (1.6) bija beigts un šie teicās, ka liksot tādu pašu, pat labāku ar mazāku noskrējienu... nu bet man jau likās, ka zem pārsega vairāk brīvas vietas Razz   sakumā protams paldies, bet tad sākās eļla tek raustās   Mad  Mad  Lubanas iela!! barona ielā ja nemaldos viņiem ir tikai veikals! vai es maldos?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database