Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais
Kā nemaksāt PVN?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad lūk. Vienvakar pagājušonedēļ skatījos ziņas par mūsu "simtlatnieku programmu" un tieši iekrita epastā šāds atgādinājums no lukstiņiem:


Citāts:
Transportlīdzeklim LAND ROVER FREELANDER 2 ar valsts reģistrācijas numuru XXX nav veikta valsts tehniskā apskate.

Pirms tehniskās apskates jāveic maksājums par valsts tehnisko apskati, transportlīdzekļu ikgadējās nodevas nomaksa, kā arī neapmaksāto naudas sodu nomaksa, ja tādi tikuši piemēroti.

1.Pamatapskate 15.95Ls
2. Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot tehniskā stāvokļa pamatpārbaudi 2.00Ls
3. Transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates uzlīme 1.54Ls
4. Transporta nodeva 95.00Ls
5. Maksa par nodokļa,nodevas un naudas soda iekasēšanu 0.51Ls  c
Kopā: 115.00Ls

Ar tehnisko apskati saistītos maksājumus (t.sk. nenomaksātos naudas sodus, nodokļus un nodevas) var samaksāt CSDD kasē skaidrā naudā vai ar maksājumu karti.


Uzmācās sajūta, ka dažiem vnk jumts ir norauts tik lielā mērā, ka ir pazudusi realitātes sajūta.
Latvijā TŪKSTOŠIEM cilvēki strādā par 100 Ls mēnesī, bet te man būtu jāatdod 100 Ls, par to ka drīkstu braukt pa mūsu saulainajiem un samtainajiem lielceļiem.  :luudz dievu:  :Latvija:
Ziniet, parāva dusma  wtf  
Noņēmu mašīnu no uzskaites, sestdienas rītiņā aizbraucu līdz Biržiem. Tur tāds vnk lauku onka man visu smuki sataisīja pa 116 Litiem (dalam ar 5 , iegūstam summu latos). 30 minūtes jāpagaida  Wink
Neesmu vēl noformējis dozvolu csdd. Bet tā kā man pieder UAB, tur nekādām problēmām nevajadzētu būt...  smokin

Šādai manipulācijai bonusā iegūstam risinājumu ar dienesta auto nodokli + LV fotoradaru imunitāti + var uzlikt miksto stāvēšanas "plāksterētājiem" 45  

No 1 puses sajūtos kā nodevējs, bet no otras puses.... ehh, lai iet publiski ... zajebaļi  angrrry
Cik var prātu  fuck . Mums te auto nodokļi lielāki, jo tie tur ir vairāk pieskrūvējuši akcīzei, attiecīgi vairāk maksā par petroleju. Kātad.  applausi
LV Statoilī DD - 0,72 Ls/L
LT Statoilī DD - 0,68 Ls/L

Mašīnu ievedot LT maksā 0
Apdrošināšana +/- vienādi (izmantoju tikai IFu)
Skate jaunai mašīnai trešajā gadā, pēc tam ik pa pāris gadiem.

Nobalsoju ar kājām un nuinax  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaut kā nevaru atrast īpaši stabilos argumentus, lai nosodītu Tavu lēmumu...  hmm
A ko darīt? 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka zēni, kas mēģina pār mums valdīt, ir aizmirsuši, ka sētas apkārt vairs nav !!!!!!!!!!
Vņi nesaprot, ka auto reģistrēt, iepirkties, dibināt uzņēmumumus var 2 h braucienā no Rīgas
Un arī dzīvot var tur !!!!!!!!!!!!!
BET VARBŪT VIŅI TO GRIB !!!!!!!

Ja viņi to negrib, tad  es nesaprotu, ko viņi dara un ko domā !!!!!!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bravo Nikson! Es arii paromaashu par shaadu gaajeenu  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Bravo Nikson! Es arii paromaashu par shaadu gaajeenu  Wink


Korea?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Man liekas, ka zēni, kas mēģina pār mums valdīt, ir aizmirsuši, ka sētas apkārt vairs nav !!!!!!!!!!
Vņi nesaprot, ka auto reģistrēt, iepirkties, dibināt uzņēmumumus var 2 h braucienā no Rīgas
Un arī dzīvot var tur !!!!!!!!!!!!!
BET VARBŪT VIŅI TO GRIB !!!!!!!

