Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais
Turbo Kompresors 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
zuncih rakstīja:
jaleik turbo kompresors, ja labi pacenshas var ielikt blakus kondinja kompresoram, tad tur biku japametina.
intercoolers
visas trubas
ja grib tadu jaudu sasniegt, ir jaliek programejamais kompis.
tatad kompresors kruts 2500 eiro no asv, var iztikt pa kadiem 500 eiram panjemot no golfa
intercolers+ trubas viss komplekts ebajaa 350 eiro
kompis 500 eiro + programeshana

un tad tik jakjeras pie darba klaat:)
taka letakaja varianta lidz 1300 iero ietilpst:)

nu un ja motors gribees dziivot vairaak par dazhiem tuukstoshiem kilometru tad obligaati arii kaltie virzulji un klanji.
un veel labaak eljas sprauslas kas smidzina elju uz virzuljiem no apakshas lai labaak dzeseetu..utt..


Un tad vēl labāk nopirkt kautko jaudīgu (GTA vai Maserati 3200GT) un aizmirst par visu šito sviestu Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja visas šitās gudrības salikt kopā no šī topika manuprāt tur jau uz visiem 600 ZS vilktu Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Ja visas šitās gudrības salikt kopā no šī topika manuprāt tur jau uz visiem 600 ZS vilktu Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

 shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Ja visas šitās gudrības salikt kopā no šī topika manuprāt tur jau uz visiem 600 ZS vilktu Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

nu un ir zinaams vismaz viens exemplaars kura tapshanai ir iziets cauri un kuram peec sajuuga mainjas vajadzeetu buut tiem 600zs..  Twisted Evil


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu 600Zs ir ļoti daudz. Lai kautvai no 5 litriem izspiestu tādu jaudu un nenoklabinātu motoru pēc pāris simtiem km, jāiegulda nenormāli liels darbs un jābūt nenormāli milzīgam makam Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrist. Vairums gan iedomājas, ka pietiek ar "čipu", turbīnas restriktora salaišanu "pa taisno", jaudīgu sūkni, taisno trubu izplūdē un 0 pretestības filtru ieplūdē un tad ar tīri teorētiskiem (jo vēl jau jāpulē kolektori utml.) ~450Zs baigi varēs gāzt. Liels ir kexu pārsteigums, kad šitentāds monstrs vienas dienas laikā sabeidz kārbu, diffu, sadales vārpstas saplaisā, izjūk "šāles", sāk tecēt visādi šķidrumi no visādām atverēm uttuc. hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu un ja veel taadu jaudu dabuut aaraa no 1.8 motora..  Twisted Evil


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Piekrist. Vairums gan iedomājas, ka pietiek ar "čipu", turbīnas restriktora salaišanu "pa taisno", jaudīgu sūkni, taisno trubu izplūdē un 0 pretestības filtru ieplūdē un tad ar tīri teorētiskiem (jo vēl jau jāpulē kolektori utml.) ~450Zs baigi varēs gāzt. Liels ir kexu pārsteigums, kad šitentāds monstrs vienas dienas laikā sabeidz kārbu, diffu, sadales vārpstas saplaisā, izjūk "šāles", sāk tecēt visādi šķidrumi no visādām atverēm uttuc. hammer


Biežākais variants gan ir, ka tas nedod pat uz pusi vairāk jaudas kā ir cerēts... un protams beidzas viss tas, ko jau pieminēja Oga Smile
Nemaz nerunājot par degvielas patēriņu utt.

Bet vispār, nakuj vajag 600Zs? Kāds prot viņus izmantot? IMO lielākā daļa ar 200 jau nespēj tikt galā shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Bet vispār, nakuj vajag 600Zs? Kāds prot viņus izmantot? IMO lielākā daļa ar 200 jau nespēj tikt galā shura

Apzinja, apzinja ka ir zem kaajas kas vairaak par dzelzs svirinju  Mr. Green  haha  crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mana paarlieciiba- gribas vairaak jaudas, peerc jaudiigaaku mashiinu. un taa kaa jaudas nekad nav par daudz ir pakaartotais likums- jaapeerk modelja seerijas jaudiigaakaa versija. visa shitaa turbineeshana, filtreeshana, chipeeshana ir viena liela h****a

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un tad ar visu to apziņu ieliek sienā vai grāvī  Rolling Eyes


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
mana paarlieciiba- gribas vairaak jaudas, peerc jaudiigaaku mashiinu. un taa kaa jaudas nekad nav par daudz ir pakaartotais likums- jaapeerk modelja seerijas jaudiigaakaa versija. visa shitaa turbineeshana, filtreeshana, chipeeshana ir viena liela h****a

nu tas cilveeks kas buuvee man zinaamo eksemplaaru to buuvee buuveeshanas peec, jeb hobijs kaa pavadiit laiku, un ielas braukshanai tas nebuus paredzeets, tikai bikjernieku trase un oficiaalie dragi.  man arii patiik konstruktori , tik es pamaataa  nogalnu resursu motociklu dzineejiem.. Very Happy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vieniigais attaisnojums- ja patiik un interesee. tad tas ir hobijauto. nekas, man ar taads driiz buus, tad sakshu tuuneet naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jaa.. buus man garazha normaala beidzot buus man ar jaasaak buuveet savs rallija autinjs..  Twisted Evil


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja, man tāds jau ir. Nu redzēs cik no tā 1.7 var izspiest Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database