Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Rudens leģenda 2006...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ek... sestdien kaareiz braucu garaam vietai, kur pulceejaaties... ash skumji sametaas, ka nevaru piedaliities... bet nu ko ta es, biju samainijies ar autiniem un braucu ar necilo BMW markas auto yo  Laughing  turklaat mashiinaa bij bars ljautinju, kuri dikti steidzaas uz Riigu un njipachom negribeeja piestaat! anyway- skats no malas uz alfaam bij ljoooti gliits!!!   super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
ou jee. bija labi!!! Smile taisni tā tīri veselībai. vispār viss pavisam kruta.

paladiex, bildes sūtīt tev?


Da nē - sataisi bildes tā uz 800x600 un sūti elbem meilos ne lielākos par 9 mb... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ojē.Pasāciens bij toč labais!!!Paldies organizētājiem toč Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
REzultāti nebūs ?
Draudzīgs neizšķirts ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Būs arī rezultāti
Tos bija vēl lielāks besis vakar stutēt kopā... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniex, Edc - paldies par pasākumu. Bija perfekti!
Pārējiem arī paldies par kompāniju. Laughing

apmierinātā ekipāža Nr.6

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
REzultāti nebūs ?
Draudzīgs neizšķirts ?


Varu pateikt tikai vienu, rezultati bija labi   Wink

Organizatoriem liels paldies, posmi bija interesanti un daudzveidigi. To ESTRADES ielu es tochna ilgi atcereshos.
Vakar vakara apskatot alfu, iezagas galva nozhela par Latvijas slikto asfalta celju kvalitati un sekojoshu nepiecieshamibu shadus pasakumus izvest uz grantenes. Butu jau 100x labak ja tie kalnainie Jekabpils un Madonas rajona celji butu asfalteti.
Alfai pie sliekshnjiem bija pieaugushi riktigi dublju stalaghiti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:

Alfai pie sliekshnjiem bija pieaugushi riktigi dublju stalaghiti.

Bet toties kāda gruntovka bija!!! Aiz Vestienas tikai bija viena vieta kur ar mātes vārdiem iznesāmies cauri, bet tur bija mīksti.  Smile  Netīra mašīna pieder pie lietas. Savu ruksīti šodien aizvedīšu nomazgāties  Cool
Visu laiku nāk smiekli atceroties Palaidnieka Spideru - kur viņš pa tumsu meklēja durvju ručku  haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
xls99 rakstīja:

Alfai pie sliekshnjiem bija pieaugushi riktigi dublju stalaghiti.

Bet toties kāda gruntovka bija!!! Aiz Vestienas tikai bija viena vieta kur ar mātes vārdiem iznesāmies cauri, bet tur bija mīksti.  Smile  Netīra mašīna pieder pie lietas. Savu ruksīti šodien aizvedīšu nomazgāties  Cool
Visu laiku nāk smiekli atceroties Palaidnieka Spideru - kur viņš pa tumsu meklēja durvju ručku  haha

O jāāā, es laikam arī ievērtēju to vietu, tipa tāda mīksta ieplaka, pacēlām vēl tādu palielu akmeni gaisā, kurš lukturu gaismā man likās ilgi krita lejā, labi ka virsū neuzkrita. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a bikiņ tālāk vēl cūkas šņukurs līda ārā... vēl nedaudz i būtu sarūpējis šašliku  Laughing tā ir ar tām cūkām - neko nevar zināt  haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par labām atsauksmēm un galvenais par to, ka vispār bijāt uz pasākumu. Bez Jums tas viss nebūtu noticis. Mēs pirms pasākuma vēl domājām vai pārdzīvosim sestdienas nakti  Rolling Eyes , bet izskatās, ka viss ir ok.
Rezultāti par regularitāti un nakts posmu ir nosūtīti Palaidniekam. Kad būs salikti vēl klāt orjentēšanās rezultāti, tad arī noteikti tas viss tiks publicēts.

p.s. Gandrīz visi itkā esot cūkas redzējuši, tad laikam pasākumam ir bijuši arī līdzjutēji  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bij, bij skatītāji - tas ko es redzēju tikai bija dibenu pagriezis. pmd  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pasākums riktīgi labais, ceļi ideāli izvēlēti, gruntene rullē, pirc ok, nākamreiz arī piedalīšos!
 yo  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Pasākums riktīgi labais, ceļi ideāli izvēlēti, gruntene rullē, pirc ok, nākamreiz arī piedalīšos!
 yo  super


bija jau bija tie celji ideali. Bet tomer kad sezu aiz Alfa stures, gribas asfalta celju, piekritisiet, ka prieks grantenes ir visadi citadi japanju moskvichi. Delj ta ta mana nozhela par valsts infrastrukturu.

Samera interesanti sanaca ari braucot majas ar "divasu piekabi" aizmuguree (156 izskataa)... vienaa no liikumiem abi iekraameejaam plakaniski...., tads neliels drifts sanaca..., labi ka veiksmigi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Da nē - sataisi bildes tā uz 800x600 un sūti elbem meilos ne lielākos par 9 mb... Smile


bļin'ar'ārā. a es jau vakar vienu čupu sataisīju uz 900 px! bet nu jebkurā gadījumā šovakar laikam kko jau aizsūtīšu. nebūs daudz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database