Ja viņi to negrib, tad  es nesaprotu, ko viņi dara un ko domā !!!!!!!!!!!


Pats vēl kādu brīdi svārstijos - vai vajag, lieks čakars, gan jau drīz paliks labāk aiwa ...
Bet ja tā padomā, jo vairāk cilvēki dzīvos tādā pašplūsmā, jo vairāk viņus  fuck

Galu galā es esmu uzņēmuma amatpersona, man algu maksā par to lai es nodrošinātu maksimālu peļņu un minimālus tēriņus. Ja es to varu izdarīt un nedaru, tātad esmu sodāms par bezdarbību.

Un jāņem vērā, ka mēs dzīvojam atvērtā valstī, un tas nozīmē ne tikai papildus tēriņus un konkurentus no visām pasaules malām, bet arī iespējas biznesot un shēmot visos iespējamos veidos (protams, likuma ietvaros)  Cool
Ja mani konkurenti to izdara, bet es nē, tas nozīmē, ka viņi šos 100 Ls/g var izmantot biznesa attīstībai (kaut vai cmyki aplīmēt ar reklāmām), bet es tos esmu "nosviedis zemē".
Piedodiet, bet mūsu valstī maksāt nodokļus = nosviest zemē naudu.  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šorīt ievēroju, ka LR ar leišu numuriem, nu reku arī razklads.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Šorīt ievēroju, ka LR ar leišu numuriem, nu reku arī razklads.


Izskatijās, ka pats tiksi no kupenas ārā, tāpēc nestājos piedāvāt palīdzību.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ņemot vērā svētdienas un vakardienas rīta pieredzi, vakar speciāli meklēju kur mazāk sniega lai no rīta varētu izbraukt Mr. Green


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
ņemot vērā svētdienas un vakardienas rīta pieredzi, vakar speciāli meklēju kur mazāk sniega lai no rīta varētu izbraukt Mr. Green


Leitim labi - vienmēr ir rezervēta kāda vieta pašā kupenas galā  Cool
Un nu arī "zem zīmes" drīkst  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izrādās ar dīzeļuaziku ir tikai mazliet dārgāk braukt nekā ar vecu spaini...

Piemērs mans 155

Pamatapskate       12.81Ls
1. Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot tehniskā stāvokļa pamatpārbaudi     2.00Ls
Transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates uzlīme     1.54Ls
Transporta nodeva     75.00Ls
Maksa par nodokļa,nodevas un naudas soda iekasēšanu     0.51Ls
Kopā:     91.86Ls


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skaiti līdzi, cik tu patiesība samaksā
Citāts:
Un tā aprēķins ir sekojošs: darbiniece Ilze saņem algu 400.00 Ls mēnesī bruto. Neapliekamais minimums sastāda 35.00 Ls. Ilzes apgādībā ir viens apgādājamais (atvieglojums par to pienākas 63.00 Ls apmērā). Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu darba devējs no viņas algas ietur un pats vēl piemaksājot nomaksā valstij sekojošus nodokļus:
 

1. Darba devēja (DD) Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI) - 24.09 % jeb 400.00 Ls x 24.09 %= 96.36 Ls.

2. Uzņēmējdarbības riska valsts nodeva = 0.25 Ls

3. Darba ņēmēja VSAOI 9 % jeb 400 Ls x 9 % = 36.00 Ls

4. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) bāze – 400.00 Ls – 36.00 Ls – 35.00 Ls – 63.00 Ls = 266.00 Ls
Maksājamais IIN budžetā sastāda= 266.00 Ls x 26 % = 69.16 Ls

5. Ilze saņems „uz rokas” 400.00 Ls – 36.00 Ls – 69.16 Ls = 294.84 Ls

6. Valsts tiešajos nodokļos ir iekasējusi: 96.36 Ls + 0.25 Ls + 36.00 Ls + 69.16 Ls = 201.77 Ls

7. Par savu algu Ilze pērk produktus un pakalpojumus, kuros visos ir ietverts PVN 21%
294.84 Ls – 294.84/1.21 = 51.17 Ls – tāda ir PVN summa, ko Ilze atstāj veikalos.

