Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Ļitakus----(Orģinālos nepiedāvāt)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
225/30 R20  naac






man jau patiik, ka ritenji piepilda arkas gan platumaa gan augstumaa. un to var panaakt ar zemaakaam atspereem un lielaakiem diskiem. ja 155 Alfai pilniigi pietiek ar 16", tad 156 jau vajag vismaz 17", bet 159 tie ir 19" un Brerai tici vai netici vislabaak izskataas 20" naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
btw 159 TI 19 diskiem ir visai unikaals izmeers 235/45 vai tml., kuru razho tikai 1 vai 2 razhotaaji  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
btw 159 TI 19 diskiem ir visai unikaals izmeers 235/45 vai tml., kuru razho tikai 1 vai 2 razhotaaji  Shocked


159 (un imho brerrai arī) max rūpnīcas izmērs ir 235/40 zr19 96y extra load. tad diski 9 JX19-41  Cool

es neesmu tāds  Cool  vnk man ir manas mašīnas ce serifikāts  Very Happy tur var viskauko pastīties. Piem uz priekšājo asi ir 1116 kg; pakaļējo - 994 kg. tas protams, pie pilnas slodzes. a pašmasa ir 1665 kg.
mašīnas tips ir 939; variants bxc12 un versija 24. Incanti, ne  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
159 (un imho brerrai arī) max rūpnīcas izmērs ir 235/40 zr19 96y extra load. tad diski 9 JX19-41


vo! un tagad pastamies reifendirektaa riepu piedaavaajumu. viegla dziive- tikai viens ziemas riepu modelis un divi vasaras, par tiem var mazliet padiskuteet Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
159 (un imho brerrai arī) max rūpnīcas izmērs ir 235/40 zr19 96y extra load. tad diski 9 JX19-41


vo! un tagad pastamies reifendirektaa riepu piedaavaajumu. viegla dziive- tikai viens ziemas riepu modelis un divi vasaras, par tiem var mazliet padiskuteet Wink


Un paskatamies cenas, ar skrūvspīlēm paši sev pamasējam olas  45 un ziemai nopērkam 16" ļitakus ar visām gumijām lētāk nekā maksā ziemas riepas uz 18 ". shura

es saprotu, braucot ar alfu īpaši naudu nevajag skaitīt, bet visam ir robežas  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
andrey87 rakstīja:
http://ss.ss.lv/msg/ru/101/5012/200480/Vn0JHktrSVk=.html?eur

nezinu vai kaads no sejienes, atradu tadus, kad mekleeju sev. taa saprotu, ka diski kas uz masiinas staav, tirgo it kaa atseviski


Vēl nesmukākus diskus laikam grūti atrast. Tie tak pod BMW Mr. Green
  To tu man par ļitakiem vai ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Aizej nopērc O.Z. superturismo GT un būs super
http://www.veikalsjums.lv/?lapa=produkts&PN=OZ+Racing+Superturismo+GT&sadala=31&ClassID=LDVA

lietidiski.lv pa 87ls bet veikals jums.lv O.Z. diskus pa 110ls ES VĒL MEKLĒŠU NAV KUR STEIGTIES KĀ NEKĀ PĒRKU SAVAI ''MĪLULEI'' Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
http://ss.ss.lv/msg/ru/101/5012/200480/Vn0JHktrSVk=.html?eur

nezinu vai kaads no sejienes, atradu tadus, kad mekleeju sev. taa saprotu, ka diski kas uz masiinas staav, tirgo it kaa atseviski

Jā es viņam uzvaniiju der BMW bet jāpērk speciālas skrūves VAI TAS BŪTU PAREIZI LIKT KAUTKĀDAS SPECSKRŪVES?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
http://ss.ss.lv/msg/ru/101/5012/200480/Vn0JHktrSVk=.html?eur

nezinu vai kaads no sejienes, atradu tadus, kad mekleeju sev. taa saprotu, ka diski kas uz masiinas staav, tirgo it kaa atseviski

Jā es viņam uzvaniiju der arī BMW bet jāpērk speciālas skrūves VAI TAS BŪTU PAREIZI LIKT KAUTKĀDAS SPECSKRŪVES?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tauruss rakstīja:
andrey87 rakstīja:
http://ss.ss.lv/msg/ru/101/5012/200480/Vn0JHktrSVk=.html?eur

nezinu vai kaads no sejienes, atradu tadus, kad mekleeju sev. taa saprotu, ka diski kas uz masiinas staav, tirgo it kaa atseviski

Jā es viņam uzvaniiju der BMW bet jāpērk speciālas skrūves VAI TAS BŪTU PAREIZI LIKT KAUTKĀDAS SPECSKRŪVES?


vinjam tak ir taas skruuves kopaa ar diskiem, ja jau paardod diskus. nezinu, pareizi vai nee, bet taa dara. un ne tikai pie mums. liek 5x100mm diskus 5x98mm vietaa. pieskruuve ar ekscentriskaam skruuveem. it kaa turaas, nav dzirdeets, ka kaadam buutu nokritis, bet savai mashiinai taadas neliktu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
njā, man ar tā doma par 5*100 diskiem nešķiet vilinoša. un vēl apskaties vai ET, tb iznesums daudzmaz līdzīgs....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un kurš 166 kaut ko interesantu piedāvā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tauruss rakstīja:
andrey87 rakstīja:
http://ss.ss.lv/msg/ru/101/5012/200480/Vn0JHktrSVk=.html?eur

nezinu vai kaads no sejienes, atradu tadus, kad mekleeju sev. taa saprotu, ka diski kas uz masiinas staav, tirgo it kaa atseviski

Jā es viņam uzvaniiju der arī BMW bet jāpērk speciālas skrūves VAI TAS BŪTU PAREIZI LIKT KAUTKĀDAS SPECSKRŪVES?



xz.. kad man vieteejaa bodee piedaavaaja kaut kadus tur diskus, jautaaja vai skruuves tev vajadziigas?! es vinjiem pajautaaju kaada starpiiba, tie tur skaidroja.. voobscem es pateicu ka lai kaut uz zakljopkaam taisa, lai tik turaas un veelaak ja kkas notiek vinji par to atbild.. "po druzeski" tas paardeveejs teica ka dazi esot PILNIIGI pret taam skruuveem galiigi un negrozaami, - laikam bijusas probleemas  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kurš var kaut ko interesantu uz 4x98 R16 piedāvāt? Teiksim, spīdlainus pa lēto...  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
un kurš 166 kaut ko interesantu piedāvā?



166 iisteniibaa der diski no dazhiem volvo, pezho, fordiem... vieniigi jaaskataas iznesumi un varbuut jaapadarbijas ar centriem, bet skruuves tiem ir 5x108mm

re ku piemeeram Zender 17" diski http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare_parts/disks/17/Vn0IFUpmQlU=.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database