Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  Nākošais
Arfila
Novērtē ar atzīmi!

5 20% 20% ( 17 )
4 32% 32% ( 27 )
3 25% 25% ( 21 )
2 21% 21% ( 18 )

Balsis pavisam : 83
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
man kaut kaa nepiedur shie AR SUV mozaika


Tev jau vispar Alfas nepiedur Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Sogjis"][quote="Lauda"]man kaut kaa nepiedur shie AR SUV mozaika[/quote]

Tev jau vispar Alfas nepiedur Very Happy[/quote]

Tu gribi par to parunaat? Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smokin


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piemēram, mani nepiedur SUV kā šķira...
Interesanti uzzināt, kad izlaidīs Rolls Royce SUV?
Vai Lotus SUV?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eka  interesanti butu paskatities  uz RAF  jeep Smile)))))) vai busu ja vien  tads pastavetu


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es riitu Arfilaaa mainu zobsiksnu, varbuut nomainiit vsariaatoru, ko ieteiksiet? Nedaudz maneejaa paruuc kaa diizelis, bet nu taa nedaudz)...kaads var droshi apgalvot ka variatora mainja ietekmees uz labo? mazaak riis, vai kaa veel citaadi...es te ieprieksh palasiiju, paartulkoju to anglisko tekstu, bet taapat gudraaks nekljuvu  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz. Man Saša teica, ka vajagot mainīt - nomainīju. tagad viss ir labi. kāds te nesen mainīja atsevišķi no zobsiksnas - papildus izdevumi par darbu - nu i nafig nav vajadzīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
hvz. Man Saša teica, ka vajagot mainīt - nomainīju. tagad viss ir labi. kāds te nesen mainīja atsevišķi no zobsiksnas - papildus izdevumi par darbu - nu i nafig nav vajadzīgi.


a kas bija slikti pirms mainjas?? tikai skanja? vai rija benciinu taa pavairaak? kas peec remonta pamainiijaas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
būtiski nekas nemainijās.....var jau būt, ka izmasta nauda un es esmu lohs  aiwa

palasi šeit

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
būtiski nekas nemainijās.....var jau būt, ka izmasta nauda un es esmu lohs  aiwa

palasi šeit


tieshi to tekstu jau es lasiiju, cik garsh tik plats  Shocked
bet vienalga paldies par meeginaajumu  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
hvz. Man Saša teica, ka vajagot mainīt - nomainīju. tagad viss ir labi. kāds te nesen mainīja atsevišķi no zobsiksnas - papildus izdevumi par darbu - nu i nafig nav vajadzīgi.


Ble, to losi labāk kādreiz neklausīt vispār, bet izdarīt kā pašam liekas pareizi t.i pateikt nep..i i pomenaj cto ja skazal un vēl čekus paprasīt un piecreiz uzprasīt vai visu saprata pareizi down  angry  bazars  smp  grudaks  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
Es riitu Arfilaaa mainu zobsiksnu, varbuut nomainiit vsariaatoru, ko ieteiksiet? Nedaudz maneejaa paruuc kaa diizelis, bet nu taa nedaudz)...kaads var droshi apgalvot ka variatora mainja ietekmees uz labo? mazaak riis, vai kaa veel citaadi...es te ieprieksh palasiiju, paartulkoju to anglisko tekstu, bet taapat gudraaks nekljuvu  Mad


Trax nesen nomainīja variatoru un viņa auto līdz 3000 rpm tā sāka griezties ka maz nelikās. Pajautā pats ar PZ starpniecību, ja kas. Liekas, ka benju arī sāka rīt nedaudz mazāk. es teikšu tā, ja kas ir paredzēts, tad tam jāstrādā un viss Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
tomAss rakstīja:
Es riitu Arfilaaa mainu zobsiksnu, varbuut nomainiit vsariaatoru, ko ieteiksiet? Nedaudz maneejaa paruuc kaa diizelis, bet nu taa nedaudz)...kaads var droshi apgalvot ka variatora mainja ietekmees uz labo? mazaak riis, vai kaa veel citaadi...es te ieprieksh palasiiju, paartulkoju to anglisko tekstu, bet taapat gudraaks nekljuvu  Mad


Trax nesen nomainīja variatoru un viņa auto līdz 3000 rpm tā sāka griezties ka maz nelikās. Pajautā pats ar PZ starpniecību, ja kas. Liekas, ka benju arī sāka rīt nedaudz mazāk. es teikšu tā, ja kas ir paredzēts, tad tam jāstrādā un viss Cool


Taa buus jaadara...tnks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
to: MF

bet tad jau laikam tas losis šoreiz nebūs kļūdijies, ne?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
to: MF

bet tad jau laikam tas losis šoreiz nebūs kļūdijies, ne?  Laughing


Nu ja Tev viss ir kedās priecājies. Man nav. Tāpēc visiem viens verdikts nederēs arī manējais nē. Vienkārši informācija un pārdomas par tēmu priekš citiem tā teikt Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database