8. Tādējādi par produktiem un pakalpojumiem Ilze reāli samaksā 294.84 Ls – 51.17 Ls = 243.67 Ls

9. Mēs visi jau labi zinām, ka gandrīz jebkura produkta un pakalpojuma cenās ir arī ietverts zināms nodokļu apmērs – produkta izejvielu ražotāju darbinieku algu nodokļi, uzņēmumu ienākuma nodokļi, daudzi citi nodokļi. Mūsu aprēķinam pieņemsim, ka šie nodokļi sastāda vidēji tikai 40% no galaproduktu un pakalpojumu cenas, ko Ilze ir iegādājusies par savu darba algu. No tā izriet, ka nodokļos papildus tiek nomaksāti 243.67 Ls x 40% = 97.47 Ls.

Par pašiem produktiem un pakalpojumiem Ilze ir samaksājusi 243.67 Ls – 97.47 Ls = 146.20 Ls

10. Kopsavilkums

10.1. Darba devējs par Ilzes darbu ir samaksājis: 400.00 Ls + 96.36 Ls + 0.25 Ls = 496.61 Ls

10.2. Par produktiem un pakalpojumiem Ilze ir samaksājusi – 146.20 Ls

10.3. Valsts tiešajos nodokļos ir iekasējusi – 201.77 Ls

10.4. Valsts netiešajos nodokļos ir iekasējusi – 51.17 Ls + 97.47 Ls = 148.64 Ls

10.5. Kopā valsts no Ilzes saņem 201.77 Ls + 148.64 Ls = 350.41 Ls

10.6. Lai darba devējs samaksātu Ilzei darba algu, viņai uzņēmuma labā ir jānopelna vismaz 400 Ls (bruto alga) + 96.36 Ls (darba devēja VSAOI) = 496.36 Ls + PVN 21% jeb 104.29 Ls = 600.90 Ls

Tātad, lai darbiniekam ar vienu apgādājamo izmaksātu uz rokas 294.84 Ls, darba devējam jāpārskaita valsts kasē 600.90 Ls - 294.84 Ls = 306.06 Ls.

Gala rezultātā sanāk, ka no viena cilvēka darba un viņa iepirkšanās valstij katru mēnesi nodokļos tiek samaksāts aptuveni 454,70 Ls (aprēķinos netika iekļauts akcīzes nodoklis, uzņēmuma ienākuma nodoklis u.c. nodokļi, kas šo ciparu padarītu vēl lielāku).


Tā kā, ja pierēķina nodokļus, tu samaksā faktiski dubultā....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Izrādās ar dīzeļuaziku ir tikai mazliet dārgāk braukt nekā ar vecu spaini...

Piemērs mans 155

Pamatapskate       12.81Ls
1. Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot tehniskā stāvokļa pamatpārbaudi     2.00Ls
Transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates uzlīme     1.54Ls
Transporta nodeva     75.00Ls
Maksa par nodokļa,nodevas un naudas soda iekasēšanu     0.51Ls
Kopā:     91.86Ls
vai ne Confused man ta vispar 1.8  bet nodoklis 75 tik tapec ka redz 1815 kg pilna masa Mad


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Transportlīdzeklis: ALFA ROMEO 156 Summa apmaksai (ar PVN): 64.65 Ls

imho nav tik daudz, lai čakarētos ar LT vai ko tur, vismaz ja nav bizītis utml leišos....

bet mopēdam gan bik pa daudz  Mad  Summa apmaksai (ar PVN): 37.28 Ls

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Transportlīdzeklis: ALFA ROMEO 156 Summa apmaksai (ar PVN): 64.65 Ls

imho nav tik daudz, lai čakarētos ar LT vai ko tur, vismaz ja nav bizītis utml leišos....


un tie 64.65 Tev šeit ir jāmaksā reize gadā, tur reize divos gados...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database