Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Nākošais
viss par Breru
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:


Šodien izbraucu ar pilnīgi svaigu Audi TT 3.2 quattro.

Jāsaka - reāls konkurents Q4 brerai.

+ bija tāds, ka tur ir vieta 1.95 garam cilvēkam.

A pārējais... āda, ļumīnijs, cena 50kE, tāds pats kā brerai ... vienīgi TT tāds jestrāks šķita.

Nebija stikla jumta un navigācijas.


Brerai nav viegli plauktinjaa, kuraa shii ieleeca. TT, 3 serijas kupeja, sha veel jaunais CLK iznaaks. visas taas ir mashiinas, kas komentaarus neprasa, sen jau sevi pieraadiijushas ar augstu kvalitaati, uzticamiibu, augstu atlikusho veertiibu utt. es nezinu kaadai ir jaabuut Brerai, lai to pirktu sho 3 grandu publika, jo reaali jau taa ir taa vieniigaa meerkjauditorija, vecie uzticamie alfisti to daargo slampu negrib Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienīgi - brera IR smukāka par tt. Bet - kā teica viens cilvēks - "Tad jau es tā TT cenai piemetu 10kE un paņemu Porsche Cayman"

Kaimans esot... nu viņš esot čum labāks par to TT (pat 4.2 V8 versijā)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Vienīgi - brera IR smukāka par tt. Bet - kā teica viens cilvēks - "Tad jau es tā TT cenai piemetu 10kE un paņemu Porsche Cayman"

Kaimans esot... nu viņš esot čum labāks par to TT (pat 4.2 V8 versijā)



jaa, shitaada doma man ar nesen ienaaca praataa. par to caymanu. oga gan uzreiz nolika- ar leetajiem caymaniem tik lohi braucot shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad lai notēlo lohu un paņem to kaimanu uz testdraivu. Nez ko pēc tam pīkstēs Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Tad lai notēlo lohu un paņem to kaimanu uz testdraivu. Nez ko pēc tam pīkstēs Wink


Diez vai tos te taa dos uz testdraivu.
Smic drusku paarpata. Es elbee noraadiiju uz to, ka, ja tas nav Cayman S, tad nafig. Nu taa kaa Brera ar 2.2 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vaacu AutoMotorSport tests: Brera vs. TT vs. Z4 
http://www.youtube.com/watch?v=Ayk_Sh_8dMY&eurl=

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur viss ir slikti ..  Evil or Very Mad  Brera ir par ~300kg smagāka par TT un Z.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies, es jau tāpat zināju, ka viss ir gandrīz slikti Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mljin viss vaaciski Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vaacu AutoMotorSport tests: Brera vs. TT vs. Z4 
Zenons Spranda rakstīja:
http://www.youtube.com/watch?v=Ayk_Sh_8dMY&eurl=


1777kg es domaaju, ka vinja sver daudz, bet ne jau tiiiiik daaaudz... motors neiet un teeree 16l uz 100 km, par 5l vairaak kaa bmw 3.0l. baigi skumjais testinjsh, piedaavaaju uzraugam izdzeest visas noraades uz to. un jo aatraak jo labaak shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja mazliet piestraadaa, nav nemaz tik negliits Wink











Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar izskatu viss ir kārtībā Smile
Bet svars lielāks nekā manam nopakotajam ģimenes sedanam Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jāatliek gaidīt kamēr ieliks apsolīto Masarati motoru...;(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
jāatliek gaidīt kamēr ieliks apsolīto Masarati motoru...;(


pat Maserati Coupe sver 200 kg mazaak. ieliks to Maserati dzineeju (bloku kaa 8C), noseedinaas, uzliks 400mm keramiskos Brembo diskus, 8 cilindru suportus, GTA bljambu. viss buus forshi, bet cik tas maksaas?!? +10k eur vismaz, driizaak +20k eur tb 70k eur. uzredzeshanos!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
jāatliek gaidīt kamēr ieliks apsolīto Masarati motoru...;(


pat Maserati Coupe sver 200 kg mazaak. ieliks to Maserati dzineeju (bloku kaa 8C), noseedinaas, uzliks 400mm keramiskos Brembo diskus, 8 cilindru suportus, GTA bljambu. viss buus forshi, bet cik tas maksaas?!? +10k eur vismaz, driizaak +20k eur tb 70k eur. uzredzeshanos!


Un tad tas arii cenaa beidzot buus tuvu bmw 335Ci utml. briinumiem.
Es teikshu taa. Jaa, tieshaam, es arii esmu nepatiikami paarsteigts par taa auto patieso svaru. Bet no otras puses... Brera ir un buus skaists auto. Un gribas cereet, ka to arii kaads(-a) noveertees. Ne tikai, cik tas pateeree L/100km vai cik sekundees ieskrienas 0-100kmh. Ne visiem, par laimi, ikdienas braukshana tiek hronometreeta sekunzhu simtdaljaas. Neaizstaaveeshu gan vairs itaaljus shai gadiijumaa. Ir smaga. Ir nepietiekami aatra. Visa kritika ir pamatota. Tomeer zheel. Zheel, ka maz ljauzhu saprot shii auto patieso meerkji un suutiibu. Tam nav nekaada sakara ar kalnu serpantinu trajektoriju sliipeeshanu. Domaaju, ka arii GTA-maserati-v8 izpildiijumaa ne. Gliita cruiseeshana ar dzirdi glaastoshu izpluudes zummeeshanu - luuk, kas ir shii auto suutiiba.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database